הורוסקופ יומי 24.06.2020 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

אתם עשויים להפוך ביומיים הקרובים לתובעניים יותר, לפעמים אפילו עד כדי אובססיה ויש ביניכם כאלה שיפגינו נטייה לאמץ את הגישה של "הכול או לא כלום". עם זאת, למרות שייתכנו ביומיים הקרובים הצעות כלכליות או הזדמנויות מעניינות,כדאי שתנקטו בצעדי זהירות וחיסכון ותתייעצו אפילו עם מומחים בתחום. כך או כך, מומלץ שתנצלו את מיקום הירח בבית התשוקות את ללילה של אהבה חושנית.

 

דלי

הירח שמשייט בבית העבודה יעודד אתכם להפגין גישה מעשית אך גם להראות יצירתיות בפתרון בעיה שנראית מאוד מורכבת.  אולם חשוב שתקפידו לעבוד בצורה מסודרת, נקייה ובסבלנות, תוך הקפדה על נוהלי הזהירות והבטיחות. אולם מעבר הירח בסביבות השעה 14:30, לבית הזוגיות יעניק לכם, כמה ימים נפלאים לאהבה.

דגים

היומיים הקרובים קוראים לכם להתמקד בענייני העבודה. שיוט הירח בבית העבודה, הסדר והבריאות, ידרבן אתכם ביומיים אלה להיות יותר יעילים, מחושבים, שכלתניים, מאופקים ושקולים. יתכן שתגבר גם הנטייה להקפדה ולביקורתיות יתרה.

 

טלה

היומיים הקרובים מוצלחים להתחלה חדשה, למפגשי חברים, לבילוי נעים או רומנטי וגם לעיסוק בתחביבים. שיוט הירח במזל אריה ובבית ההנאות שלכם יגביר את רמת האנרגיה והאופטימיות שלכם ויחזק את הביטחון העצמי ואת יכולת התחרותיות. אנרגיות אלו יעודדו אתכם להתבלט ביומיים הקרובים בהפגנת יצירתיות, מנהיגות ויסייעו לכם להתיידד ולהשפיע בקלות יחסית על אחרים ואולי אף יביאו לכם הזדמנויות מעניינות.

שור

שיוט הירח במזל לאריה יגרום לכם להיות הרבה יותר רגישים ופגיעים וביומיים הקרובים ייתכנו אף מצבי רוח משתנים ולכן יהיה לכם חשוב להימצא בסביבה תומכת ומתחשבת. עם זאת רצוי שתנצלו את ההכנות לחג גם לגיבוש המשפחה על ידי חלוקת המשימות בין כולם. כמו כן ייתכן שתתקלו בימים אלה במישהו שפועל נגד האינטרסים שלכם בחשאי, בכול מקרה אל תסמכו יותר מדי על אחרים ואל תשתפו אותם באשר על ליבכם.

 

 תאומים

אתם נעשים הרבה יותר אנרגטיים ביומיים הקרובים והחשיבה שלכם תהפוך למהירה וליצירתית יותר ואם תפגינו ערנות, אתם עשויים לזהות הזדמנויות מיוחדות, או לעלות רעיונות מבריקים. נצלו את היום לפעילות שדורשת חשיבה ותקשורת ופרקו את עודפי המרץ בחדר הכושר, או במפגש חברים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1