הורוסקופ יומי 25.06.2020 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

אתם עשויים להיות היום עקשנים ורכושניים מהרגיל ולהתקשות להתפשר, אולם זה עשוי להיות יום מוצלח לעסקים, להשגת מימון, להשקעות ולמימוש רווחים וגם יום נהדר לאהבה ולהעמקת הקשרים האינטימיים הקיימים. אגב, מאחר שסוף השבוע שבפתח מוצלח לטיולים ולפעילויות לא שגרתיות וכדאי שתכינו את רכבכם לנסיעות ארוכות.  במקביל, בעקבות סיום נסיגת ונוס, כוכב האהבה והיופי בבית הזוגיות, יהיה לכם קל יותר לגשר פערים ולמצוא פתרונות בוני אמון, במסגרות שיתופיות ובעיקר במערכת הזוגית.

 

דלי

הירח שממשיך לשייט בבית שיתופי הפעולה, אמור להשרות בכם היום תחושה נעימה שתעודד אתכם לנצל את השפעתכם כדי ללכד את הכוחות סביבכם לכוח אחד ועצמתי. זה עשוי להיות יום בעל משמעות גדולה בכל הקשור ליצירת קשרים וגם יום מוצלח לאהבה ורצוי שתתחברו לדמיון שלכם ותמצאו דרך נחמדה כדי לגוון את שיגרת הזוגיות בפעילות מלהיבה ורומנטית. במקביל, סיום נסיגת ונוס, כוכב האהבה והיופי היא בהחלט בשורה טובה ומעודדת עבורכם, מכיוון שהשיבושים שהיו לכם לאחרונה בחיים ובעיקר בתחום המקצועי יפסקו בזמן הקרוב ותוכלו גם לבנות מערכות יחסים בריאות יותר.

דגים

שבוע העבודה מסתיים ביום עמוס ודחוס למדי בוודאי וזה יבחן את היכולת שלכם לגלות קור רוח ושמירה על סטנדרטים גבוהים גם ברגעי הלחץ. חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם את מירב האנרגיה. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן. במקביל, סיום נסיגת ונוס, כוכב האהבה והיופי שמתארח בבית ההנאות והרומנטיקה, יסיים בהדרגה את תקופת השיבושים ביחסים האינטימיים או החברתיים.

 

טלה

ככלל זהו עוד יום חביב בו אתם די ידידותיים, יצירתיים ומלאי רעיונות היום ואם תהיו ערניים מספיק, יתכן שתזהו הזדמנויות לא שגרתיות. לפנויים ולפנויות שביניכם יהיה הרבה קל יותר לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני וחבל שתחמיצו את ההזדמנות, או תישארו הערב לבדכם בבית. אולם לא מומלץ לתכנן או לקבוע מראש את תוכניותיכם לסוף השבוע, מכיוון שהאנרגיה הכיפית הזאת כבר תתפוגג מחר. במקביל, סיום נסיגת ונוס, כוכב האהבה והיופי שמתארח בבית שמסמל את ענייני המשפחה והמגורים, ידרבן אתכם להחזיר את ההרמוניה ליחסים המשפחתיים ומומלץ גם להשקיע יותר בשיפור האסתטיקה והאווירה בבית.

שור

גם היום יש לכם העדפה ברורה לבילוי ביתי ובחברת אנשים הקרובים ללבכם. תוכלו לנצל את הערב לבילוי באווירה ביתית ומשפחתית ונראה שכדאי שתנצלו את האנרגיה הזו כדי להתחיל בהכנות לסוף השבוע שבפתח. לרומנטיקנים שבניכם מומלץ להפתיע את בני הזוג באיזו הזמנה למסעדה איכותית או להפשיל שרוולים ולהכין ארוחה מיוחדת בעצמכם. במקביל, סיום נסיגת ונוס, שליטכם האסטרולוגי יסייע לכם לשפר את היחסים עם החברים ללמודים, לשכונה, עם האחים וגם עם השכנים ובמקרים מסוימים עשוי להתפתח רומן מקשר ידידותי עם מישהו או מישהי מהסביבה היומיומית.

 

 תאומים

עוד יום דינמי, עמוס במחשבות ובתקשורת בעקבות שיוט הירח בבית החשיבה והתקשורת. למרות שחוסר השקט ימשיך ללוות אתכם גם היום, זה בהחלט יכול להיות יום מוצלח למציאת מידע, להעלאת רעיונות מעניינים וגם לפגישה או לשיחה חשובה. כדאי שתפגינו היום יותר פתיחות ותקשיבו לדברי אחרים, בעיקר לאנשים בעלי ניסיון חיים עשיר, כיוון שאלה עשויים להעשיר אתכם בעצות ובתובנות חשובות היום. במקביל, בעקבות סיום נסיגת ונוס, כוכב האהבה והיופי בבית הכספים, תסתיים תקופת השיבושים ואולי מעכשיו תהיה לכם הזדמנויות להגדלת ההכנסה, עם זאת הנטייה לנהנתנות ולבזבזנות עדיין גבוהה ורצוי שתגלו יותר בקרה ואיפוק.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1