הורוסקופ יומי 02.08.2020 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

הירח שבמזלכם מצעיד אתכם היום במרץ לשבוע חדש, מבטיח ואנרגטי, שמדרבן ליוזמה, שמעניק לכם נוכחות, יכולת טובה להרשים את הסובב ואפשרות הגעה להישגים נאים בעיקר בתחום המקצועי. ייתכן שתחשפו היום לאפשרויות מלהיבות ועל כן רצוי שתנצלו זאת לקידום עניינכם במרץ וביצירתיות.

 

דלי

השבוע הזה יפתח ברמת אנרגיה נמוכה שתקשה עליכם לפעול ולקדם את תכניותיכם. הירידה האנרגטית מגבירה זמנית את רגישותכם ופגיעותיכם וייתכן שתחושו צורך להתנתק קצת, כדי לחפש פינה שקטה בה תוכלו להפליג במחשבות, אולם אם אתם מכירים מישהו חכם, דיסקטי ואמין כדאי לשוחח ולשתף אותו בלבטיכם. ככלל ביום כזה רצוי לתכנן את פעילויותיכם כך שהן לא תאמצנה אתכם יתר על המידה. עדיף שתטפלו בדברים לפי סדר חשיבותם ודחיפותם ואת השאר תדחו למחר.

דגים

אתם פותחים את השבוע כשאתם במצב רוח מרומם, סקרן וחברותי. קצב מהיר, מצב רוח חברותי וצורך להתבלט, הם מהמאפיינים הבולטים היום, אולם הקצב אינו סדיר וייתכנו גם אירועים פתאומיים ולא צפויים. על לכן גלו יותר ערנות ומוכנות להגיב. שיחות והשתתפות באירועים וכינוסים עשויים להביא לכם היום היכרויות מעניינות ומועילות ואולי גם כמה  "טיפים" בנושאים מקצועיים או כלכליים.

 

טלה

השבוע נפתח כשהירח ממוקם בבית הקריירה, מיקום די תובעני שמגביר את הלחץ עליכם ודורש מכם לפעול באיפוק ובנחישות, אך זהו בהחלט יום מוצלח וקידומם של ענייני הקריירה ככלל וגם לאלה שמחפשים עבודה. אופציות והזדמנויות חדשות בפתח עשויים להביא אפשרויות מעניינות להגדלת הרווחיות, זהו גם יום מצוין ללחוץ על המעביד לקדם אתכם לתפקיד אחראי יותר.

שור

השבוע נפתח ביום נמרץ ואופטימי המלווה בדחף עז לעשות היום משהו מרגש, שונה ולא שגרתי. הירח שמשייט בבית הרחבת האופקים, מעורר את סקרנותכם ומעודד לחשיבה פילוסופית וגם לצורך להשמיע את דעותיכם או להגן על תפיסת עולמכם. מכיוון שהדגש היום על החשיבה הרי שצפויים לכם שיחות ומפגשים מעניינים וייתכן שאלה יביאו לכם תובנות עמוקות או יעוררו בכם רעיונות לא שגרתיים.

 

 תאומים

השבוע נפתח ביום מצוין להתייעצות והתעסקות בענייני כספים ורגשות. המשך שיוט הירח בבית השמיני ממשיך לעורר את כוחות הנפש שמגבירים את רגישותכם, אך זה יסייע את העמקת הקשרים העסקיים או האינטימיים וזהו גם יום נהדר להיכרויות וליצירת יחסים לטווח הארוך. מומלץ שתנצלו את היכולת המשופרת לראות, להבין ובעיקר להרגיש את הדברים בצורה עמוקה ורגישה ביותר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1