הורוסקופ יומי 27.06.2020 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

מומלץ שתהיו יותר ספונטניים וגמישים היום ותצאו למרחב הפתוח, לטבע, או שתיסעו לחבר שגר במקום קסום מחוץ לעיר. הירח שמשייט גם היום במזל בתולה, מה שיפיח בכם אופטימיות, ישפר את מצב הרוח ויעודד אתכם לחשיבה רעיונית וראייה רחבה יותר, ישפר גם את כושר הביטוי ועל כן תוכלו להרשים את הסובבים די בקלות וגם ליצור קשרים חדשים.

 

דלי

מיקום הירח עשוי לעורר אתכם להגיב היום ממקום מאוד רגשי עם נטייה לכוחניות, אך זהו גם יום מוצלח לפעילות רומנטית ולהתחלת קשר חדש. למרות שלא יזיק שתגבירו היום את הבקרה על הוצאותיכם. אם תתחברו לתחושות האינטואיטיביות, תגלו יותר פתיחות לדעותיהם של אנשים אחרים אולי תאספו היום מידע ורעיונות שימושיים שיכולים להביא לכם רווח מסוים.

דגים

נסו להפגין יותר גמישות וסלחנות, ואת רגשותיכם ואהבתכם הפגינו בדרך שונה ומיוחדת ורצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר קצת על האגו ולהיענות בחיוב לבקשותיהם של בני הזוג. השבת הזו מצוינת ליצירת אווירה נעימה, חברותית והרמונית סביבכם, הירח שמשייט בבית הזוגיות ירומם את מצב הרוח שלכם ויעודד את הצד החברותי שבכם ואת הנאת השיתוף בחוויותיכם ובדעותיכם.

 

טלה

בשל מיקום הירח, אתם נוטים להיות היום פרקטיים ופרפקציוניסטים מהרגיל ותיתכן נטייה להוציא את מרבית האנרגיה שלכם על ענייני אסתטיקה, סדר וניקיון. הירח שמשייט בבית העבודה והבריאות יכול להביא גם למצבי ביקורת והתחשבנות עם אחרים. מצד שני אם תבלו היום בחוץ כדאי להימנע משהות ממושכת בשמש ובכול מקרה מומלץ להרבות בשתייה.

שור

שיוט הירח בבית הרומנטיקה והנאת החיים ימשיך לשפר את מצב הרוח ואת רמת האנרגיה, יגביר את היצירתיות וגם העזה ואפילו יעודד שובבות יתר. מומלץ שתנצלו את האנרגיות האלה למפגשים ולפעילות חברתית, או רומנטית ורצוי שתתנו ליצירתיות שבכם מוצא נועז מתמיד. לפנויים ולפנויות שביניכם יהיה קל יותר לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני וכדאי שתהיו יותר קלילים והספונטניים, כדי שלא תפספסו את ההזדמנויות.

 

 תאומים

הירח, שמשייט השבת בבית המשפחה מעודד התחברות לצרכים הפנימיים שלכם וזה הזמן ליזום פעילות משפחתית מלכדת או למפגש חברים קליל באווירה ביתית נעימה. עם זאת, חשוב שתשמרו היום על סודיות ואיפוק, הימנעו מלרכל או להתערב בחיי אחרים ובעיקר תיזהרו מלפלוט מידע שעשוי להביך מישהו מהנוכחים. אגב אם אתם זקוקים לסיוע כספי, היום יהיה לכם קל יותר לשכנע ולקבל עזרה ממישהו מבני המשפחה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1