הורוסקופ יומי 21.05.2020 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

 

יום מאוד אנרגטי שיעודד אתכם לבטא את היצירתיות שלכם בדרכים ובנושאים שונים. הקדישו את שעות הפנאי לתחביבים ולעיסוקים שמסבים לכם הנאה ובעיקר לאהבה. נצלו את שעות הלילה לבילוי משחרר, לפנויים ולפנויות שבניכם קל יותר לכבוש ולהקסים, אולם לא מומלץ לתכנן או לקבוע מראש את תכניותיכם לסוף השבוע, מכיוון שהאנרגיה הנעימה הזאת כבר תתפוגג מחר.

 

דלי

השמירה על איפוק וקור- רוח מאוד חיוניים היום, בעיקר כשדברים פתאומיים מפרים את שלוותכם ודורשים התייחסות מידית. אמנם, התגברות העצמה הרגשית יקשה עליכם לשמור על שלוותכם, אך זה יעניק לכם יכולת אינטואיטיבית מצוינת, שבעזרתה תוכלו לראות דברים שנסתרים מהעין ואולי גם לזכות בתובנות חשובות. מצב הרוח הרגיש הזה ישתנה בסוף השבוע ומומלץ שתתחילו לתכנן תכניות מעניינות .

דגים

יום דינמי, עמוס במחשבות ובתקשורת, זאת בעקבות שיוט הירח בבית החשיבה והתקשורת. למרות שחוסר השקט ילווה אתכם היום, זה בהחלט יכול להיות גם יום מוצלח ללמידה, למציאת מידע, להעלאת רעיונות מעניינים וגם לפגישה או לשיחה חשובה בענייני עבודה. מומלץ שתנצלו את שעות הערב לבילוי קליל, זאת מכיוון שבסוף השבוע האנרגיה הידידותית הזו תתפוגג במידה מסוימת ונראה שאתם תחושו יותר עייפים ומכונסים בתוך עצמכם.

טלה

הירח שמשייט בבית הכספים שלכם, יעודד התעסקות בנושאים חומריים. למעשה אתם נמצאים תחת לחץ רב והניסיון לעשות יותר ממה שאתם מסוגלים, עלול לגרום לדברים להשתבש. מומלץ להימנע מהחלטות או מפעולות ספונטנית, עדיף לקחת רגע נוסף למחשבה ולעשות בדיקה חוזרת של כול הנתונים.

שור

הירח במזלכם ימלא אתכם באנרגיה מחזקת. נצלו את האנרגיה הגבוהה יחסית היום כדי להמשיך לקדם את המטלות החשובות שלכם. מכיוון שהירח במזלכם מאפשר לכם להיות במרכז ולזכות במרב החשיפה וזה עוד יום מצוין כדי לגוון ולטפח את חיי האהבה שלכם ואפילו לצאת לדייט ראשון, אם אתם לבדכם כרגע.

 תאומים

הירח שמטייל בבית ה-12 הוא בית מצולות הנפש והפעילות שמאחורי הקלעים די מקשה עליכם הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית. לכן המשיכו לקדם את המטלות החשובות והימנעו מלקחת על עצמכם מחויבויות שתתקשו לעמוד בהם. עם זאת, כדאי להתחיל להכין תכניות לבילוי בסוף השבוע הקרוב, כדי שתוכלו לנצל טוב יותר את מעבר הירח מחר למזלכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1