הורוסקופ יומי 18.05.2020 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

 

שיוט הירח במזל טלה תגרום לכם להיות הרבה יותר רגישים ופגיעים וביומיים הקרובים ייתכנו אף מצבי רוח משתנים ולכן יהיה לכם חשוב להימצא בסביבה תומכת ומתחשבת. עם זאת רצוי שתנצלו את ההכנות לחג גם לגיבוש המשפחה על ידי חלוקת המשימות בין כולם. רצוי גם לא להתעצבן אם הדברים לא מתרחשים כפי שתכננתם.

 

דלי

אתם נעשים הרבה יותר אנרגטיים ביומיים הקרובים והחשיבה שלכם תהפוך למהירה וליצירתית יותר ואם תפגינו ערנות,  אתם עשויים לזהות הזדמנויות מיוחדות, או לעלות רעיונות מבריקים. נצלו את היום ללמידה, לקבלת מידע ואם אתם עדיין מלאם באנרגיה פרקו אותה בחדר הכושר, במפגש חברים, או באיזה פאב נחמד שבו תוכלו לשוחח בחופשיות ואף להתחכך במגוון אנשים.

דגים

זהו יום מעשי, איטי ורוטיני, שאינו מביא בדרך כלל שום אירוע או ריגוש חריג. אולם אם תפגינו סבלנות, ותסתכלו על הדברים בצורה אחרת, תראו שלמרות הכול, תוכלו להגיע כעת להישג כלשהו בעבודה, או בתחום אחר. בכול מקרה לא מומלץ להפיג את השעמום ביציאה לקניון, או למרכז קניות מפתה אחר.

טלה

הירח שמשייט במזלכם ממשיך לעורר את המרץ ולהגביר את המוטיבציה שלכם וזהו עוד יום מוצלח להרמת יוזמות והתחלות חדשות או לקידום עניינכם בכול תחומי החיים. למעשה האווירה סביבכם תשתפר היום, אנשים יגיבו בצורה חיובית יותר להצעותיכם ודעותיכם וזה יעודד אתכם להמשיך לפעול במרץ לקידום תכניותיכם ואולי אף ליזום דברים נוספים.

שור

היות והאנרגטיות שלכם עדיין נמוכה מומלץ שתתכננו את פעילויותיכם כך שהן לא תאמצנה אתכם יתר על המידה, אך רצוי שתטפלו בדברים לפי סדר חשיבותם ודחיפותם ואת השאר תדחו למחר. למעשה, סביבה שקטה ורגועה תתאים לכם יותר היום וגם למיקום הירח בבית מצולות הנפש, שיכול לעודד גם פיזור נפש ופגיעות יתר. ייתכן שתתעייפו היום הרבה יותר מהר, תתקשו להתרכז, או שתגלו שדברים מסוימים מתמוססים, מתעכבים או סתם מאכזבים.

 תאומים

יום חברתי ואנרגטי מאוד שבו קצב הדברים מהיר, אך תיתכן גם חוסר רציפות בין הדברים ואולי גם הפתעות. שיוט הירח במזל טלה יעורר בכם ביומיים הקרובים ספונטאניות, צורך בחדשנות, עצמאות מחשבתית, מקוריות ואולי גם רצון לשבירת המוסכמות. מכיוון שיהיה לכם קל יותר להשפיע על הסובב, כדאי שתשתתפו ביומיים אלה במפגשים חברתיים, רומנטיים ומקצועיים ותנצלו הזדמנויות לשווק את עצמם ורעיונותיכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1