הורוסקופ יומי 22.05.2020 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

 

בעקבות מולד הירח אתם הופכים קפדניים ודייקניים יותר בשבועיים הקרובים וזה הזמן להתייעלות, הקפדה בענייני סדר וניקיון ואף לשדרוג מעמדכם או לגיוון פעילותכם בעבודה. קרוב לוודאי ששיחה עם הממונה, תעודד את השינוי. כדאי לנצל את השבועיים האלה גם לשיפור ההופעה והכושר הגופני. לא יזיק להיבדק אצל הרופא בדיקה שגרתית- תקופתית כדי לוודא שהכול כשורה או לקבלת המלצות לשיפור המצב.

 

דלי

בשבועיים הקרובים אתם תהיו מקובלים מעל הממוצע, תחרותיים ורומנטיים יותר, זאת בעקבות מולד הירח, בבית ההנאות, היצירה והרומנטיקה. הלהט, התשוקה אמנם יגברו, אך ייתכן שתתקשו להסתדר עם גבולות, מגבלות או מרות של מישהו כלפיכם ורצוי שתימנעו ממוחצנות יתר או מתחרותיות בוטה. שבועיים אלה מצוינים גם להשתתפות בפעילויות חברתיות ולפנויים ולפנויות שביניכם כדאי ליזום יותר.

דגים

מולד הירח מתקשר הפעם בענייני הבית והמשפחה ואכן זה הזמן למציאת פתרונות לבעיות הפנימיות בתוך המשפחה או בנושא המגורים. זה הזמן גם להתחיל בשיפוץ והרחבת הבית, לבדוק אפשרות להחלפת דירה או אולי אפילו לדון בהרחבת המשפחה. שימו- לב שגם התיאבון שלכם עשוי להיות מושפע ממולד הירח ולגרום לשינויי בהרגלי האכילה, נטייה שתשפיע על המשקל ועל הרגשתכם.

טלה

נראה שבעקבות מולד הירח תתמקדו בתקופה הקרובה בנושאים הקשורים לתקשורת, חשיבה, לימודים, נסיעות וניידות בכלל.  עניינים הקשורים למכונית יעלו על הפרק אך בשל נסיגת מרקורי זה עדיין לא הזמן לשנות ולהחליף מכשירים שונים, בעיקר אלה הקשורים לתקשורת ולניידות. ייתכן שתחושו כעת צורך לבטא את עצמכם ואת דעותיכם, או שתאלצו לתמרן בין שני נושאים מרכזיים וגם לערוך שינויים.  כמו כן מומלץ ליזום כעת יותר שיתופי פעולה עם האחים והאחיות ואפילו עם השכנים.

שור

זהו הזמן לשנות גישה כלכלית, לפתוח חשבון או חיסכון חדש בבנק או לקבל החלטה סופית לגבי קניית מוצר שהתלבטתם בקשר אליו לאחרונה. מולד הירח מראה שבתקופה הקרובה יעסיקו אתכם יותר נושאים כלכליים וכספיים. יתכנו גם הזדמנויות כלכליות מעניינות, אך כדאי להיות זהירים, זאת מכיוון שלא חסרים גם מוקשים בדרך.

 תאומים

אתם מבורכים היום בכח אדיר, עצמה ובתבונה רבה וגם מושכים הרבה יותר תשומת לב. מולד הירח במזלכם יחזק בכם את האש הפנימית שידרבן אתכם לדחוף ולהזיז את העניינים קדימה במרץ רב. ייתכן שמתעורר בכם לאחרונה הצורך בשינוי מרענן בחיים, ואכן מולד הירח במזלכם,  מצביעה שזו תקופה מוצלחת ומבורכת מאוד, מכיוון שיתכנו יותר הזדמנויות ויש לכם כעת את המרץ, הביטחון העצמי והנחישות שדרושים כדי להשיג את מטרותיכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1