הורוסקופ יומי 29.07.2020 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

הזדרזו. נצלו את היום כדי לקדם במרץ את עניינכם הדחופים, מאחר שמעבר הירח בשעות הבוקר המאוחרות לבית מצולות הנפש, עשוי להיות מלווה בירידה אנרגטית כלשהי ובעליה ברמת הרגישות והפגיעות שלכם, לכן קרוב לוודאי שגם החשק החברתי ירד והדבר ישליך כמובן על תכניותיכם להערב ולימים הקרובים . הדבר הנכון עבורכם הוא להישאר ספונטניים, לא לתכנן מראש תוכניות, להימנע ממצבי מתח ולהניח לעצמכם ולאנרגיה שלכם לנוח ולהרגע בשלווה.

 

דלי

יום שמתחיל לחוץ אך ממשיך בקצב שונה שמתאים לפעילות שונה ומעניינת יותר. מעבר הירח בשעות הבוקר המאוחרות מבית הקריירה והתדמית לבית החברה ותוכניות העתיד, ישנה את מצב הרוח לקליל ולבבי יותר ויעורר את הצרכים החברתיים שלכם.  ככל שתהיו ספונטניים, חברותיים, תקשורתיים  ויצירתיים, כך תיהנו יותר בימים הקרובים מקצב התרחשויות ומהאירועים המעניינים ולא בהכרח שגרתיים שצפויים.

דגים

מיקום הכוכבים מגביר את היצירתיות שלכם וגם את הצורך ביותר חופש פעולה או בפעילות לא שגרתית ויתכן שאצל חלק מכם תגבר אף הנטייה ללקיחת סיכונים, אך כדאי שלא תסחפו יותר מדי. גוונו את פעילותכם היום וחפשו הזדמנות לצאת לסיור מקצועי, הרצאה מעניינת או השתלמות. ייתכן שעניין חברתי מסוים יצוץ וידרוש מכם התייחסות רצינית.

 

טלה

התובענות והגודש הרגשי שליוו אתכם בימים האחרונים יתפזרו בשעות הבוקר המאוחרות, עם מעבר הירח לבית השקפת העולם, הרחבת האופקים וההרפתקאות.  הדבר ישפר בימים הקרובים את כושר הקליטה ועיבוד הנתונים, זווית הראייה תתרחב ואתם עשויים להעלות רעיונות יצירתיים או שיגבר הצורך שלכם בחופש ועצמאות ובריגושים.

שור

העוצמות הרגשיות ילכו ותחזקו בימים הקרובים, בעקבות מעבר הירח בשעות הבוקר המאוחרות לבית התשוקות וההשקעות וזה עשוי לעודד עיסוק אינטנסיבי בענייני אהבה או כספים. האינטואיציה שתגבר תוכל לסייע לכם רבות בתחום הפיננסי והימים הקרובים מצוינים לעסקים, להשגת מימון, להשקעות ולעסקות, אך מומלץ שתתענגו בלילות בבילוי אינטימי עם בני הזוג.

 

 תאומים

שיוט הירח בבית העבודה והבריאות, מציין שזהו עוד יום עמוס למדי, שדורש מכם להיות יותר מסודרים, סבלניים ורגישים, להמנע מביקורתיות והכי חשוב שתפעלו תוך הקפדה בשמירת כללי הזהירות. אולם מעבר הירח בשעות הבוקר המאוחרות, לבית הזוגיות ישפר את התחושה ויעודד בימים הקרובים גמישות ושיפור בשיתוף הפעולה והלילות הקרובים מצוינים כדי להקדיש יותר תשומת לב לבני הזוג.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1