הורוסקופ יומי 19.05.2020 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

 

מיקום הירח מדגיש גם היום את ענייני הרגש, הקשורים לעולמכם הפנימי ולבני המשפחה, כדאי לנצל את זמנכם הפנוי היום כדי להקדיש תשומת לב לנושאים אלה ולעשות יותר למען אנשים הקרובים ללבכם. מצד שני, אתם עשויים להיות ישירים מדי כעת ולומר את אשר על לבכם, אולם מישהו מהאנשים סביבכם עשויים להיפגע ולהיעלב.

 

דלי

אתם תהיו סקרנים מאוד היום ותזדקקו לגירויים שכליים ולפעילות תקשורתית ענפה ותיתכן גם נטייה להרפתקנות. הירח המשייט בבית התקשורת מצוין לתלמידים שביניכם, וגם לשאר קל יותר להיות היום בצד השכלתני מאשר בצד הרגשי של החיים.  אולם ייתכן שאינכם אובייקטיביים מספיק כדי לקבל החלטה שקולה. בכול מקרה מומלץ שתנצלו את היום למפגשים שיפרו אתכם מבחינה רעיונית, התייעצו עם חבר, צאו להרצאה מרתקת או צפו בסרט מעניין.

דגים

משהו לא שגרתי עשוי לצוץ היום בגזרה הפיננסית ולהפתיע אתכם. ייתכן שתסגרו עסקה רווחית, תקבלו מענק נדיב, מכתב שמודיע על החזר מס, או שמישהו יחזיר לכם חוב ישן. עם זאת, היו יותר בררניים בבחירת מי שאתם מתייעצים בכול הקשור להשקעות. חשוב שתעשו בירורים ובדיקות בעצמכם ולא תסתפקו באינפורמציה מבחוץ. קחו בחשבון שלאנשים שאיתם אתם באים במגע אינטרסים משלהם.

טלה

הירח שמשייט היום במזלכם ממשיך לעורר את המרץ ולהגביר את המוטיבציה שלכם וזה יעודד אתכם להמשיך לפעול לקידום תכניותיכם ואף ליזום דברים נוספים. ייתכן שתזכו כעת לתמיכה מפתיעה מכיוון שלא ציפיתם, אם תבדקו את הדבר לעומק יתברר לכם שמאחורי הדברים עומדים אינטרסים ושיקולים קרים, שיכולים להיות בסיס לשיתוף פעולה גם בהמשך.

שור

מיקום הירח יקשה עליכם גם היום ואתם עלולים לחוש שידיכם כבולות ושאינכם מצליחים לקדם את תכניותיכם בקצב שתכננתם. מצב הכוכבים עלול לעורר מאבקי כוח ואגו או יריבות סמויה בעבודה לכן עדיף שתשמרו היום על פרופיל נמוך, סודיות ותפעלו למען מטרות איתן אתם מזדהים או שממלאים אתכם בסיפוק. נסו לעזור ולייעץ ואל תגיבו בביקורת ושיפוטיות גם אם הדברים לא מתרחשים כפי שציפיתם.

 תאומים

הירח בגזרה החברתית מנסה להפוך אתכם לידידותיים יותר, אולם ריכוז הכוכבים הגדול בבית רכוש הזולת, הופכים אתכם בתקופה זו לעקשניים ולחשדניים יותר ואכן לא רצוי למהר להאמין לכול אחד שכידוע זהירות תמיד מונעת צרות. רצוי גם שתהיו קצת גמישים יותר ובעיקר הגבירו את קצב קידום המשימות מכיוון שמחר האנרגיות שיחלו לרדת, מה שיקשה עליכם לעמוד בלוחות הזמנים המתוכננים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1