הורוסקופ יומי 27.05.2020 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

 

העוצמות הרגשיות שבכם, ילכו ותחזקו בימים וחצי הקרובים בעקבות מעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית התשוקות. ייתכן שהדבר יגביר גם את התשוקה ואת המיניות. על כן מומלץ שתנצלו את הלילות הקרובים לחיזור, ליצירת אווירה רומנטית וגם ליצירת קשרים אישיים או עסקיים חדשים. בעיקר מומלץ שתפתיעו את בני הזוג בהפקה רומנטית מיוחדת לערב חג השבועות.

 

דלי

הירח שמשייט עדיין הבוקר בבית העבודה יעודד אתכם להפגין גישה מעשית אך גם להראות יצירתיות בפתרון בעיה שנראית מאוד מורכבת. חשוב שתקפידו גם הבוקר לעבוד בצורה מסודרת, נקייה ובסבלנות, תוך הקפדה על נוהלי הזהירות והבטיחות. אולם מעבר הירח בהמשך הבוקר, לבית הזוגיות ישפר את התחושה ויעודד בימים הקרובים גמישות ושיפור בשיתוף הפעולה ומומלץ שבלילות הקרובים תקדישו יותר תשומת לב לבני הזוג.

דגים

היום יחל בהמון התלהבות וזאת בזכות שיוט הירח בבית ההנאות, מה שישפר את מצב הרוח וימלא אתכם במרץ רב ובמצב הרוח ידידותי. אולם זה יחל להשתנות במהלך שעות הבוקר  בעקבות מעבר הירח לבית העבודה והבריאות, מה שיגביר בימים הקרובים את הבררנות והביקורתיות. בכול מקרה מומלץ שתציעו למישהו קרוב עזרה מיוזמתכם. קחו גם בחשבון שביומיים הקרובים תיתכן נטייה להתעייף מוקדם מהמצופה.

טלה

הרגישות שאפיינה את הימים האחרונים תתפוגג במהלך שעות הבוקר ומצב הרוח ילך וישתפר. זאת בעקבות מעבר הירח לבית ההנאות והרומנטיקה, מה שימלא אתכם גם ביומיים וחצי הקרובים באנרגיה נמרצת וידידותית שנהדרת לבילויים מגוונים לצד פעילות חברתית ענפה  ויוזמות רומנטיות.

שור

אמנם החשיבה שלכם תהיה מהירה, שנונה וגם תזזיתית גם היום, אולם מומלץ שתורידו הילוך ותגלו יותר זהירות בהחלטותיכם ובעיקר בענייני כספים. מעבר הירח בסביבות השעה 8:30 בבוקר למזל אריה, שם מצוי הבית שמתקשר לענייני משפחה ומגורים, יכול להציף אתכם ביומיים וחצי הקרובים רגשית ולגרום לכם צורך לשהות במחיצת אנשים קרובים ומפרגנים או להישאר בבית ולצפות בתכניות בטלוויזיה.

 תאומים

העולם החומרי יודגש אצלכם עדיין בשעות הבוקר, אולם אל תמהרו לצאת לקניות. מעבר הירח בסביבות השעה 8:30 לבית החשיבה והתקשורת, עשויה לגרום לכם להסתכל על הדברים אחרת. בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות,העניינים יתחילו לזוז במהירות, תקבלו יותר שיחות בטלפון, אולי אפילו תקבלו עוד הזמנות לערב חג שבועות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1