הורוסקופ יומי 11.07.2020 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

מעבר הירח לבית המשפחה, גורם למצב הרוח להיות יותר רגשי, מה שמתאים לבילוי אינטימי, להתכנסות משפחתית, לאירוח חברים קרובים או ליציאה למסעדה לא שגרתית, ואפילו להפגנת יצירתיות בהכנת ארוחה מיוחדת בעצמכם.  אגב, זהו גם יום מצוין לתכנן שינויים בביתכם או לרכוש אביזר שימושי או אומנותי לבית.

 

דלי

מעבר הירח לבית התקשורת, החשיבה והניידות, יעורר בכם צורך לפעילות חברתית מגוונת, בעיקר מהבחינה המנטלית ולכן יהיה לכם יותר צורך בפרטנרים מעניינים לשיחות ולפטפוטים עם אנשים שונים. אולם ייתכן שתתקשו להימצא זמן ממושך במקום אחד, אם לא יהיה לכם מספיק מעניין שם. על כן רצוי  שתפרקו את עודפי האנרגיה בפעילות לא שגרתית: כמו טיולים, פעילות בידורית או גיחות קצרות לחברים ולקרובי משפחה.

דגים

אומרים שכסף מסובב את העולם, והוא עשוי ביומיים וחצי הקרובים לסובב גם לכם את הראש. מעבר הירח לבית הכספים שנמצא בגזרת מזל טלה, יעורר אצלכם ביומיים הקרובים את הצד החומרי הצרכני שיכול לעודד בזבזנות. על כן רצוי שתמנעו היום מלהתקרב למרכזי קניות, או שתגבילו מראש את הסכום שאתם מקציבים לעצמכם.

 

טלה

זו שבת אנרגטית מהרגיל בזכות מעבר הירח למזלכם. על כן ביומיים וחצי הקרובים אתם תהיו נמרצים יותר, ולכאורה יהיה לכם קל יותר להתבלט בכל מקום שבו תמצאו. על כן מומלץ שתתנו לאנרגיות האלה מוצא בפעילות מעניינת ולא שגרתית.

שור

הרגישות שלכם תגבר היום ואתם עשויים להיות מושפעים מדי מהאווירה סביבכם ואף יכולים להיפגע בקלות יתרה. הדבר נובע ממעבר הירח לבית מצולות הנפש, מיקום שיגרום לכם להזדקק ליותר לשקט ולמנוחה – נפשית ופיזית כאחד לכן, זהו יום מצוין למנוחה, להתחברות לשלווה הפנימית ולעיסוק בעניינים רוחניים ומרגיעים. בכול מקרה רצוי שלא תתכננו להיום פעילויות מאומצות ומעייפות מדי, תרבו במנוחה או תבלו בחברת אנשים מעודדים.

 

 תאומים

אתם תהפכו היום לאנרגטיים וידידותיים יותר בעקבות מעבר הירח לבית החברים ולכן דרושה לכם פעילות מעוררת ושונה וגם צורך לקבל יותר אהדה ותשומת לב מהסובבים. השבת הזו מתאימה מאוד למסיבות ולאירועים חברתיים, בהם תוכלו לפרוק את האנרגיה שעצורה בכם וגם ליצור קשרים חדשים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1