הורוסקופ יומי 26.05.2020 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

 

מיקום הירח ממשיך להשרות בכם שלווה ורוגע ואתם יכולים למצוא זמן לפגוש חברים כדי להתפלסף עמם על המתרחש בארץ ובעולם, או כדי לשתף אותם בתכניותיכם. אולם רצוי שתמשיכו להשקיע בחיי האהבה שלכם, מומלץ אפילו לבדוק אפשרות להפתיע את בני הזוג בחופשת חג שבועות באיזה מקום קסום מחוץ לעיר.

 

דלי

שבוע העבודה מסתיים ביום עמוס ודחוס למדי בוודאי וזה יבחן את היכולת שלכם לגלות קור רוח ושמירה על סטנדרטים גבוהים גם ברגעי הלחץ. חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם את רוב האנרגיה. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן.

דגים

עוד יום מאוד אנרגטי שיעודד אתכם לבטא את היצירתיות שלכם בדרכים ובנושאים שונים. הקדישו את שעות הפנאי לתחביבים ולעיסוקים שמסבים לכם הנאה ובעיקר לאהבה. נצלו את שעות הלילה לבילוי משחרר, לפנויים ולפנויות שבניכם קל יותר לכבוש ולהקסים, אולם לא מומלץ לתכנן או לקבוע מראש את תכניותיכם לחג השבועות, מכיוון שהאנרגיה המהנה הזאת כבר תתפוגג מחר.

טלה

אתם רגישים ומכונסים היום בעצמכם ואולי אף נתונים למצבי רוח משתנים. ייתכן שהסובבים יתקשו לקלוט עד כמה אתם פגיעים. לכן שמרו על פרופיל נמוך ואל תתעצבנו אם הדברים לא קורים כפי שרציתם. עם זאת, זהו יום מצוין להוציא את האנרגיה שלכם על הכנות לחג השבועות, בעיקר על החלק הקולינרי, מומלץ שתארחו הערב את חברים הכי קרובים שלכם או שתלכו לבקר את ההורים ואפילו תבלו עימם קצת. מצב הרוח הרגיש הזה ישתנה ממחר וכדאי שתתחילו לתכנן תכניות לערב החג.

שור

עוד יום דינמי, עמוס במחשבות ובתקשורת בעקבות שיוט הירח בבית החשיבה והתקשורת. למרות שחוסר השקט ימשיך ללוות אתכם גם היום, זה בהחלט יכול להיות גם יום מוצלח ללמידה, למציאת מידע, להעלאת רעיונות מעניינים וגם לפגישה או לשיחה חשובה בענייני עבודה. כדאי שתפגינו היום יותר פתיחות ותקשיבו לדברי אחרים, בעיקר לאנשים בעלי ניסיון חיים עשיר, כיוון שאלה עשויים להעשיר אתכם בעצות ובתובנות חשובות היום.

 תאומים

הירח שמשייט היום בבית הכספים שלכם, מעודד התעסקות בנושאים חומריים, וזה בהחלט עשוי להיות יום מאוד מוצלח לעסקים, להתייעצות בנושאים פיננסיים או לפגישה חשובה בענייני עבודה. כדאי לנצל את האווירה הנעימה בשעות הערב כדי לשוחח עם בני הזוג ולקבל החלטות משותפות בקשר לסדרי העדיפות להוצאת הכספים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1