הורוסקופ יומי 24.05.2020 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

 

השבוע נפתח ביום שבו אתם בעיקר מעשיים מאוד וזה מוצלח מאוד לקידומם של ענייני העבודה, למציאת דרכים יעילות וחסכוניות יותר ולסידור עניינים ולארגון שונה של סביבת חייכם היומיומית. זה יום מוצלח להגשת בקשות או הצעות או לעריכת שינויים בעבודה. תוכלו להשיג היום את כל היעדים שקבעתם לעצמכם ואתם גם יכולים להפגין חשיבה טובה ולהעלות רעיון מוצלח וחסכוני. אולם מומלץ שתשימו לב לפרטים הקטנים אך אל תגזימו בפרפקציוניזם או תהיו ביקורתיים מדי לאחרים והראו יותר נכונות לעזור ולהתנדב.

 

דלי

השבוע מתחיל במרץ ואופטימיות וזהו יום שמתאים בעיקר לבילוי, לנופש לאהבה ולהנאה מהחיים. אמנם, אתם אנרגטיים וכריזמטיים יותר, אך יתכן שדווקא תתקשו להסתדר עם מרות, משמעת והגבלות. נצלו את היום כדי להתבלט, לשווק את עצמכם, או אפילו לפרסם משהו שברצונכם למכור. גלו יותר רגישות לסובב ובעיקר לצורכי בני הזוג ויהיה נחמד אם תזמו בילוי מיוחד ולא שגרתי הערב.

דגים

אתם פותחים את השבוע במצב רוח קצת רגיש, שעשוי להביא לכם מצבי רוח. עדיף שתשמרו על פרופיל נמוך ותתמקדו בעניינכם מבלי להיות מעורבים במה שלא נוגע אליכם ישירות. הפגנת שליטה עצמית וכושר איפוק חשובים מאוד הבוקר בעיקר בכל הקשור לענייני משפחה או מגורים, עם זאת, מפגש חשוב או בענייני עבודה, שנראה לכם מלכתחילה קצת מעיק, עשוי להסתיים בצורה מפתיעה ומעודדת מאוד.

טלה

התחלת השבוע מצוינת לבחינה של המטרות שלכם בחיים, נצלו בתבונה את יכולות החשיבה, הביטוי והתקשורת שלכם שבמיטבם היום, לשיחות חשובות ולהתייעצויות. מיקום הירח בבית החשיבה והתקשורת, יכול גם לעודד אתכם לחפש לעצמכם תעסוקה מעניינת אך גם יכול לגרום לכם לבזבז את זמנכם בשיחות ובפטפוטי סרק. קרוב לוודאי שהתקשורת שלכם עם הסביבה תהיה רגשית היום ולכן תיתכן נטייה לייחס משמעות עמוקה לשיחה/ות מסוימת/ות היום. לכן, נסו להיות יותר אובייקטיביים ולבחון את הנושאים שמעסיקים אתכם מזוויות נוספות.

שור

השבוע נפתח כשהירח, משייט בבית הכספים, מה שגביר את הזדהותכם עם תשוקותיכם הצרכניות והחומרניות. היום תוכלו למצוא פתרונות יצירתיים, להגדלת הכנסותיכם ואולי תקבלו הצעה מפתה, שחשוב לבדוק היטב. עם זאת לא יהיה לכם קל היום לסגור עסקה חשובה, לסכם נושאים עם מעבידים ושותפים, לקבל העלאה, הלוואה או להרחיב את האשראי בבנק.

 תאומים

הירח שבמזלכם מצעיד אתכם היום במרץ לשבוע חדש, מבטיח ואנרגטי, שמדרבן ליוזמה, שמעניק לכם נוכחות, יכולת טובה להרשים את הסובב ואפשרות הגעה להישגים נאים בעיקר בתחום המקצועי. ייתכן שתחשפו היום לאפשרויות מלהיבות ועל כן רצוי שתנצלו זאת לקידום עניינכם במרץ וביצירתיות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1