הורוסקופ יומי 17.06.2020 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

בין אם תרצו ובין אם לאו, אתם תבלטו היום וייתכן שמצפה לכם יום לא שגרתי, אולי קצת תזזיתי אך בהחלט מתאים למי שאוהב ריגושים ובילויים סוערים. כדאי שתנצלו את האנרגטיות הגוברת, התעוזה ומצב הרוח הנפלא שימלאו אתכם ביומיים וחצי הקרובים, לפגישות עסקים, לפעילות חברתית ולערבי אהבה ספונטניים. רצוי שתפגינו יותר נועזות ויצירתיות, אולם בו זמנית תשמרו גם על הפרופורציות הנכונות כדי שלא תיסחפו יותר מדי.

 

דלי

העולם הרגשי שלכם יודגש מאוד היום ולכן ייתכן שתתקשו לבטא את עצמכם ברהיטות ותיווצר איזו אי הבנה עם אדם קרוב. על כן עדיף שתיקחו הכול בקלילות, אין צורך להתרגש או להתעצבן, גם אם הדברים אינם קורים בסדר שתכננתם. עם זאת זהו יום נהדר לאירוח ביתי, או למפגש אינטימי עם מישהו או מישהי שמזמן לא פגשתם.

דגים

אתם הרבה יותר אנרגטיים והחשיבה שלכם מהירה ויצירתית ולכן זהו יום מבורך מאוד ואתם עשויים להיתקל ולזהות היום בהזדמנויות מיוחדות, או לעלות רעיונות מבריקים. נצלו את היום למפגשים שונים בהם תוכלו ליצור קשרים או שתפרה אתכם מבחינה רעיונית. תוכלו לפרוק את המרץ המוגבר חברתית או ספורטיבית, אך אל תשכחו לשמור על כללי הזהירות מפני הקורונה.

 

טלה

ביומיים הקרובים אתם תחשבו בעיקר במונחים כלכליים וחומריים וכדאי לעצור לרגע כדי לבחון את מצבכם הכלכלי, להתייעץ עם מומחה להשקעות או חיסכון. אולם כדאי להיות בררניים, מאופקים וזהירים יותר בכל הקשור להוצאותיכם, בעיקר אם אתם רוצים לרכוש דבר מה יקר, זאת מכיוון שהגורם הרגשי עשוי להיות חלק לא מבוטל בשיקוליכם. עם זאת, יהיה לכם קל יותר לזכות כרגע, בשיתוף פעולה חיובי עם הבנק שלכם, בעיקר אם אתם זקוקים להלוואה ולהרחבת האשראי.

שור

הירח שחזר אתמול למזלכם ימשיך למלא אתכם היום באנרגיה רבה ומחזקת, שמשפרת את מצב הרוח ואת רמת הביצוע וזהו זמן מוצלח למהלך נועז, להתחלה חדשה, או לחופשה ספונטנית. זהו גם זמן מבורך להיות ידידותיים ולהתבלט יותר ואפילו לצאת ביוזמה מקורית משלכם. תוכלו גם לנצל את היומיים הקרובים לדחיפת הנושאים שהכי חשובים לכם, לסגירת פיגורים, להתחלות חדשות, להעמקת הקשר הזוגי, או להתחלתו אם אתם לבדכם כרגע.

 

 תאומים

הירידה האנרגטית יכולה לערער ביומיים הקרובים את ביטחונכם העצמי ולעודד, חשדנות ופגיעות, להקשות בקבלת החלטות ולעודד להתבודדות. ייתכנו גם אי הבנות, קשיים ביצירת שיתוף פעולה ואולי גם מצבי ביקורת וטרוניות מאלה שהתחייבתם כלפיהם, לאחר שתתקשו כנראה ביומיים הקרובים למלא את כולם. מומלץ שתגלו היום יותר גמישות ותחפשו את דרך הביניים לספק את כול המעורבים בלי שתוותרו על העקרונות שלכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1