הורוסקופ יומי 31.07.2020 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

אמנם, סוף השבוע יחל כשאתם חשים תשושים ורגישים, אך בסביבות השעה 15:00 המצב יחל להשתנות לטובה, וזאת בעקבות מעבר הירח למזלכם. על כן, הניחו לעצמכם לקום מאוחר יותר ואל תתאמצו מדי במהלך היום. אם אתם חייבים אזי רכזו את הפעילויות העיקריות לשעות הבוקר הקרירים והרבו במנוחה עד שעות אחר הצהרים, ובהמשך סוף השבוע נצלו את האנרגיה הזו לבילוי חברתי תוסס ולא שגרתי.

 

דלי

אמנם יום שישי יפתח במצב רוח ידידותי שיתאים למפגש חברים קצר בשעות הבוקר-צהריים. אולם בסביבות השעה 15:00 ישתנה מצב הרוח ויהפוך למופנם, קצת מבולבל ומאוד רגיש ולכן החשק לצאת מהבית עלול להתפוגג. על כן, אל תכינו תכניות מראש וככלל אל תתחייבו לפני אף אחד, פעלו ספונטנית לפי איך שמתחשק לכם ובעיקר הימנעו משתיית אלכוהול, אם אתם צריכים לנהוג הלילה.

דגים

ייתכן שאתם נדרשים היום בעבודה, או שנושאים חשובים ידרשו את התייחסותכם הבוקר או תצטרכו להקדיש חלק מזמנכם גם לטיפול במגורים ובמחויבויות המשפחתיות. כל זאת ישתנה בסביבות השעה 15:00,  בעקבות מעבר הירח לבית החברים והאירועים, ונראה שמצפה לכם סוף שבוע מעניין ולא שגרתי ולא מן הנמנע שתתקלו גם באירועים מפתיעים ולא צפויים., לרוב גם חיוביים.

 

טלה

מצב הרוח האופטימי והצורך בפעילויות מעניינות וריגושים יחלשו בשעות בסביבות השעה 15:00, אולי בגלל שהוצאתם מרץ רב במהלך היום בשיחות רבות והתרוצצויות ובעיקר בגלל שהירח יעבור לבית הקריירה. מעבר זה, יחזק את ביטחונכם העצמי ויעודד אתכם לקחת יותר אחריות או לצאת ביוזמה כלשהי. תוכלו לנצל את סוף השבוע להתייעצויות עם אנשים שונים בנוגע לעתידכם, ייתכנו הצעות מעניינות למי שמחפש כעת עבודה או שינוי בחיים.

שור

הלחץ הרגשי ילך ויתפוגג בסביבות השעה 15:00, ואתם תתמלאו בהדרגה במצב רוח קליל והרפתקני, שנהדר ליציאה ספונטנית לבילוי מחוץ לעיר לכן גם אם טרם קבעתם תוכניות לבילוי, כדאי שבכל מקרה תכינו את המכונית היום. מעבר הירח לבית האמונה, פילוסופיית החיים והרחבת האופקים, מציין שסוף השבוע הזה יהיה מוצלח יותר אם תנצלו אותו  לפעילות מעניינת ולא שגרתית וגם לבילוי בחוץ בטבע או בים.

 

 תאומים

הירח שהתארח ביומיים האחרונים בבית הזוגיות ימשיך בסביבות השעה 15:00 לבית התשוקות, לכן העוצמות הרגשיות העזות שימלאו אתכם, יהפכו את סופ"ש הזה לסוער ומוצלח במיוחד ליוזמות רומנטיות נועזות ולכיבוש לבבות. ייתכנו גם הצעות לבילוי חברתי, בילוי שדורש מכם במקביל גם לשמור על כללי הזהירות מהדבקות בקורונה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1