הורוסקופ יומי 30.06.2020 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

 

גדי

מעבר הירח לבית החברתי יגביר את הפופולריות שלכם ביומיים הקרובים ויעניק לכם יכולת שכנוע והשפעה רבה על רבים. ימים אלה מצוינים לשיווק וקידום של עצמכם ורעיונותיכם ומוצלחים גם ליצירת קשרים מקצועיים עם חברות גדולות. שעות הערב יתאימו למפגשים ולפעילות חברתית וזה גם הזמן להרחיב ולגוון את מאגר הקשרים שלכם, או לחדש קשרים שנותקו.

 

דלי

אתם תחושו חשופים יותר ביומיים הקרובים ולכן חשוב שתפגינו איפוק, רצינות ובגרות ובמקרים מסוימים עדיף לחפש פשרות, להפגין גמישות ואפילו לוותר. היומיים אלה מוצלחים מאוד בכל הקשור לענייני קריירה ולראיונות עבודה ומיקום הירח עשוי לעודד אתכם לקחת את העניינים לידיים ולטפל בהם בצורה רצינית, נחושה, נמרצת ומעשית.

דגים

לפניכם יומיים מוצלחים בהם אתם תחושו אופטימיים ביותר, אולם מכיוון שמקצב הדברים והאירועים שמשתנה, יכול הדבר לזמן לכם מצבים שלא צפיתם מראש, לכן רצוי שתפגינו ערנות וזהירות, כדי שתוכלו להגיב בזמן. מעבר הירח למזל גדי יגביר את ההשראה והדמיון ויעודד את הצורך בפעילות שונה ולא שגרתית. על כן היומיים הקרובים יתאימו כדי להיפתח לנושאים חדשניים, לשמיעת הרצאה מעניינת, ללמידה, לתכנון תכניות ולהתייעצות.

 

טלה

למרות הצורך שלכם להוכיח את עצמכם ומנהיגותיכם ולחזק את מעמדכם, עדיף לנהוג ביומיים הקרובים בצניעות ולא להידחף יותר מדי לקדמת הבמה. עם זאת נראה שהלחצים הגוברים מתחילים להשפיע נפשית אצל חלק מכם, ולכן קל לגרום לכם להתעצבן. חשוב שתמצאו דרך לתת להם מוצא, לפני שזה יתפרץ מכם בדרך לא מבוקרת. גם המצב הכלכלי ידרוש מכם יותר תשומת לב ביומיים הקרובים וייתכן שעל הפרק יעלו הצעות מעניינות להשקעה או בקשת עזרה להלוואה. כך או כך, מומלץ לשתף את בני הזוג  בלבטיכם ורצוי להגיע להבנות מראש בנוגע לסדרי העדיפות לגבי הוצאת הכספים המשותפים בזמן הקרוב.

שור

האנרגיות משתחררות והתחושה הופכת נינוחה ואופטימית יותר וביומיים הקרובים יהיה לכם קל יותר להותיר רושם חיובי או להתחבר לאנשים חדשים. אם לאחרונה נוצרו מתחים או משקעים בניכם לבין אדם קרוב, הרי שזהו יום מוצלח במיוחד לשיחת הבהרה, פיוס וגם לבילוי אוהבים בשניים. מכיוון שהזרקורים הולכים להיות מופנים אליכם, מומלץ שתשימו לב יותר לטיפוח הופעתכם וזהו יום מצוין לעבור דרך הספר הקוסמטיקאית או חנות הבגדים.

 

 תאומים

יומיים מוצלחים לקידום ענייני העבודה וזאת בזכות שיוט הירח בבית העבודה והבריאות שהופך אתכם לנחושים יותר להוכיח את עצמכם. כדאי שתנצלו זאת  להפגנת יוזמה וללקיחת עוד תחומי אחריות בעבודה. מעבר הירח למזל עקרב ידרבן אתכם להיות אחראים, מעשיים, מסודרים דייקניים, זה יכול גם להגביר בכם את הבררנות ולהוביל למצבי ביקורת וקטנוניות. על כן רצוי שתגלו היום יותר רגישות לצורכי הסובבים ואל תניחו לשאיפה שלכם לשלמות, לעורר מתיחות עם אחרים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1