הורוסקופ יומי 25.05.2020 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

 

נצלו את היום לשיפור האווירה בקשר הזוגי וצאו לפעילויות משותפות ומהנות יחדיו. הירח שעובר לבית שקשור לזוגיות ולשיתופי הפעולה במזל סרטן, יעודד אתכם ביומיים הקרובים, להפגין יותר סבלנות, גמישות ושאיפה ליצירת אווירה נעימה והרמונית סביבכם. ימים אלה מצוינים להשתתפות באירועים שונים שקרוב לוודאי שישפרו את מצב הרוח ויעודדו יצירת קשרים חביבים או היכרות עם נושאים מעניינים וגם לפנויים ולפנויות שביניכם יהיו הזדמנויות למציאת קשר חדש.

 

דלי

הרצינות והחריצות שלכם יגברו ביומיים הקרובים, בעקבות מעבר הירח לבית העבודה, הבריאות, הסדר והניקיון. אתם גם תהיו יותר מחושבים, שכלתניים ושקולים, מה שמצוין לקבלת החלטות חשובות, לקידום ענייני עבודה, לארגון הבית ופינת העבודה וגם לייעוץ לאחרים.  רצוי שתפגינו יותר רגישות ואל תניחו לעומס וללחצים לגרום לכם להתגברות הביקורת והשיפוטיות.

דגים

אתם הופכים היום לאנרגטיים ונלהבים יותר כתוצאה ממעבר הירח למזל סרטן ולבית שמסמל, הנאות, תחרותיות, יצירתיות ורומנטיקה. הצורך שלכם בפעילות מהנה, מיוחדת ומרגשת יוגבר ועל כן, כדאי שתנצלו את היומיים הקרובים לפעילות מהנה, לסדנאות, לטיולים וגם לאהבה מיוחדת ומרגשת, לחלק מכם ייתכנו אפילו הפתעות ומצבים לא צפויים.

טלה

בעקבות מעבר הירח לבית המשפחה, ניראה שאווירה אינטימית, משפחתית או ביתית יתאימו לכם יותר ביומיים הקרובים, בהם כדאי שתקדישו יותר תשומת לב למחויבויות המשפחתיות ותפגינו רגישות לצורכי האנשים הקרובים ללבכם. אוכל טעים, מסעדות ופיקניקים בטבע עשויים לרומם לכם את מצב הרוח, אך גם לקלקל לכם את הדיאטה.

שור

מעבר הירח לבית החשיבה והתקשורת, יגביר ביומיים הקרובים את סקרנותכם וישפר את יכולת הביטוי ומהירות המחשבה. ביומיים הקרובים תהיו הרבה יותר פעילים מבחינה מנטאלית, מה שיכול להגביר את חוסר המנוחה שלכם. הדבר יכול לגרום לכם להיות יותר בתנועה, להתפרש על מספר תחומים במקביל או להגביר את הצורך שלכם לשוחח ולרכל.

 תאומים

ענייני כספים יודגשו ביומיים הקרובים, בעקבות מעבר הירח למזל סרטן וכדאי שתשלטו ביצרים החומריים והצרכניים שלכם, שעשויים בימים אלה לגרום לכם להתפתות די בקלות להוצאת כספים מיותרת. זהו יום מצוין לעסקים ולא יזיק להפגין יותר ערנות לנאמר סביבכם, אולי תשמעו או תקבלו איזה טיפ שיביא לכם דווקא לרווח כספי, או שאתם תעלו איזשהו רעיון מקורי ומבריק.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1