הורוסקופ יומי 29.05.2020 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

 

קל יהיה לרגש ולפתות אתכם היום, גם אם מדובר בכל מיני מציאות, מבצעים, או בשכיות חמדה, ואם אתם חסים על חשבון הבנק שלכם, עדיף שלא תסתובבו במקומות שכאלה עד לשעות אחר הצהרים. מעבר הירח בסביבות 13:30 למזל בתולה, שם מצוי בית הרחבת האופקים שלכם, ישנה בסוף השבוע את מצב הרוח הרגשני לקליל ואופטימי יותר ויעורר את הצורך בפעילות מעניינת ולא שגרתית.

 

דלי

המשיכו לשמור על האווירה הנינוחה ועל המומנטום באהבה גם היום. אתם עשויים להתעורר הבוקר מלאים באנרגיות טובות ועם שיר אהבה בלב וזהו בהחלט בוקר אופטימי שמתאים למפגשים מגוונים ולפעילויות קלילות ומשובבות נפש עם בני הזוג, החברים הקרובים או עם בני המשפחה. זהו גם יום מצוין לשיחה אישית רגועה ולא יזיק אם תוסיפו לה מעט הומור. אולם מעבר הירח בסביבות 13:30 למזל בתולה, עשוי לעורר בסוף השבוע סוגיות רגשיות ופיננסיות אולם יתאים גם לבילוי לוהט, סקסי ומרגש.

דגים

בשל מיקום הירח, אתם נוטים להיות גם היום פרקטיים ופרפקציוניסטים מהרגיל ותיתכן נטייה להוציא את מרבית האנרגיה שלכם על ענייני אסתטיקה, סדר וניקיון. הירח שמשייט בבית העבודה והבריאות יכול להביא גם למצבי ביקורת והתחשבנות עם אחרים, אך עדיף שתעמידו את עצמכם לשרות הסובבים ותושיטו למי שזקוק לעזרה יד בשמחה. בשעות אחר הצהריים המוקדמות ישתפר בסוף השבוע מצב הרוח ואתם תהפכו לחברותיים ואפילו לרומנטיים יותר.

טלה

שיוט הירח בבית ההנאות מממשיך לשפר את מצב הרוח שלכם ואת רמת האנרגיה, מגביר גם את היצירתיות והעזה ואתם עשויים לקבל הצעות דיי מעניינות לבילוי. רצוי שתיקחו היום פסק-זמן מהשגרה ומהדאגה היומיומית ותנצלו את האנרגיות המבורכות של הכוכבים כדי לצאת לבלות עם חברים, או כדי לחזר בצורה מקורית ולאהוב כאילו אין מחר. אולם מעבר הירח בשעות אחר הצהריים המוקדמות, לבית העבודה והבריאות, ישנה את מצב הרוח למעשי ואפילו לביקורתי יותר, וייתכן שהחשק החברתי מהבוקר יתפוגג לו. רצוי שבסוף השבוע הזה תקפידו יותר גם בכל הקשור לבריאותכם ותנקטו בכל אמצעי הבטיחות והזהירות.

שור

שיוט הירח בבית המשפחה מצוין להתכנסות משפחתית ולמפגשים עם חברים קרובים, ייתכן שאף הדור הצעיר במשפחה, עשוי להיות היום הרבה יותר קולני וחסר מנוחה, מה שבוודאי ידרוש מכם להפגין הרבה יותר יצירתיות ולתת לו את תשומת הלב שהוא זקוק. ככלל, אתם תחושו נוח יותר באווירה ביתית או משפחתית חמימה ומפרגנת וזו הזדמנות מצוינת לצאת לפיקניק טעים ומלכד. מעבר הירח בשעות אחר הצהריים המוקדמות,  למזל בתולה, הופך את סוף השבוע למוצלח לפעילויות חברתיות, למסיבה או לערב רומנטי מיוחד ויצירתי.

 תאומים

אתם נמרצים ופעילים יותר היום מבחינה תקשורתית, מה שיגביר בכם את הצורך בריגושים וככלל הבוקר החגיגי הזה נהדר לכיופים, לגיחות קצרות לחברים, לשיחות קלילות על החיים או אפילו להתנסות בחוויה חדשה.. כדאי לנצל הזדמנויות להיפתח למעגלים חברתיים חדשים ששונים מאלה שהכרתם עד כה, ויתכן אף מפגש מרגש עם מישהו שמזמן לא ראיתם, בגלל שעבר להתגורר רחוק או שהיה תקופה בחו"ל. אולם מעבר הירח במהלך שעות אחר הצהריים המוקדמות,  למזל בתולה, יתאים לבילוי סוף שבוע בחברת בני המשפחה או לאירוח בביתכם. כדאי שתשמרו על איפוק ואל תשפטו, תבקרו או תיסחפו, לוויכוחים מתלהמים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1