הורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית ליום שבת – 27.07.2019

הורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית ליום שבת – 27.07.2019

ברוכים הבאים לשמועה מזלות!
תחזית אסטרולוגית יומית המתעדכן בכל יום בעמוד הזה!! – לגזור ולשמור

גדי

העייפות משתלטת עליך ובזמן הקרוב יהיה צורך לפנות כל דקה למנוחה. השינויים שעברת היטיבו עמך אבל הגיע הזמן לעשות הפסקה.זמן טוב לצאת לטיול משותף ולצבור חוויות שיוסיפו לעומק הקשר הזוגי. הרומנטיקה תלווה אותך לאורך הימים הקרובים בעוצמה רבה.הבריאות שלך מאפשרת לך לצאת ולעשות דברים. כדאי לשקול פעילות אתגרית שחשבת פעם לנסות. אל דאגה, גופך יעמוד בזה.כדאי לתכן את החופשה הארוכה של השנה זמן מה מראש כדי לחפש מקומות מיוחדים ופחות תיירותיים לבקר בהם.

דלי

בזמן האחרון הקדשת זמן רב ודאגות למשפחתך ולחבריך אבל הזנחת את עצמך. הגיע הזמן לשנות זאת.את נוטה להתאהב בכל יום מחדש, ולבדוק האם הקשר הקיים מספק ועונה על הציפיות. אל תשכחי כי קשר ארוך טווח נותן לך יציבות ומאפשר לך להרגיש יציבות ובטחון.לקראת השבוע הבא תהיה התעניינות מצד חברים בבריאותך. כדאי לצאת בסוף השבוע הזה לבלות, לתת לנפש את החוזק שישפיע גם על הבריאות הכללית שלך.

דגים

בזמן האחרון את נוטה לקחת סיכונים גדולים מידי. לא כדאי למהר, יש לחשוב היטב לפני שמבצעים החלטה כלשהי כדי למנוע אכזבה וכשלון.שינויים רבים מתרחשים בתקופה זו. היכרות חדשה תיאלץ אותך לקבל החלטות לא קלות לגבי מערכת היחסים שלך.תזונה נכונה והתעמלות גופנית הן אבן היסוד בשמירה על הבריאות האישית שלך. רצוי לזכור זאת ונצל את סוף השבוע כדי  לפעול בהתאם.כדאי לצאת לטיול קצר עם חברים. בילוי עימם יביא להרפתקאות מהנות.

טלה

העמסת על עצמך יותר מידי בחודשים האחרונים ומגיע לך מעט שקט ורוגע. נחוצה לך מנוחה בימים הקרובים.כדאי לעשות מאמץ, לפרגן לבן הזוג ולהחזיר לו אהבה. היחסים עם בן הזוג תלויים ביכולתך לשתף פעולה, לפרגן ולתת אמון.ההרגשה הכללית לא טובה. נחוצה תוספת אנרגיה אחרי התקופה המתישה שעברה עליך מצב הכוכבים עשוי להשפיע באותו אופן גם על השבוע הקרוב, נצלי את סוף השבוע למילויי מאגרי האנרגיה.זהו זמן מצוין ליציאה לחופשה קצרה. עדיף שלא לתכנן מראש ולפעול לפי האינסטינקטים.

שור

החודשים הקרובים עומדים להיות בסימן עליה. מצב הרוח ישתפר, וההרגשה הכללית תהיה חיובית. מפגש עם אדם מעניין יחזיר אמונך ברומנטיקה. עם זאת אין ביטחון שהקשר המתחיל עכשיו יימשך לאורך זמן והוא יועמד בפני מבחנים רבים בחודשים הבאים.הפרזה באכילת ממתקים ומאכלים עתירי פחמימות לא תטיב עמך. תחושה של בחילה תפקוד אותך בזמן הקרוב. כדאי לחזור לתזונה בריאה יותר.בתקופה הקרובה יהיה לחץ מצד בני המשפחה לשבור את השגרה, לצאת להפסקה ולבלות קצת יחד. אפשר לתכנן טיול קצר בגליל

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1