הורוסקופ יומי 18.06.2020 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי !

 

גדי

נסיגת מרקורי, כוכב התקשורת, תחל היום רשמית בבית הזוגיות שבגזרת מזל סרטן ולכן נושא שיתוף הפעולה והזוגיות יקבלו דגש מיוחד בתקופה הקרובה. על כן  עד לאמצע יולי היחסים והתקשורת עלולים להשתבש, תמונת המציאות עלולה להתעוות, או שתתקשו להיות אובייקטיביים מספיק כדי לקבל החלטות חשובות. מצד שני זו תקופה מצוינת להתבוננות עצמית, לכן יתכן שבתקופה זו תלמדו משהו חשוב מבני הזוג, או שתעברו שיעור לא שגרתי בנושא הזוגיות ושיתוף הפעולה.

 

דלי

עד לאמצע יולי כדאי להיות מסודרים ומאורגנים יותר, בעיקר בגלל נסיגת מרקורי תחל הפעם בבית העבודה, הסדר והבריאות שלכם. בשל נסיגת מרקורי, יתכנו בתקופה זו בעיות תקשורת ביניכם לבין אנשים שעובדים אתכם, ניירות בעבודה עלולים להיעלם, כמו גם מספרי טלפון או תזכורות חשובות ואין זה זמן מוצלח להתחלת פרויקט או שינויי תפקיד.

דגים

נסיגת מרקורי, כוכב התקשורת, החשיבה והניידות, תחל אצלכם הפעם בבית היצירה, הרומנטיקה, הילדים והנאות החיים. לכן עד לאמצע יולי צפויים אצלכם שיבושים בתכניות לבילוי או ליציאה לחופשה. גם התקשורת עם ילדיכם עלולה להשתבש ולא להיות תמיד מובנת. מומלץ שלא תמהרו לנתק את קשרים עם אנשים שאולי יאכזבו אתכם בתקופה הקרובה, ייתכן שמדובר רק בחוסר הבנה שניתנת לגישור.

 

טלה

נסיגת מרקורי, כוכב התקשורת, החשיבה והניידות שמתחילה רשמית היום תתרחש הפעם בבית המשפחה והמגורים, מה שעלול ליצור אי הבנות ביניכם לבין מישהו בני המשפחה ולשבש נושאים שמתקשרים לנושא המגורים. על כן עד לאמצע  יולי אין לחתום על חוזה שכירות, מכירה או קניית דירה. כמו כן ייתכנו כעת יותר תקלות בצנרת ובמכשירים חשמליים, בעיקר מכשירי תקשורת –  כמו במכונית, בטלפון, רדיו, בטלוויזיה ובמחשב ואכן אין זה זמן מוצלח לרכישת מכשירים אלו.

שור

נסיגת מרקורי, שמתחילה רשמית היום תתרחש הפעם בבית התקשורת, הניידות והחשיבה. לכן, עד לאמצע יולי יתכנו יותר בלבולים, אתם עשויים למסור או לקבל מידע משובש, או שתסבלו מבעיות תקשורת שונות עם הסובבים, דבר שיכול לשבש לכם את השגרה . כמו כן חשוב שתקפידו ותוודאו שהוראות שקיבלתם או נתתם הובנו כראוי. מומלץ גם שתבדקו את תקינות רכבכם ותגבירו את הערנות והזהירות כשאתם נוהגים.

 

 תאומים

נסיגת מרקורי, שליטתכם האסטרולוגי, תחל היום רשמית בבית הכספים. לכן עד לאמצע יולי ייתכנו יותר טעויות או אי הבנות ובמצבים שעלולים להסב לכם נזקים כלכליים. על כן חשוב שתקפידו יותר בכל הפרטים שקשורים לתשלומים ולפעולות בחשבונות הבנק. עם זאת, תקופת זו מצוינת להבנה מסוימת שיכולה להוביל לשינוי תפיסת עולמכם הכלכלית, או  לגביית חובות מהעבר, לכן מומלץ שתבדקו, אולי אתם זכאים להחזרי מס, או כספים ממקור כלשהו.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1