הורוסקופ יומי 23.06.2020 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

 

גדי

יום מוצלח לשיחה חשובה, למפגשים אישיים ולפעילות חברתית. הירח שמשייט עדיין בבית הזוגיות מציין שזהו יום נפלא לאהבה וליצירת הרמוניה ושיתוף פעולה סביבכם. העוצמות הרגשיות שבכם, ילכו ותחזקו בימים הקרובים בעקבות מעבר הירח בסביבות השעה 14:30 לבית התשוקות. הדבר יגביר את הפעילות ההורמונלית שתעצים את המיניות.

 

דלי

הירח שמשייט בבית העבודה יעודד אתכם להפגין גישה מעשית אך גם להראות יצירתיות בפתרון בעיה שנראית מאוד מורכבת.  אולם חשוב שתקפידו לעבוד בצורה מסודרת, נקייה ובסבלנות, תוך הקפדה על נוהלי הזהירות והבטיחות. אולם מעבר הירח בסביבות השעה 14:30, לבית הזוגיות יעניק לכם, כמה ימים נפלאים לאהבה.

דגים

זהו יום הפכפך שיחל בהמון התלהבות וזאת בזכות שיוט הירח בבית ההנאות, מה שיגביר את מצב הרוח הטוב וימלא אתכם במרץ רב, צורך בריגושים, עם כי לעתים גם יכול לעודד היסחפות והגזמה. על כן נצלו את מצב הרוח המצוין ואת היצירתיות שגוברת, כדי להשפיע על הסובבים, ליצירת קשרים, לעיסוק בתחביבים ובנושאים שמעוררים בכם הנאה וסיפוק. מצב הרוח הקליל והחברותי הזה יחל להשתנות בסביבות השעה 14:30 בעקבות מעבר הירח לבית העבודה והבריאות, מה שיגביר בימים הקרובים את הבררנות והביקורתיות.

 

טלה

קרוב לוודאי שאינכם חשים היום בשיא היכולת שלכם, מאחר שאתם ילידי מזל אש, יוזם ותחרותי, ולכן קצת קשה לכם להתחבר בקלילות למיקום הירח בגזרה הכול כך רגשית. אולם הרגשנות שאפיינה את הימים האחרונים תתפוגג בסביבות השעה 14:30 ומצב הרוח ילך וישתפר, זאת בעקבות מעבר הירח לבית ההנאות והרומנטיקה, מה שימלא אתכם באנרגיה תחרותית ויצירתית שתלווה בצורך בפעילות מגוונת, שונה ולא שגרתית.

שור

רצוי שתנצלו גם את היום הזה למפגשים שונים בהם תוכלו לתת מוצא למחשבותיכם, לרעיונותיכם ודעותיכם או ליצור קשרים. זהו יום מוצלח גם לפעילות תרבותית שונה ומעניינת, שתפרה אתכם מבחינה רעיונית. אולם מעבר הירח בסביבות השעה 14:30 למזל אריה, ישפיע כמובן עליכם וכנראה שתעדיפו בימים הקרובים כנראה לבלות בחברת האנשים הקרובים לכם, אולי להישאר בבית ולצפות בתכניות בטלוויזיה או לבקר בני משפחה.

 

 תאומים

לפניכם עוד יום מעשי שמעורר השראה ורעיוניות שיכולים לעזור ביצירת קשרים ומיזוגים עסקיים, או  להביא רעיונות לחיסכון, לשיפור הרווחיות ואיך לייצר להכנסות נוספות. אולם הקצב האיטי של הימים האחרונים ישתנה בסביבות השעה 14:30, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1