הורוסקופ יומי 28.05.2020 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

 

מעבר מרקורי, כוכב התקשורת והחשיבה למזל סרטן ולבית הזוגיות והשותפים, יגביר בשבועות הקרובים, את הצורך לשמור על איזון ולשקול בכל החלטה את כל הצדדים בצורה שקולה ומדודה, או אפילו לנסות לרצות את כל הצדדים. אולם מאחר שדיי מהר תגלו שלא תוכלו לאחוז במקל משני הקצוות, זה עשוי להגביר את הבלבול ואת הקושי שלכם לקבל החלטה סופית ותאלצו כנראה לשתף יותר גם אחרים בלבטיכם ובתהליך קבלת ההחלטות.

 

דלי

אתם מאוד אנרגטיים, רגישים ורומנטיים היום, ונהנים מהצפה של תחושות ורגשות, ובכלל הצורך להתאחד ולאהוב חזק במיוחד. כמו כן, מעבר מרקורי, כוכב התקשורת והחשיבה, לבית העבודה והבריאות, יגביר בשבועות הקרובים את המודעות לנושא התזונה, הכושר הגופני והבריאות ויעניק לכם גם חשיבה מובנית, זהירה, שיטתית ומסודרת יותר. ייתכן שבתקופה זו יהיה לכם יותר קל לנתח נתונים שונים, אך אתם עשויים גם להסתבך בפרטים הקטנים.

דגים

במהלך היומיים הקרובים אתם תדרשו להפגין יותר רצינות ומעשיות, אולם ייתכן שדברים או נושאים יעוררו בכם ביקורת. כמו כן ייתכן שתכניותיכם ליומיים הקרובים יסבלו משינויים. במקביל כדאי שתשימו לב לבריאותכם, שכן האנרגיות שלכם קצת חלשות היום. כמו כן, קצב האירועים יהפוך למהיר מהיום, גם בעקבות מעבר מרקורי, כוכב התקשורת והחשיבה לבית ההנאה, יצירה, והרומנטיקה. בשבועות הקרובים תוכלו להפגין יותר השראה, לאמץ לעצמכם תחביבים חדשים, למצוא שפה משותפת עם אנשים צעירים מכם וגם לשפר את הקשר עם ילדיכם. בתקופה זו יתכנו הכרויות חדשות ומעניינות, וכדאי שתשתתפו בכמה שיותר אירועים ותנצלו את היצירתיות שגוברת גם לגיוון הפעילות הרומנטית.

טלה

כדאי  לחגוג את ערב חג השבועות במחיצת חברים טובים או באווירה רומנטית. כמו כן, ענייני משפחה ומגורים יקבלו דגש רב בשבועות הקרובים, זאת בעקבות מעברו של מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת למזל סרטן הרגיש והמשפחתי. בתקופה זו עשויים לחזור ולצוף כל מיני אירועים, אנשים או זיכרונות שקושרים לאירועים מהעבר בעיקר בנושאים רגשיים שלא נפתרו ונסגרו סופית, אולם זה גם הזמן לפתוח את הדברים לדיון גלוי ולהתייעצות בבני המשפחה.

שור

הירח המשייט בבית המשפחה מתאים מאוד לחגוג וליהנות במהלך החג במחיצת בני המשפחה או עם האנשים הקרובים ללבכם . תוכלו גם לנצל את מיקום הירח כדי להפגין יותר יצירתיות במטבח ובקישוט הבית. כמו כן, בעקבות מעברו של מרקורי, כוכב החשיבה, לבית התקשורת והניידות, יכולת ההבנה משתפרת והחשיבה תואץ ונראה שאתם תהיו בשבועות הקרובים סקרניים יותר ועסוקים יותר בפעילויות אינטלקטואליות ובתקשורת ערה עם הסביבה. רבים מכם ילקטו כעת בשקיקה מידע מכל סוג, ירבו בשיחות או ישוטטו באתרי האינטרנט. אחרים יחושו חוסר מנוחה ואי השקט מקצב ההתרחשויות שגובר ומהצורך הגובר בעניין. תקופה זו מצוינת ללמידה, להשתתפות בהרצאות, השתלמויות ובאירועים שונים ולא יזיק אם תמירו חלק מעודפי האנרגיה המנטלית לאנרגיה פיזית ולפעילות ספורטיבית.

 תאומים

ערב החג מתאים לאירוח חברים ושכנים ואף לסתם שיחות ופטפוטי סלון ואפילו לשירה בציבור. כמו כן, בשבועות הקרובים, יהפכו עניינכם הפיננסיים לאקטואליים ומובלטים יותר, זאת בעקבות מעבר מרקורי, שליטכם האסטרולוגי, למזל סרטן. במהלך תקופה זו, עשויים לצוץ בכם רעיונות יצירתיים ליצירת רווחים או לחיסכון כספי. מצד שני יתכנו מצבים של חוסר שקט או עצבנות הקשורים לעניינים כספיים, יתכנו גם חיכוכים הקשורים לכספים, או שתסכולים רגשיים עשויים להיות מתורגמים לקניות כפיצוי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1