הורוסקופ יומי 30.07.2020 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

הירידה האנרגטית יכולה לערער ביומיים הקרובים את ביטחונכם העצמי ולעודד, חשדנות ופגיעות, להקשות בקבלת החלטות ולעודד להתבודדות. ביומיים אלה ייתכנו גם אי הבנות, קשיים ביצירת שיתוף פעולה ואולי גם מצבי ביקורת וטרוניות מאלה שהתחייבתם כלפיהם, לאחר שתתקשו כנראה למלא את כולם. על כן מומלץ שתגלו יותר גמישות ותחפשו את דרך הביניים לספק את כול המעורבים בלי שתוותרו על העקרונות שלכם.

 

דלי

הירח שמשייט בבית החברים ירומם לכם את מצב-רוח ויאיץ את קצב האירועים שעשויים להפוך למהירים, דינמיים ולעתים אף מפתיעים. מיקום הכוכבים מעודד גם ספונטניות וזה הזמן להבלטת כישוריכם החברתיים ולהשתתפות באירועים שונים, בהם תוכלו ליצור קשרים או סתם כדי ליהנות במחיצת החברים.  נצלו את החשיבה שמאוד יצירתית כעת, כדי לתכנן פעילויות מעניינות ולא שגרתיות, וגוונו את חיי הזוגיות.

דגים

נראה שסדרי העדיפות שלכם ישתנו ביומיים הקרובים ואתם תדרשו להתמקד יותר בנושאים שקשורים לעבודה, מגורים ומשפחה.  שיוט הירח בבית הקריירה מראה בדרך כלל על עלייה בלחץ שיופעל עליכם לכן חשוב שתישארו ממוקדים בעיקר תנסו לשמור על הרצף בין הדברים, תוך כדי גילוי חשיבה בהירה, מפוכחת ומעשית.

 

טלה

מיקום הכוכבים מעודד יצירתיות מחשבתית שעשויה להוליד רעיונות מקוריים וחדשניים, שאולי יביאו אתכם להסיק מסקנות חדשות שישפיעו על תכניותיכם לעתיד. זהו יום נהדר לישיבה בחברותא לשיחות פילוסופיות, להתייעצות והחלפת מידע או לדיון מתלהב בענייני היום. אולם אתם צריכים להיזהר היום משאננות ומביטחון עצמי מופרז, שעשויים לדרבן אתכם להמר ולקחת סיכונים גדולים מהרגיל.

שור

המצב הכלכלי ידרוש מכם יותר תשומת לב ביומיים הקרובים וייתכן שעל הפרק יעלו הצעות מעניינות להשקעה וזהו יום טוב לבקש עזרה כספית, לקחת הלוואה או משכנתא. כך או כך, מומלץ לשתף את בני הזוג  בלבטיכם ורצוי להגיע להבנות מראש בנוגע לסדרי העדיפות לגבי הוצאת הכספים המשותפים בזמן הקרוב. עם זאת, קצת זהירות וחשדנות לא תזיק ואם מתעוררת בכם איזו תחושה שאולי מישהו פועל בניגוד לאינטרסים שלכם מאחורי גבכם, זהו יום מצוין לבדוק זאת ורצוי שתעשו זאת בחשאיות. לפנויים ולפנויות שבניכם כדאי להמשיך ולהשקיע הלילה במציאת האהבה.

 

 תאומים

הימים הקרובים רגישים בכל מה שקשור למערכות יחסים ועדיף להתגמש, להתפשר ולהיות סלחניים יותר. כדאי שתנצלו את שיוט הירח בבית הזוגיות לשיחות אישיות עם הפרטנר לעבודה, או כדי  ללבן בנועם את הדברים שמציקים לכם עם בני הזוג. לפנויים ולפנויות שבניכם אלו ימים די מוצלחים להיכרויות חדשות וכדאי שתגלו יותר יוזמה והעזה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1