הורוסקופ יומי 12.06.2020 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

סוף השבוע שבפתח יתאים להתאווררות מענייני היום, אך מאחר שאתם עשויים לגלות קוצר-רוח ולהשתעמם דיי מהר ביומיים אלה, כדאי לגוון בפעילות מרגשת ומאתגרת יותר. הירח שיתארח בסוף השבוע בבית החשיבה והתקשורת גורם בדרך כלל להגברת קצב ההתרחשויות וגם את הצורך לתקשר ולהחליף דעות עם אחרים. לכן היומיים הקרובים מתאימים למפגש חברים באיזה מקום מקסים, לטיול רגלי בשניים בפארק או על שפת הים.

 

דלי

הגזרה הכלכלית תצבור תאוצה בסוף השבוע וזה יכול לעודד יציאה למסע קניות יקר ולא הכי חסכני. לכן עדיף שתכינו רשימה ותיצמדו אליה, כך תוכלו לשלוט יותר בדחפים הרגשיים שמדרבנים בכם את הצרכים הצרכניים כעת. ייתכן שיתעורר בכם חשק לרכוש כול מיני אביזרים שישפרו את אווירת המגורים וסוף השבוע הזה מוצלח גם לאירוח. עם זאת, התפתחות מפתיעה אך בעייתית עשויה להתפתח בגזרה החברתית או הרומנטית, לכן עדיף שתמנעו היום ממפגש חברתי, אלא אם זה מישהו שמזמן לא ראיתם.

דגים

נראה שמצפה לכם סופשבוע נעים, מהנה ואנרגטי במיוחד וכדאי שתהיו זריזים ותסיימו מוקדם ככל האפשר את ההכנות לסוף השבוע כדי שתתפנו  לנצל את הירח שמתארח במזלכם, לפעילויות מהנות ומגוונות. מיקום הירח ישפר את מצב הרוח ימלא אתכם באנרגיה רבה ובמוטיבציה להתחלות חדשות ומיוחדות, בעיקר מומלץ כרגע לעשות משהו במשותף עם שכנים או חברים מהשכונה.

 

טלה

הרגישות שלכם תגבר בסוף השבוע ולכן תגבר גם הנטייה להיפגע בקלות, לחוש חסרי אנרגיה או להיות מושפעים מדי מהאווירה סביבכם. התמקמות הירח בבית כוחות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים, יכול לגרום לכם להתעייף מהר, לחוש מבולבלים, לשכוח דברים או לעורר בכם ריחוק מסוים מהמתרחש סביבכם. למעשה אתם זקוקים כעת לקצת שקט ולמנוחה – נפשית ופיזית וזה לא הזמן לפעילות מלחיצה ומאמצת או לדיון בנושאים מעצבנים או בצרותיהם של אחרים.

שור

קצב העניינים ממשיך להיות מהיר, מרגש וחסר רציפות בסוף השבוע, בהשפעת הירח שבבית המסיבות והאירועים החברתיים. זה ללא ספק הזמן למפגש מכרים וידידים. לפנויים ולפנויות שביניכם יהיה קל לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני ויתכן שקשר חברי יהפוך במהלך סוף השבוע לרומן סוער.

 

 תאומים

מיקום הירח בבית הקריירה, מעורר בכם נוקשות ושיפוטיות, על כן מומלץ שתהיו מאופקים ושקולים בדבריכם, במהלך סוף השבוע, מכיוון שמישהו יכול להיפגע, לנטור לכם, או לצנן את הקשר בניכם. על כן מומלץ שתהיו קשובים יותר בסוף השבוע לצורכי הקרובים לכם ותנסו להעניק את התמיכה שדרושה להם, גם אם זה דורש מכם לשנות תכניות או אפילו להקריב במידה מסוימת.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1