הורוסקופ יומי 20.06.2020 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

בשל מיקום הירח, אתם נוטים להיות היום פרקטיים ופרפקציוניסטים מהרגיל וייתכן שחג הפסח המתקרב עשוי לגרום לכם השבת להתחיל להתעסק במיון וסידור הארונות, במקום ליהנות השבת מיום מנוחה. אולם אם תתחברו גם לאנרגיה של מרס הנמרץ שעבר בתחילת השבוע לבית החברתי, תוכלו ליהנות השבת ממגוון פעילויות לא שגרתיות ומהנות יותר.

 

דלי

שיוט הירח בבית הרומנטיקה והנאת החיים ממשיך לשפר מאוד את מצב הרוח, ואת רמת האנרגיה, מגביר גם את היצירתיות והעזה ואפילו מעודד שובבות יתר. מומלץ שתנצלו את האנרגיות האלה למפגשים ולפעילות חברתית, או רומנטית ורצוי שתתנו ליצירתיות שבכם מוצא נועז מתמיד. לפנויים ולפנויות שביניכם יהיה קל יותר לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני וכדאי שתהיו יותר קלילים והספונטניים, כדי שלא תפספסו את ההזדמנויות.

דגים

הירח, שמשייט השבת בבית המשפחה מעודד התחברות לצרכים הפנימיים שלכם וזה הזמן ליזום פעילות משפחתית מלכדת או למפגש חברים קליל באווירה ביתית נעימה. עם זאת, חשוב שתשמרו היום על סודיות ואיפוק, הימנעו מלרכל או להתערב בחיי אחרים ובעיקר תיזהרו מלפלוט מידע שעשוי להביך מישהו מהנוכחים.אגב אם אתם זקוקים לסיוע כספי, היום יהיה לכם קל יותר לשכנע ולקבל עזרה ממישהו מבני המשפחה.

 

טלה

שיוט הירח בבית החשיבה והתקשורת ימשיך לעורר היום את הסקרנות, את החשיבה היצירתית ואת הצורך בפעילות מעניינת, שרצוי שתהיה גם לא שגרתית. לכן אם לא תמצאו לעצמכם פעילות או חברה מעניינים מספיק, אתם עשויים לחוש חסרי שקט, עצבניים ואפילו להתעמת עם הסובבים.

שור

הירח שמשייט במזל תאומים, עשוי לגרום לכם להיות היום עקשנים, מעשיים ומחושבים יותר אך אולי אף יביא לחלק מכם רעיונות יצירתיים איך לעשות יותר כסף. מצד שני, יתכן שהדבר יעורר דווקא את הצד הצרכני שבכם ויעודד אתכם להוציא את כספיכם בספונטניות, על מוצרים שאינם הכרחיים כרגע. לכן, רצוי שתמנעו היום מלהתקרב למרכזי קניות ושעשועים שעלולים לפתות אתכם לבזבוזים, או שתגבילו מראש את הסכום שאתם מקציבים לעצמכם.

 

 תאומים

הירח במזלכם ממשיך למלא אתכם באנרגיה אולם התייצבותו מול סטורן הנוקשה יכול לגרום להיווצרות בעיות במערכות יחסים ובעיקר עם בני הזוג. ייתכן שלא תהיו מספיק אובייקטיביים היום וזה יכול לגרום לכם להבין התרחשויות מסוימות בצורה לא נכונה. כדאי שתיקחו זאת בחשבון. דיאלוג נכון עם הצד השני ובעיקר נכונות להקשיב ולהתגמש יסייעו לכם לצאת בשלום מכול סיטואציה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1