הורוסקופ יומי 23.05.2020 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

 

בשל מיקום הירח, אתם נוטים להיות היום פרקטיים ופרפקציוניסטים מהרגיל ותיתכן נטייה להוציא את מרבית האנרגיה שלכם על ענייני אסתטיקה, סדר וניקיון. הירח שמשייט בבית העבודה והבריאות יכול להביא גם למצבי ביקורת והתחשבנות עם אחרים. כמו תיתכן היום רגישות בריאות ולכן רצוי לא לשהות יותר מדי בשמש ורצוי גם לשתות מספיק מים.

 

דלי

זו בהחלט אחת השבתות היותר מהנות או המיוחדות, שחוויתם לאחרונה. הירח שבבית הרומנטיקה והנאת החיים ישפר מאוד את מצב הרוח ואת רמת האנרגיה, יגביר גם את היצירתיות והעזה ואפילו יעודד יתר קלילות ושובבות. רצוי שתיקחו השבת פסק-זמן מהשגרה ומהדאגה היומיומית ותנצלו את האנרגיות המבורכות של הכוכבים כדי לצאת לבלות עם חברים, או כדי לחזר בצורה מקורית ולאהוב כאילו אין מחר.

דגים

שיוט הירח בבית המשפחה מצוין להתכנסות משפחתית ולמפגשים עם חברים קרובים, יתכן שאף הדור הצעיר במשפחה, עשוי להיות היום הרבה יותר קולני וחסר מנוחה, מה שבוודאי ידרוש מכם להפגין הרבה יותר יצירתיות ולתת לו את תשומת הלב שהוא זקוק. בכול אופן אתם תחושו נוח יותר באווירה ביתית או משפחתית וזוהי הזדמנות מצוינת להציג את כישורי האירוח הביתי ולשתף את בני המשפחה וגם את החברים ביצירתיות שלכם בהכנת תבשילים טעימים ומיוחדים.

טלה

אתם נמרצים ופעילים יותר השבת מבחינה תקשורתית, מה שיגביר בכם את הצורך בריגושים וככלל זו שבת נהדרת לכיופים, לגיחות קצרות לחברים, לשיחות קלילות על החיים או אפילו להתנסות בחוויה חדשה. כדאי לנצל הזדמנויות להיפתח למעגלים חברתיים חדשים ששונים מאלה שהכרתם עד כה, ויתכן אף מפגש מרגש עם מישהו שמזמן לא ראיתם.

שור

הירח שמשייט היום במזל תאומים, עשוי לגרום לכם להיות יותר עקשנים, אך גם מאוד מעשיים ומחושבים ואולי אף יביא לחלק מכם רעיונות יצירתיים איך לעשות יותר כסף. מצד שני, יתכן שהדבר יעורר דווקא את הצד הצרכני שבכם ויעודד אתכם להוציא את כספיכם בספונטניות, על מוצרים שאינם הכרחיים כרגע. לכן, רצוי שתמנעו היום מלהתקרב למרכזי קניות ושעשועים שעלולים לפתות אתכם לבזבוזים, או שתגבילו מראש את הסכום שאתם מקציבים לעצמכם.

 תאומים

שבת זו אמורה להיות די כיפית בזכות בעיקר בזכות ריכוז הכוכבים שבמזלכם ונראה שאתם זקוקים לפעילות שתרגש אתכם. מומלץ שתניחו לעצמכם להעז היום יותר, הפגינו נוכחות באירועים השונים בעיר, ובעיקר השקיעו בחיי האהבה שלכם. העיקר, שלא תבזבזו את היום הנהדר הזה סתם כך.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1