הורוסקופ יומי 30.05.2020 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

 

אתם הרבה יותר סקרניים היום ופתוחים לשינויים ולקבלת תפיסות עולם ששונות משלכם. כדאי שתנצלו את, כדי לצאת מהבית למרחבים, שם תפגשו באנשים חדשים ובחוויות מרגשות. השבת הזו מצוינת לפעילות נפשית שתגרה את הצד המחשבתי – פילוסופי שבכם ושיחות מעניינות עשויות להזרים לכם מידע חדש, שעשוי לעורר בכם רעיונות שאולי יובילו את חייכם למקום שונה וטוב יותר.

 

דלי

למרות שאתם רגישים ורומנטיים יותר היום אתם יכולים להיות גם יותר מדי כוחניים ושתלטניים היום או לזמן לעצמכם עימותי כוח עם בני הזוג, בעיקר בענייני כספים. עדיף שתנצלו את השבת כדי להפגין את אהבתכם ונדיבותכם, הניחו לעצמכם להשתחרר וללכת עם הדמיון, היצירתיות והתעוזה ויהיה נחמד אם תפתיעו את עצמכם ואת הצד השני ביציאה ספונטנית לבילוי לא שגרתי.

דגים

האנרגיות ממשיכות להפוך לנעימות, ידידותיות והרמוניות יותר, בעקבות מעבר הירח אמש לבית הזוגיות ושיתופי הפעולה. מיקום הירח יעודד אתכם לגלות ביומיים הקרובים, יותר גמישות, וויתור ופיוס ויש לכם את האנרגיה המתאימה כדי לפעול להגברת המשיכה הדדית. על כן, הניחו לבעיות היומיום ותנצלו את השבת לחיזוק הקשר הזוגי ותיזמו פעילות משותפת שתכניס קצת עניין לשגרת הזוגיות, אך מה שהכי חשוב, זה שתפרגנו יותר לצד השני.

טלה

הירח שעבר אתמול לבית הבריאות לא תורם לשיפור האווירה ומצב הרוח בסוף השבוע ולמעשה האנרגיה הזו מתאימה יותר לפעילות פרקטית כגון: ניקיון וסידור הבית, תיקונים ושיפורים שונים, או כל מיני סידורים בעיר. רצוי שבשבת הזו תקפידו יותר גם בכל הקשור לבריאותכם ותנקטו בכל אמצעי הבטיחות והזהירות.

שור

מצב הרוח שלכם הולך ומשתפר וזו שבת אנרגטית שמצוינת להתחברות לצורכי הרגש וההנאה שלכם. מומלץ שתפגינו היום ספונטניות ותענו להצעות חברתיות או שאפילו אתם בעצמכם תיזמו מפגשים ופעילויות. למעשה אתם לא תצטרכו להתאמץ היום כדי להכיר אנשים חדשים, זה יקרה מעצמו וגם יהיה לכם קל לעורר רושם חיובי בצד השני.

 תאומים

הירח, שמשייט השבת בבית המשפחה מעודד התחברות לצרכים הפנימיים שלכם וזה הזמן ליזום פעילות משפחתית מלכדת או למפגש חברים קליל באווירה ביתית נעימה. עם זאת, חשוב שתשמרו היום על סודיות ואיפוק, הימנעו מלרכל או להתערב בחיי אחרים ובעיקר תיזהרו מלפלוט מידע שעשוי להביך מישהו מהנוכחים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1