הורוסקופ יומי 26.06.2020 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

אתם ללא ספק אופטימיים ונמרצים יותר בסוף השבוע הזה ויתכן שמרוב התלהבות תנסו להיות בכמה מקומות בו- זמנית. מעבר הירח לבית הרחבת האופקים מגביר את הסקרנות וזקוק לריגושים רבים לכן, זהו אחד מסופי השבוע המוצלחים לטיולים, לסדנאות ולכל פעילות או התנסות לא שגרתית. אולם אין זה מבטל את הצורך בנקיטת זהירות.

 

דלי

זה יכול גם להיות סוף שבוע מפתיע ומרגש ולפנויים ופנויות שבניכם מומלץ לנצלו היטב. אתם הופכים הרבה יותר רגישים, אינטואיטיביים, תובעניים וסקסיים בסוף השבוע הזה, בעקבות מעבר הירח לבית התשוקות והחושניות שבמזל בתולה, מה שבהחלט יתאים לסוף שבוע לוהט ומרגש.

דגים

מעברו של הירח לבית הזוגיות מראה שזהו סופשבוע מצוין לבילוי אינטימי ורומנטי וגם מצוין לשיחה אישית ולליבון עניינים שבלב. כדי ליהנות יותר מהיומיים הקרובים רצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר קצת על האגו. התייחסו בהתחשבות רבה יותר לבקשותיהם של בני הזוג והפתיעו אותם ביוזמה רומנטית יצירתית. גם לפנויים ולפנויות שבניכם, כדאי לנצל את מיקום הכוכבים בסוף השבוע לבילוי חברתי ולהיכרויות רומנטיות.

 

טלה

מעבר הירח לבית העבודה והבריאות, לא תורם לשיפור האווירה ומצב הרוח בסוף השבוע ולמעשה האנרגיה הזו מתאימה יותר לפעילות פרקטית כגון: ניקיון וסידור הבית, תיקונים ושיפורים שונים, או כל מיני סידורים בעיר. רצוי שבסוף השבוע הזה תקפידו יותר גם בכל הקשור לבריאותכם ותנקטו בכל אמצעי הבטיחות והזהירות, בעיקר שתו הרבה.

שור

זהו סוף שבוע אנרגטי שמצוין להתחברות לצורכי הרגש וההנאה שלכם. מעבר הירח לבית ההנאות, היצירה, האהבה והילדים  מגביר את הצד הנהנתן, הנדיב והרומנטי שבכם ומתאים בהחלט לסוף שבוע משחרר, מלא בריגושים, בו יהיה לכם קל לשעשע גם אחרים ולכבוש לבבות, אם אתם פנויים לקשר חדש.  כמו כן מומלץ שתנצלו את היומיים הקרובים לבילוי ולרומנטיקה, להתעסקות בתחביבים, לפעילות חברתית נמרצת, או לבילוי מהנה בחברת בני הזוג, הילדים והחברים.

 

 תאומים

הרגשנות תגבר בסוף השבוע בעקבות מעבר הירח הרגשי למזל בתולה, אמנם דורש הורדת הקצב, אך גם יתאים לפעילות רגועה באווירה אינטימית ולמפגשים עם אנשים קרובים. מומלץ ליזום היום ארוחת ליל שבת משותפת עם בני המשפחה, או עם כמה זוגות חברים. עם זאת מומלץ שתמנעו בסוף השבוע ממפגש עם אנשים "בעייתיים" שאוהבים לבקר ונוטים לא פעם, להעכיר את האווירה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1