הורוסקופ יומי 11.06.2020 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

הקצב האיטי של הימים האחרונים משתנה בשעות לקראת שעות הצהרים, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות. עם זאת, מומלץ שתבלמו את קוצר הרוח שלכם, תגבירו את הערנות וההקשבה לדברי אחרים, יתכן שהדברים שתשמעו יפרו אתכם ברעיון מצוין שיעזור לכם לקדם את עצמכם.

 

דלי

היום נפתח ברמת אנרגיה גבוהה, אך מעבר הירח בשעות לקראת שעות הצהרים לבית הכספים עשויי לצנן קצת את ההתלהבות הגבוהה של הימים האחרונים ולהחזיר אתכם לקרקע המציאות. זה הזמן לחדש את המידע שבידכם או להפוך אותו להשקעה כלשהי. שימו לב שאתם לא מונעים ממניעים רגשיים שיכולים להקשות עליכם לחשוב בהגיון ויכולים לגרום לכם להוציא יותר כסף משהתכוונתם מלכתחילה.

דגים

אמנם אתם פותחים את היום כשהאנרגיה שלכם עדיין ברמה נמוכה יחסית, אך מעבר הירח בשעות לקראת שעות הצהרים למזלכם ימלא אתכם בהמון אנרגיה אסרטיבית ותחרותית שתדרבן אתכם לסגור את הפיגורים שאולי נוצרו בימים האחרונים ונראה שבסופו של דבר תוכלו לסיים את השבוע הזה בהצלחה רבה. האנרגיות החדשות והמרעננות האלה ידרבנו אתכם להפגין יותר ספונטניות וכדאי שתכינו תכניות מעניינות לסוף השבוע.

 

טלה

מצב הרוח הידידותי ימשיך ללוות אתכם עד לשעות לקראת שעות הצהרים ואז תחל ירידה אנרגטית שתימשך גם בסוף השבוע. לפיכך רצוי שתמהרו לסיים בשעות הבוקר את כול המשימות החשובות והדחופות ואת אלה שדורשות מיקוד רב וחשיבה צלולה. אגב ייתכן שתאלצו להתאים את תכניותיכם להערב ולסוף השבוע לרמת האנרגיה הלא יציבה.

שור

נראה שמצפה לכם עוד בוקר עמוס, אולם  מעבר הירח בשעות לקראת שעות הצהרים מבית הקריירה לבית החברים, יגרום להמשך היום להיות בעל קצב שונה שמתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת יותר. למעשה מצב רוח שהופך קליל ולבבי יותר בשל מעבר הירח לבית החברתי, ילווה אתכם גם בסוף השבוע וכדאי שתנצלו זאת כדי לארגן מסיבה או פעילות מעניינת עם החברים.

 

 תאומים

הירח שמשייט בבית הרחבת האופקים ימשיך למלא אתכם הבוקר באנרגיה אופטימית וביצירתיות מחשבתית, אך מעבר הירח בשעות לקראת שעות הצהרים לבית הקריירה ישנה את האווירה סביבכם ויגביר את העומס והלחץ עליכם. הדבר ידרוש מכם להפגין יותר חריצות ומשמעת עצמית וייתכן צורך לקחת את העניינים לידיים ולטפל בהם בצורה רצינית, נחושה, נמרצת ומעשית. ייתכן שתתבקשו להגדיל ראש ולתת יד לעזרה. בכול מקרה חשוב שתגלו יותר איפוק.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1