הורוסקופ יומי 16.06.2020 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

 

גדי

הרגישות שאפיינה את הימים האחרונים תתפוגג לקראת שעות הצהרים ומצב הרוח ילך וישתפר. זאת בעקבות מעבר הירח לבית ההנאות והרומנטיקה, מה שימלא אתכם גם בימים הקרובים באנרגיה נמרצת וידידותית שנהדרת לבילויים מגוונים לצד פעילות חברתית ענפה  ויוזמות רומנטיות. ייתכן שאף יצוצו הזדמנויות ספונטניות מפתיעות, העיקר שתפגינו יותר יוזמה, תעוזה וספונטניות.

 

דלי

הקצב המהיר שליווה אתכם בימים האחרונים ילך וידעך לקראת שעות הצהרים והרגישות שלכם תלך ותגבר ואולי יתבטא הדבר גם בתנודתיות במצב הרוח ובמופנמות מסוימת. כנראה שענייני משפחה או מגורים יודגשו בימים הקרובים בעקבות מעבר הירח בשעות אחר הצהרים למזל שור, מה שעשוי גם לעורר בכם את הפן הנוסטלגי או להפגיש אתכם עם אנשים או אירועים שקשורים לעבר.

דגים

הקצב האיטי של הדברים מתחיל קצת לעצבן אתכם היום. נסו להיות עוד קצת סבלניים ותקצרו בימים הקרובים את פירות השקעתכם. ענייני כספים ממשיכים להיות מודגשים גם היום ואם אתם עומדים לפני הוצאת כספים גדולה, אזי כדאי לא למהר, רצוי לבדוק שוב אם ישנם אופציות זולות יותר, או להתייעץ עם מישהו שיש לו ניסיון רב משלכם בתחום.

 

טלה

היום הזה מתחיל כשהירח משייט עדיין במזלכם, מה שמזרים בכם אנרגיה מוגברת שתסייע לכם להמשיך לקדם במרץ את עניינכם. ייתכן שמעבר הירח, לקראת שעת הצהרים לבית הכספים, ייצור הזדהות רבה מדי עם הצד החומרי של החיים ולכן נראה שעניינים מעשיים ופיננסים ובכלל זה השקעות, קניות ורכישות, יעסיקו אתכם יותר בימים הקרובים.

שור

אמנם, אינכם במיטבכם בשעות הבוקר, זאת בשל  הירח ממשיך את הילוכו בבית ה-12, הוא בית מצולות הנפש והפעילות שמאחורי הקלעים וזה די מקשה עליכם הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית. אולם המרץ וההתלהבות יחזרו אליכם לקראת שעת הצהרים, בעקבות מעבר הירח למזלכם, מה שבוודאי יגביר את הביטחון העצמי וימלא אתכם באנרגיה רבה שמעודדת יצירתיות ויוזמה.

 

 תאומים

הירח ימשיך הבוקר במסעו בבית החברתי, מה שיעניק לכם יכולת מצוינת להשתלב ולהתחבר בקלות לאנשים סביבכם. אולם מעבר הירח לקראת שעת הצהרים לבית מצולות הנפש, יגרום לירידת אנרגיות שתקשה עליכם להמשיך לפעול בקצב הנוכחי. לכן, אל תתכננו יותר מדי תוכניות להערב ולימים הקרובים, התעסקו יותר בדברים בעלי תוכן רוחני. בילוי בימים אלה במחיצת חברים מפרגנים יכול לשחרר ולעודד ולשפר לכם את מצב הרוח.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1