הורוסקופ יומי 17.05.2020 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

 

השבוע נפתח באנרגיה קצת תזזיתית ולכן צפוי לכם בוקר עמוס במטלות שדורש מכם להפגין יותר יכולת תמרון בין כמה נושאים בו- זמנית. עם זאת זהו זמן מצוין ליצירת קשרים, להשגת מידע ולהרחבת הידע בכלל. הרגישות שלכם תלך ותגבר משעות אחר הצהרים המוקדמות בעקבות מעבר הירח לבית שקשור גם לענייני משפחה ומגורים ונראה ששעות הערב יתאימו מאוד לאירוח חברים ולביקורים משפחתיים.

 

דלי

אם תגלו ערנות, תוכלו הבוקר למצוא פתרונות יצירתיים, להגדלת הכנסותיכם. הקצב ישתנה משעות אחר הצהרים המוקדמות, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות. מומלץ שתנצלו את הערבים הקרובים כדי להתאוורר קצת באירועים שונים, אך הגבירו את הערנות וההקשבה לדברי אחרים, יתכן שהדברים שתשמעו יפרו אתכם ברעיון מצוין שיעזור לכם לקדם את עצמכם.

דגים

השבוע נפתח כשהירח נמצא במזלכם, מה שימלא אתכם היום באנרגיה רבה ונמרצת, ישפר את כושר הביצוע ואת היכולת שלכם להתמודד עם אתגרים. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים המוקדמות לבית הכספים עשויי לצנן קצת את ההתלהבות של הימים האחרונים ולהחזיר אתכם לקרקע המציאות. למעשה עניינכם הפיננסיים והצרכים החומריים שלכם יודגשו בימים הקרובים וזה הזמן לחדש את המידע שבידכם או להפוך אותו להשקעה מוצלחת.

טלה

נראה שעדיין לא התאוששתם מחופשת סוף השבוע ואתם עשויים לפתוח את השבוע באנרגיה נמוכה ובתשישות גבוה. עדיף שלא תתערבו היום בוויכוחים ובחילוקי דעות שאינם קשורים ישירות אליכם, ובכלל עדיף שתישארו כעת ניטרליים. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים המוקדמות למזלכם, ימלא אתכם בהמון אנרגיה ותעוזה שיעודדו אתכם להיות פעילים ויוזמים יותר. מומלץ שתנצלו זאת להוציא לפועל תכנית לבילוי שאולי התבטלה בסוף השבוע.

שור

אתם פותחים את השבוע מלאים באנרגיה ידידותית שגורמת לכם לבלוט ולהתחבב בקלות על הסובבים. נצלו את תחילת היום כדי לקדם במרץ את עניינכם הדחופים, מאחר שמעבר הירח אחר בצהרים המוקדמות לבית מצולות הנפש, עשוי להיות מלווה בירידה אנרגטית כלשהי ובעליה ברמת הרגישות והפגיעות שלכם, לכן קרוב לוודאי שגם החשק החברתי ירד והדבר ישליך כמובן על תוכניותיכם להערב. הדבר הנכון עבורכם הוא להישאר ספונטניים, לא לתכנן מראש תוכניות, להימנע ממצבי מתח ולהניח לעצמכם ולאנרגיה שלכם להירגע קצת.

 תאומים

השבוע מתחיל בכבדות מסוימת אולם ממשיך בקצב מהיר יותר שמתאים לפעילות שונה ומעניינת יותר. מעבר הירח בשעות אחר בצהרים המוקדמות מבית הקריירה והתדמית לבית החברה ותכניות העתיד, ישנה את מצב הרוח לקליל ולבבי יותר ויעורר את הצרכים החברתיים שלכם. ככל שתהיו ספונטניים, חברותיים, תקשורתיים  ויצירתיים, כך תיהנו יותר בימים הקרובים מקצב התרחשויות ומהאירועים המעניינים ולא בהכרח שגרתיים שצפויים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1