הורוסקופ יומי 01.07.2020 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

מיקום השמש בבית הזוגיות ושיתופי הפעולה יעודד אתכם החודש להתגמש, להיות סלחניים ודיפלומטיים יותר ולפנויים ולפנויות שבניכם זהו חודש מוצלח יחסית. גם מעברו של מרס הנמרץ בתחילת השבוע לבית ההנאות והרומנטיקה, יסייע לכם לבלוט יותר בחצי השנה הקרובה, להשפיע וגם ליצור קשרים. במקביל, זה יכול לעודד נהנתנות, מרדנות, תחרותיות מוגזמת או לקיחת סיכונים מיותרים. מצד שני, בעקבות מעברו של מרס הנמרץ בתחילת השבוע למזל טלה, תצטרכו להתעסק יותר בחצי השנה הקרובה בענייני המגורים או ביחסים עם בני המשפחה ויתכן שנושאים שלא נסגרו בעבר ישובו ויציפו אתכם רגשית, או שיגרמו למתיחות עם אדם קרוב.

 

דלי

לפניכם חודש די עמוס במטלות, שמצוין גם למבצע לסידור הבית והארונות או המלתחה, לכבוד הקיץ שבפתח. לעומת זאת, מיקומה של ונוס, כוכב האהבה בבית ההנאות, תשפר את המצב ותעורר בכם חשק לבלות ולאהוב. מצד שני, הסקרנות שלכם תגבר בחצי השנה הקרובה  ויתכן שגם הצורך להשפיע על תהליך קבלת ההחלטות. רצוי שתפרקו את האנרגיה חסרת המנוחה שמעבר מרס הנמרץ בתחילת השבוע לבית החשיבה, התקשורת והניידות יכול להביא איתו. דרך נוספת לנצל אותו היא לצאת לטיולים, לפעילות ספורטיבית ואפילו לריקודים.

דגים

אתם תהיו ידידותיים ורומנטיים יותר החודש ויהיה לכם צורך לכייף וליהנות יותר מהחיים. למעשה, יולי הוא חודש מצוין כדי להתבלט, לעיסוק בתחביבים ולמתן מוצא ליצירתיות שבכם. נצלו אותו לבילוי ולהשתתפות באירועים שונים, בהם תוכלו גם להרחיב את המעגלים החברתיים, ליצור קשרים עסקיים, או להיפתח לנושאים חדשים. אולם תיתכן גם נטייה להגזמות ולפריקת עול. .זה גם הזמן לחיפוש דרכים לשיפור מצבכם הפיננסי. זאת בעקבות מעבר מרס הנמרץ בתחילת השבוע לבית הכספים , מה שעשוי להגביר את האנרגיה שאתם הולכים להשקיע בחצי השנה הקרובה בענייני כספים.

 

טלה

יולי הוא לרוב תקופה רגישה עבורכם, בה אתם חווים שינויים תכופים במצב הרוח וזאת בעיקר בשל מיקום השמש בגזרה שעוסקת בעניינים רגשיים ומשפחתיים. ייתכן שבתקופה זו עניינים או משברים מהעבר יכולים לשוב להווה, אך זה בהחלט הזמן להתמודד עימם בגישה שונה ויצירתית. כזכור, מעברו של מרס, שליטכם האסטרולוגי בתחילת השבוע למזלכם, ימלא אתכם בהמון מרץ, מה שיסייע לכם להיות יותר נחושים, תחרותיים ואפילו לוחמניים מהרגיל.

שור

יולי הולך להיות חודש יותר דינמי שידרוש מכם יותר גמישות וסינכרוניזציה. החודש אתם תהיו יותר תקשורתיים והרבה יותר אנרגטיים, יצירתיים, סקרניים, צמאי לריגושים וגם חסרי מנוחה. חודש יולי יעודד צורך בשינויי, ושיחות עם אנשים שונים מהסביבה היומיומית יסייעו לכם למצוא פתרונות טובים. ונוס, שליטתכם שממוקמת בגזרה הפיננסית, יכולה להביא איזו התרחשות חיובית לא שגרתית בתחום הכספי. אלא שמעברו של מרס הנמרץ בתחילת השבוע הזה לבית מצולות הנפש יכול לגרום לכם החודש שיבושים שונים בהוצאה לפועל של תכניותיכם ורצוי להימנע מיוזמות חדשות בתקופה הקרובה.

 

 תאומים

עניינכם כספיים, יקבלו דגש מוגבר גם במהלך החודש הקרוב ומומלץ שתקבעו מראש את גבולות התקציב כדי שלא תיסחפו לבולמוס קניות ובזבוזים. מצד שני זה בהחלט זמן מוצלח לחפש לעצמכם עיסוקים נוספים במקביל שיביאו לכם עוד רווחים. גם מיקום ונוס כוכב האהבה במזלכם, ישפר מאוד את מצבכם ויסייע לכם להתיידד ולהתחבב ובעיקר זו תקופה נהדרת לשיפור חיי האהבה. הפגינו יותר יוזמה, העזה ויצירתיות. במקביל, מעברו של מרס הנמרץ בתחילת השבוע לטלה, יעורר בחצי השנה הקרובה את גזרת הפעילות החברתית, ואולי יגרום גם לחיכוכים ולהתנתקות מחברים ולחלופין יצירת קשרים חדשים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1