הורוסקופ יומי 13.06.2020 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

אתם פעילים יותר היום מבחינה תקשורתית, או חשים חוסר שקט, שעמום או צורך בשינוי ומומלץ שתנצלו את השבת להתנסות חדשה. הקשר שלכם עם החברים יכול להיות מאוד משמעותי בימים אלה והשבת הזו מוצלחת למפגשים משותפים עם חברים או שכנים שחביבים עליכם, ייתכן שתהיה לכם הזדמנות להיפתח למעגל חברתי נוסף או שונה מאלה שהכרתם עד כה.

 

דלי

אתם בתקופה נעימה ומוצלחת, הביטחון העצמי גבוה ואתם אמורים לחוש כעת יותר מושכים, לכן כדאי שתפגינו יותר קלילות ותנצלו את השבת לבילויי חברתי או זוגי, מיוחד ומהנה. הירח שמשייט בבית הכספים, עשוי לגרום לכם להיות מעשיים ומחושבים ולהביא לחלק מכם רעיונות מצוינים איך לעשות יותר כסף.

דגים

הירח שמשייט היום במזלכם תורם לשיפור מצב הרוח ולחיזוק הביטחון העצמי, וגם מגביר את האנרגטיות והמוטיבציה שלכם להתחלות חדשות. הניחו לעצכם  להעז יותר, הפגינו יותר נוכחות באירועים השונים בעיר, או צרו קשר עם חברים, העיקר על תבזבזו את היום הנהדר הזה בביתכם.

 

טלה

אתם עדיין תשושים ולכן השבת הזו מתאימה בעיקר למנוחה ולעריכת סדר במחשבות.  הירידה האנרגטית שנמשכת אצלכם היום, בשל שיוט הירח, בבית מצולות הנפש תגרום לרבים מכם להעדיף לבלות את היום הזה בבית או בסביבה שקטה ורגועה. בכול מקרה קחו את ההתרחשויות ברוח טובה, תזרמו עם הדברים ואל תיקחו שום דבר באופן אישי. עם זאת שימו לב שייתכנו הימים הקרובים מצבי בלבול ושכחה בגלל הצמדות מרס, שליטכם האסטרולוגי לנפטון, כוכב ההשראה והדמיון, מה שיכול לגרם לכם לנסות להגשים גם חלום כלשהו.

שור

קצב העניינים ממשיך להיות מהיר או שאתם זקוקים היום לריגושים ולחברת אנשים מעניינים, אחרת תשעממו. הירח, שמשייט בבית החברים, יעודד אתכם לצאת לבלות ולקחת חלק באירועים חברתיים בהם תיתכן אולי היכרות מעניינת, תקבלו מידע מעניין או שתתעשרו ברעיונות חדשים. מומלץ שתנצלו את השבת הזו כדי לעשות משהו מיוחד ומרגש שאולי מעולם לא עשיתם. תיתכן אף היכרות מעניינת, בעיקר אם אתם מחפשים קשר רומנטי מיוחד.

 

 תאומים

מומלץ שתתגמשו היום, תוותרו, תסלחו ולא תשפטו או תהיו ביקורתיים מדי. אתם אנרגטיים ומעשיים היום ולכן הייתם יכולים להספיק לעשות הרבה יותר דברים מהרגיל, עם זאת תיתכן היום גם נטייה לנוקשות ואולי אף לדאגנות לא שגרתית ויתכן אפילו שנושא מסוים באמת מטריד אתכם. עם זאת נראה שעדיף שתניחו לדברים האלה היום כדי שתוכלו להתפנות להתעסקות בעניינים מהנים יותר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1