הורוסקופ יומי 08.06.2020 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

 

זהו יום מוצלח יחסית בזכות הירח שממשיך היום לשייט במזלכם, מה שמעורר את המרץ ומגביר את המוטיבציה שלכם. על כן אתם יכולים להניע את העניינים שלכם במרץ קדימה, בתבונה וברגישות לדרישות הסובבים. נראה שקשרים משפחתיים יכולים לסייע לכם כעת בכול הקשור לענייני עבודה ונראה גם שבעיה זוגית תוכל להיפתר כעת בעזרת סיוע מגורם משפחתי.

 

דלי

האנרגיות הפיזיות שלכם ממשיכות לרדת ואתם עשויים להיות דיי מפוזרים ושכחנים היום, בגלל מיקום הירח בבית מצולות הנפש, לכן ייתכנו מצבים לא צפויים ושינויים רבים ומומלץ שתגלו גמישות בתכניותיכם. חשוב שתקפידו היום יותר בכללי הזהירות וכדאי שתרשמו לעצמכם את סדר היום ותקבעו מראש את המשימות החשובות שאסור לכם לפספס.

דגים

אתם פותחים את השבוע כשאתם במצב רוח ידידותי ותקשורתי וכדאי שתפתחו את לבכם לחבריכם. זה גם יום נהדר לגילוי ספונטניות, עצמאות וחשיבה יצירתית ומקורית. הקצב המהיר והצורך להתבלט, הם מהמאפיינים הבולטים היום, אולם למעשה הקצב אינו סדיר וייתכנו גם אירועים פתאומיים ולא צפויים. על לכן גלו יותר ערנות ומוכנות להגיב בהתאם.

טלה

הירח ממשיך במסעו בבית  הקריירה וזה הזמן לבחון את אפשרות להפוך רעיונות למעשים וגם יום מצוין לתפוס שיחה עם הבוס לגבי תכניותיו עבורכם או לגבי שיפור שכרכם. מכיוון שהקצב שלכם גבוה מאוד גם היום תוכלו להתבלט בעבודה, אלא שעדיף שתעסקו היום בפרויקט עצמאי וזאת מכיוון שממילא אחרים יתקשו לעמוד בקצב ובדרישות שלכם ועבודת צוות צמודה מידי יכולה לעורר מצבי ביקורת וחיכוכים מיותרים.

שור

אתם לא הכי רגועים היום, אך עם זאת אתם מלאים באומץ לב, מרץ, התלהבות, מאוד יצירתיים וקולטים די בקלות מידע וחומר חדש. היום אתם עשויים להיות מעורבים בפעילות או באירוע  לא שגרתי, או שמתקיים במקום רחוק. אולם המשיכו לגלות יותר זהירות בדרכים והימנעו מוויכוחים.

 תאומים

הנושא הכלכלי ממשיך לתפוס מקום חשוב בסדר היום והזדמנות חדשה שקשורה לכספים מסתמנת באופק, ייתכן שמדובר בהכנסה נוספת או הצעה מעניינת שיכולה לעניין אתכם. אולם מסיבות שונות ואפילו אם זה רק נגד עין הרע, נראה שעדיף בינתיים לשמור זאת בסוד. התחום הרומנטי ממשיך להיות מודגש היום ומומלץ להפגין יותר העזה ויצירתיות בכיבוש לבבות. לעומת זאת הקשיבו יותר לתחושות הבטן מכיוון שהאינסטינקט ההישרדות והיכולת האינטואיטיבית שלכם שגוברות אף הן.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1