הורוסקופ יומי 09.06.2020 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

 

גדי

מעבר הירח לדלי ליומיים וחצי הקרובים ולבית הכספים שלכם, יכול להפוך אתכם לעקשנים, חומרניים, חשדניים או בזבזניים יותר, או לעורר בכם תשוקה ולהפוך את הלילות הקרובים לסוערים ביותר. ביומיים אלו יתכנו גם הצעות או הזדמנויות מעניינות, לכן הפגינו ערנות ופעלו בזהירות. מצד שני, מיקום הירח ביחס לשאר הכוכבים עלול גם לעורר ויכוחים ומחלוקת בענייני כספים, לכן אין זה הזמן המתאים לדון בכך עם אחרים.

 

דלי

הירח יתארח במזלכם ביומיים וחצי הקרובים. זה ימלא אתכם באנרגיה רבה, מתלהבת ומעודדת הישגים וזה בהחלט הזמן להיות ידידותיים ולהתבלט יותר ואפילו לצאת ביוזמה מקורית משלכם. נצלו את היומיים הקרובים לדחיפת הנושאים שהכי חשובים לכם, לסגירת פיגורים, להתחלות חדשות, להעמקת הקשר הזוגי, או להתחלתו אם אתם לבדכם כרגע.

דגים

האנרגיה הנמרצת של הימים האחרונים תיבלם היום בעקבות מעבר הירח לבית מצולות הנפש, דבר שיגביר את הרגישות, הקושי להתמקד, יערפל את תמונת המצב או יחליש פיזית. מאחר שביומיים וחצי הקרובים ייתכנו גם שיבושים ועיכובים, אין זה זמן מוצלח להתחלות וליוזמות חדשות, או לקבלת החלטות חדשות ועדיף שתתרכזו במשימות הדחופות והעיקריות ואת השאר תדחו.

 

טלה

היומיים וחצי הקרובים עשויים לעורר את הצד היצירתי שבכם והשתתפות באירועים שונים, עשויה להביא הזדמנויות להיחשף למידע מעניין וליצירת קשרים חדשים. מעבר הירח לבית החברים יעורר ברובכם ספונטניות, סקרנות, פתיחות וצורך בחידושים וריגושים, עצמאות ולפעמים גם יהירות או מרדנות. הימצאות השמש בבית החשיבה והתקשורת, יגביר את קצב הדברים, יסייע לכם להתבטא ולשכנע אולם, ייתכנו גם הפתעות, קטיעות וחוסר רציפות.

שור

העומס והלחצים יגברו ביומיים וחצי הקרובים בעקבות מעברו של הירח לבית הקריירה והתדמית ורצוי שתיקחו יותר אחריות על עצמכם ותפגינו חריצות, רצינות, נחישות ומיקוד במטלות ובמטרות שלכם. מיקום הירח יעניק לכם המון כוח להזיז דברים אולם גם יכול לגרום לכם להיות נוקשים מהרגיל. על כן מומלץ שתבחרו המטלות בהם אין לכם צורך להתחכך עם הזולת. בכול מקרה גלו יותר איפוק ודיפלומטיה.

 

 תאומים

אמנם אתם הרבה יותר יצירתיים היום, אך אל תניחו לדמיונכם להשתולל יותר מדי. רצוי שתפעלו בצורה מסודרת ולפי הנהלים ואל תחפשו לעצמכם קיצורי דרך. היומיים וחצי הקרובים אופטימיים ומעוררים דמיון, רעיוניות ותשוקה לחופש ולריגושים. הירח שמשייט היום בבית הרחבת האופקים יעודד התעסקות בנושאים הקשורים ללימודים, השתלמויות וקורסים ויתכנו גם דיבורים בנושאים שקשורים לחו"ל.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1