הורוסקופ יומי 28.07.2020 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

 

גדי

יום אנרגטי למדי, שבו הנושא החברתי מודגש, הקצב מהיר, אך חוסר הרציפות בדברים נמשך ויתכנו גם הפתעות או ניתוק פתאומי ממישהו או ממשהו. זהו יום מוצלח מאוד לשיווק וקידום של עצמכם ורעיונותיכם ויום מוצלח ליצירת קשרים עם חברות גדולות. למעשה הירח שבמזל מאזניים ימלא אתכם היום במצב רוח ידידותי והשילוב המבורך עם הכוכבים בבית הזוגיות יכול להכניס אהבה חדשה לחיי הפנויים והפנויות שבניכם. עם זאת רצוי שתזדרזו לסיים היום כמה שיותר דברים, מאחר שמחר צפויה לכם ירידה אנרגטית.

 

דלי

למרות שהעומס והלחצים שמופעלים עליכם גוברים, הרי שאתם בהחלט יכולים להפגין קסם אישי רב, כריזמה ותפיסה מהירה היום, עם כי לפעמים אתם עשויים להיות גם מאוד עקשניים. ייתכן שתקבלו איזו משימה לא קלה שלא נראית מלהיבה ברגע הראשון, אולם היא יכול להוות אבן דרך חשובה לעתידכם המקצועי. למעשה השילוב בין מיקום הירח בבית הקריירה לבין הכוכבים בבית העבודה ידרבן אתכם לקדם את עניינכם במרץ רב.

דגים

מיקום הכוכבים מגביר את היצירתיות שלכם וגם את הצורך ביותר חופש פעולה או בפעילות לא שגרתית ויתכן שאצל חלק מכם תגבר אף הנטייה ללקיחת סיכונים, אך כדאי שלא תסחפו יותר מדי. גוונו את פעילותכם היום וחפשו הזדמנות לצאת לסיור מקצועי, הרצאה מעניינת או השתלמות. ייתכן שעניין חברתי מסוים יצוץ וידרוש מכם התייחסות רצינית.

 

טלה

העוצמה הרגשית שגוברת היום עשויה להדגיש את העניינים שבלב, לעורר את תשוקתכם ולגרום לכם להקרין משהו סקסי יותר. אכן זהו יום מצוין ליצירת יחסים לטווח הארוך וגם להעמקת הקשרים האינטימיים הקיימים. העיקר שתפגינו נאמנות, תהיו ישרים עם עצמכם ועם הזולת, תישמרו על איזון והרמוניה ותקפידו גם בשמירת על סודיות. מיקום הירח מראה גם שהנושא הכלכלי עשוי לקבל היום מקום מרכזי וזהו זמן מצוין לבחון את כל הסוגיות לעומקן ולהתייעץ.

שור

מיקום הכוכבים יעודד אתכם היום להתגמש ולהתפשר ובעיקר למצוא את שביל הזהב בין הרגש להגיון. הירח שמשייט בבית הזוגיות יוצר היום אנרגיה של שיתוף ואחווה שמעודדת גמישות, משפרת את כושר המשא ומתן שלכם ומאפשרת שיפור היחסים עם הסובבים או אפילו יצירת קשרים חדשים.

 

 תאומים

אתם ריאליים וממוקדים יותר היום ומומלץ שתנצלו זאת כדי להפגין יותר חריצות ויכולת מקצועית גבוהה. איפוק, צניעות, חברות טובה וקור רוח, יסייעו היום לקידום מהיר ומוצלח יותר של האינטרסים המקצועיים שלכם ולחיזוק מעמדכם ותדמיתכם. אם יש לכם ביקורת כלפי מישהו שאינו ממלא את תפקידו כראוי, זה הזמן להעיר לו על כך בעדינות, כדי שהיחסים בניכם לא יפגעו.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1