הורוסקופ יומי 01.08.2020 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

הירח שמתארח במזלכם הופך את השבת הזו לנמרצת יותר ונראה שתבלטו מאוד בכל מקום שבו תמצאו. כדאי שתגלו יותר ספונטניות מהרגלכם ותתנו מוצא לאנרגיות האלה בפעילות מעניינת ולא שגרתית. במקביל, רצוי שתגלו באוגוסט יותר איפוק בהוצאת כספים. גם נושא הזוגיות די מודגש החודש וייתכן שייווצר איזה שיתוף פעולה לא שגרתי. מצד שני אתם תהיו החודש הרבה יותר רגשניים וייתכנו מתחים עם מישהו מבני המשפחה.

 

דלי

אוגוסט הוא חודש נהדר לאוהבים, למי שכרגע פנוי מקשר ייתכן שתוכלו למצוא את הקשר המיוחל במהלך עבודת צוות. הטיפ החודשי: מומלץ להתפשר החודש, להפגין פחות ביקורת וכוחניות להראות יותר פרגון לצד נכונות להתנדב ולעזור לאחרים, אחרת צפויים לכם מאבקי אגו קשים. כמו כן מומלץ שתגבירו את ערנותכם וזהירותכם כשאתם נוהגים או מסתובבים בחוץ ואל תיכנסו לוויכוחים.

דגים

השבת הזו מתקשרת לתחום החברתי ואתם נדרשים לגלות יותר ספונטניות. במקביל,  אוגוסט נראה חודש די תובעני יחסית ומיקום הכוכבים ידרבן אתכם החודש להפגנת יעילות גבוהה יותר בעבודה, תוך מתן יותר תשומת לב גם לפרטים הקטנים. ייתכן שתוכלו למצוא דרכים יעילות וחסכוניות יותר.

 

טלה

חודש אוגוסט הולך להיות חודש אנרגטי מאוד ואחד המוצלחים השנה קודם כול בזכות מיקום השמש בבית ההנאות, הרומנטיקה והפרסום וגם בזכות מיקום מרס שליטכם האסטרולוגי במזלכם, דבר שיחזק את הביטחון העצמי ידרבן לתחרותיות וכן יהיה לכם קל יותר החודש להפגין מנהיגות ולסחוף את הסובבים אחריכם. תוכלו גם להתבלט בחשיבה יצירתית עם זאת תיתכן גם נטייה להגזמות ולפריקת עול.

שור

מגורים וענייני משפחה, יעסיקו אתכם הרבה יותר במהלך חודש אוגוסט שנהדר לפעילויות משפחתיות מהנות ולארגון שונה ויעיל יותר של המגורים כמו גם למפגשים ולפעילות משפחתית מגבשת. עם זאת מיקומו של מרס הנמרץ בבית מצולות הנפש, אינו מקום טוב ליוזמות חדשות מצידכם ומומלץ שתשמרו על סודיות ופרופיל נמוך.

 

 תאומים

אוגוסט הולך להיות חודש יותר מהיר התרחשויות, מה שדורש מכם יותר גמישות ותזמון. הסקרנות והצורך בריגושים יגרמו לכם להשתעמם מפעילות רגילה וייתכן שידרבנו אתכם להתפרס על מספר פעילויות בו זמנית. כמו כן, חשיבתכם תהיה מהירה יותר החודש סקרנותכם תגדל ויש לכם את היכולת להתיידד ולזהות הזדמנויות מוצלחות. גם הגזרה החברתית תמשיך להיות פעילה יותר החודש, אולם ייתכנו בה גם הפתעות או ניתוק קשרים לא צפוי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1