הורוסקופ יומי 19.05.2020 – יום שלישי – שמועה מזלות

סרטן

למרות שהעומס והלחצים שמופעלים עליכם גוברים, הרי שאתם בהחלט יכולים להפגין קסם אישי רב, כריזמה ותפיסה מהירה. ייתכן שתצטרכו להציב מדי פעם גבולות לאחרים. אך כדי שתוכלו היום לקדם את האינטרסים שלכם מהר ובקלות, מומלץ שתפגינו גם יותר גמישות, איפוק, צניעות, רגישות וחברות טובה. אל תאפשרו לאף אחד לגרור אתכם לתחרות שאינה תורמת לכם דבר.

אריה

הירח המשייט היום בבית הרחבת האופקים מתקשר גם היום לחשיבה רחבה, ללימודים, לטיולים וגם ייתכן איזה קשר לחו"ל. אתם יצירתיים ומלאי רעיונות היום וחלק מכם עשוי לקחת היום חלק בהרפתקה לא שגרתית או היכרות עם אדם מיוחד ושונה מהרגיל. אולם השתדלו לא להגיב בצורה אימפולסיבית ובעיקר היזהרו שלא לפלוט איזה הערה ביקורתית, גם אם כוונתכם תהייה ביקורת בונה.  כמו כן תיתכן נטייה להשתעמם מהר או קושי להתרכז בנושא אחד, מה שיכול לגרום לכם להתפזר לכול מיני כיוונים.

בתולה

שיוט הירח בבית השמיני יכול לעודד היום תגובות רגשיות חזקות מהרגיל. הגזרה הכלכלית פעילה מאוד ויש פוטנציאל רב כרגע להשקעות נבונות ומתוחכמות. זה בהחלט הזמן לשוחח עם המעסיק שלכם על שיפור שכרכם ותנאי עבודתכם. יום מצוין גם לשיחה עם היועץ הפנסיוני ולבדיקת הניירת, אולי תמצאו שם חשבון שלא שולם.

מאזניים

יצירתיות, גמישות ונכונות להתפשר, יביאו היום הצלחה בעבודה ובאהבה. הפתיעו את בני הזוג וקחו אותם הלילה למקום מיוחד. לחלק מכם תיתכן היום היכרות חדשה שיכולה להפוך בהמשך לסיפור אהבה. עם זאת ייתכנו גם הפתעות, כמו הופעת מתחים עם בני הזוג או ניתוק פתאומי ממישהו קרוב. בכול מקרה זהו יום מצוין לפרגן לעצמכם ולהשקיע יותר בטיפוח המראה שלכם.

עקרב

עוד יום עמוס ודחוס למדי אולם זה גם יום מוצלח לכל הקשור לענייני השגרה או העבודה. ייתכן שיהיה עליכם לטפל ולעזור למישהו. חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם בלי להתפזר יותר מדי. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן.

קשת

יום נפלא לבילוי חברתי, זוגי, או חוויתי וגם יום מצוין ליצירת קשרים, או לעיסוק בתחביבים או בנושאים שמעוררים בכם הנאה וסיפוק. אתם מאוד יצירתיים ומלאי רעיונות היום ואם תהיו ערניים מספיק, יתכן שתזהו הזדמנויות לא שגרתיות. לפנויים ולפנויות שביניכם יהיה הרבה קל יותר לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני וחבל שתחמיצו את ההזדמנות, או תישארו הערב לבדכם בבית.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא