הורוסקופ יומי 15.06.2020 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

 

גדי

אמנם אתם עדיין רגישים ואולי אפילו מכונסים היום בעצמכם ייתכן שאפילו תתקשו לבטא את עצמכם ברהיטות ואז תיווצר איזו אי הבנה. בשל כך אל תיקחו יותר מדי ללב, גלו יותר איפוק ואל תתנו לרגשותיכם לשלוט בכם ובפיכם. רצוי שתשמרו על פרופיל נמוך היום תבלו רק עם אלה שקרובים מאוד לליבכם ויודעים גם לפרגן, זה בהחלט יכול לעודד אתכם ולשפר מאוד את הרגשתכם.

 

דלי

הירח שממשיך לשייט בבית התקשורת ימלא לכם את הראש במילים ורעיונות ובעיקר ברצון לתקשר ולהחליף מידע עם הסובב. לכאורה הדבר ישפר את ההיגיון שלכם, יעודד רצון לעשות שינויים, אולם אסור להתעלם מהגורם הרגשי שעומד מאחורי הדברים ומאוד משפיע על הלך הרוח ועל האובייקטיביות שלכם. היום תוכלו לפעול בכמה כיוונים בו זמנית, יהיה לכם קל יותר לקלוט חומר לימודי או מידע חיוני, אבל אתם עלולים להיות פטפטניים ודעתניים מדי ומומלץ להיזהר שלא תפלטו מידע שעדיף שיישאר חסוי.

דגים

הקצב האיטי של הדברים מתחיל קצת לעצבן אתכם היום. נסו להיות עוד קצת סבלניים ותקצרו בימים הקרובים את פירות השקעתכם. ענייני כספים ממשיכים להיות מודגשים גם היום ואם אתם עומדים לפני הוצאת כספים גדולה, אזי כדאי לא למהר, רצוי לבדוק שוב אם ישנם אופציות זולות יותר, או להתייעץ עם מישהו שיש לו ניסיון רב משלכם בתחום.

 

טלה

הירח שמשייט גם היום במזלכם ממשיך לעורר את המרץ ולהגביר את המוטיבציה שלכם וזהו עוד יום מוצלח להרמת יוזמות והתחלות חדשות או לקידום עניינכם בכול תחומי החיים. למעשה האווירה סביבכם משתפרת, אנשים מגיבים בצורה חיובית להצעותיכם ודעותיכם וזה יעודד אתכם להמשיך לפעול במרץ לקידום תכניותיכם ואף ליזום דברים נוספים.

שור

יום שרצוי להעביר אותו ברגוע, בזרימה עם האירועים, מבלי לקחת שום דבר באופן אישי. אמנם, הרגישות שלכם עדיין גבוהה היום והאנרגטיות נמוכה יחסית ויהיה לכם קל יותר לתקשר עם הסובבים ברמה הרגשית, מאשר במילים, אולם התחושה הכללית טובה ואף תלך ותשתפר יותר מחר. בכל מקרה שמרו היום על פרופיל נמוך, התמקדו בפעילויות החשובות והראו יותר נכונות להתגמש ולוותר לאחרים.

 

 תאומים

האנרגיה הידידותית ממשיכה לפעם בכם ולכן מפגשים ופעילות חברתית ימלאו אתכם גם היום במצב רוח ובאנרגיות טובות ואולי אף יגרמו לכם להתנתק לרגע מהעבר, מה שהיה יראה לכם פתאום כל כך רחוק ולא משמעותי ואפילו גורם שמעכב את התקדמותכם לעבר העתיד. בכול אופן מומלץ שתנצלו את האנרגיות הגבוהות היום כדי לקדם כמה שיותר דברים, זאת מכיוון שמחר יחלו האנרגיות לרדת ואולי תתקשו בהמשך השבוע לעמוד בקצב ובדרישות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1