הורוסקופ יומי 28.06.2020 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

בעקבות מעבר מרס, האקטיבי והאגרסיבי, היום לבית המשפחה והמגורים נושאים אלה  יהפכו בששת החודשים הקרובים, לחשובים או דחופים יותר או שפשוט תצטרכו להשקיע יותר מזמנכם. זה הזמן להשקיע בשיפוץ ובהרחבת המגורים או להחליפם. אצל חלק מכם תיתכן החרפת יחסים עם מישהו מבני המשפחה, בעיקר אם היחסים עמו היו מעורערים עוד מקודם. על כן מומלץ שתהיו כנים וגלויים, בכל הקשור לרגשותיכם, עם זאת עדיף שתימנעו מעיסוק יתר בנושאים טעונים ורגישים.

 

דלי

מעבר מרס למזל טלה ולבית החשיבה והתקשורת שלכם תשפיע בעיקר על דרך חשיבתכם, על התקשורת שלכם עם הסביבה ועל הצורך ליצור קשרים חדשים. הסקרנות היא המניעה אתכם בששת החודשים הקרובים ויהיה לכם יותר צורך בריגושים. מצד שני למרות שזו תקופה טובה ללימודים, תיתכן נטייה להתפזר על פני יותר מדי נושאים וכיוונים בו זמנית, מה שיכול להקשות עליכם בסופו של דבר לסיים את מה שהתחלתם וגם תגבר הנטייה לוויכוחים.

דגים

מעברו של כוכב מרס הנמרץ למזל טלה, עשוי לעודד את הצד החומרי שבכם ולדרבן אתכם בששת החודשים הקרובים לחפש דרכים חדשות להגדלת הרווחיות. מצד שני, יתכן שהוצאותיכם יגברו, בעיקר בגלל שהצורך לקנות ולרכוש דברים שונים גובר, לעתים, מבלי לעשות הרבה חשבון למצבכם הפיננסי. עדיף שתנסו להפגין בתקופה זו יותר איפוק ותתעלו את האנרגיה הזו לשיפור התחרותיות ולמציאת דרכים הגיוניות לאיזון התקציב ולהגברת החיסכון.

 

טלה

מרס, שליטכם האסטרולוגי, עובר היום למזלכם וישהה גם בו עד לינואר 2021. בתקופה זאת תתמלאו באנרגיה רבה ובדינמיות, מה שיאפשר לכם לקדם את התחומים שמעניינים אתכם וכן את האינטרסים שלכם בעבודה. אתם עשויים להפוך לתחרותיים יותר ויהיה לכם קל יותר לעורר רושם עז על האחרים במרץ, ביוזמה וביכולת המעשית שלכם. בעיקר תחושו שבעי רצון כל עוד יניחו לכם לעשות כרצונכם וככל שתחושו שאתם מבטאים את הייחודיות. מצד שני, ייתכן שבתקופה זו אתם עלולים דווקא להתקשות בקבלת מרות. לכן, במקום להתעמת, עדיף שתבקשו לקבל לידכם פרויקטים עצמאיים יותר.

שור

מרס עובר היום למזל טלה ועל כן זוהי תחילתה של תקופה בת כחצי שנה, בה הרמה האנרגטית שלכם יורדת ואתם עשויים לחוש אכזבה מכך שמאמציכם לקדם נושאים מסוימים לא עולים יפה, ואולי אחרים זוכים בתהילה שלדעתכם מגיעה לכם. בתקופה זו יריבים או אויבים סמויים, עשויים לצוץ, בעיקר אם תנסו להתבלט מדי, או אם תפעלו ממניעים של אגו ורדיפת כבוד. רצוי שתמקדו את מאמציכם בנושאים העיקריים, שגם את קידומם רצוי לעשות בשקט, מבלי לעורר יותר מדי תשומת-לב, עדיף גם שתשתפו אחרים בכמה שפחות מידע. בכול מקרה, בתקופה זו תזכו ליותר הערכה אם תפעלו בהתנדבות נטולת אגו ותראו נכונות להדריך, לעזור או לייעץ לאחרים.

 

 תאומים

מצב הרוח משתפר והופך חברותי יותר, אולם השגרה תראה לכם משעממת יותר. בעקבות מעברו של מרס לטלה, למשך תקופה בת כחצי שנה, כדאי להיערך לפעול בצורה שתבטא את שאיפותיכם לעתיד.  זהו הזמן לצאת לאירועים ולבילוי גם מתוך הצורך ליצירת קשרים חדשים, לשיווק עצמי ולהפצת רעיונותיכם. אולם כדי להצליח באמת, יהיה עליכם להפגין גם רגישות חברית, כנה ואמיתית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1