הורוסקופ יומי ותחזית אסטרולוגית ליום שבת – 27.07.2019

תאומים

שאלות שעלו אצלך לאחרונה שוב מעסיקות אותך. שיחה עם חבר קרוב תוביל למציאת תשובות.פניות מאדם אנונימי יטרידו אותך אבל יגרמו לך לסקרנות. הניסיון לברר במי מדובר מיותר. כדאי להתרכז בקשר הקיים ולא לשחק משחקים מיותרים באש.זמן טוב להתחיל בהרגל חדש ובריא, השקמה מוקדמת ויציאה לריצה קצרה או הליכה מהירה תפתח את יומך בצורה הטובה ביותר ותמלא אותך באנרגיה חיובית.הצורך שלך בשבירת שגרה מביא אותך לתכנן טיול לא שגרתי עם חברים טובים. זה לא זמן טוב לממש את התוכניות, כדאי לעשות זאת רק בעוד מספר שבועות.

סרטן

השבוע הקרוב יביא עמו היכרויות חדשות ומעניינות שיעלו רעיונות חדשים ויחשפו אותך לתחביבים שלא חשבת עליהם בעבר.שיחות זוגיות מניבות פירות ותורמות למערכת היחסים. זהו זמן מצוין לתכנן ביקור משותף בבית קפה או במסעדה כדי לשנות אוירה.מיותר להתרגז בגלל התנהגות של אחרים. ההרגשה הפיזית שלך אמנם השתפרה השבוע אבל מתח ועצבים רק יפגעו בה.כדאי לחשוב על טיול משותף עם בני המשפחה ליעד קרוב ולא יקר מדי.

אריה

היחסים עם המשפחה לא במיטבם. יש מתח בבית וכל דבר שנאמר בלי לשים לב עלול לעורר ריב ולגרום למשבר.אי ודאות בתחום הרומנטי מקשה עליך ומשפיע לרעה על מצב הרוח שלך. התחושה שלך היא שהדברים לא מצליחים להסתדר כפי שרצית.המצב הבריאותי של חברים קרובים מאפשר להם להצטרף אליך לפעילות ספורטיבית שתכננתם יחד.אלבומי תמונות מזכירים לך טיולים נשכחים וקוראים לך לשחזר את החוויות הללו מחדש.

בתולה

היומיים הקרובים יטרידו אותך שאלות רבות, אך אל דאגה התקופה הקרובה תביא איתה חידוש והקלה.לחץ מצד בן הזוג יגרום למתח ביחסים. קוצר רוח לא ישפר את המצב, כדאי לקחת אויר ולהזכיר לעצמך שגם אם לפעמים הדברים מסתדרים פחות טוב, לכל דבר יש סיבה.התאוששות כללית ותחושת רעננות יובילו לרצון לצאת לחיק הטבע ולהפעיל את הגוף.אנשים חדשים שפגשת יגרמו לך לשנות יעד בטיול שתכננת לערוך עם חברים.

מאזניים

התקופה הקרובה מביאה איתה הזדמנויות חדשות ומפתיעות. אין צורך לחשוש, אלו שינויים חיוביים שהמתנת להם תקופה ארוכה.יש לך נטייה לאבד עניין ביחסים הרומנטיים ולהרגיש שובע מהזוגיות הנוכחית. עם זאת מדובר בתחושה שתחלוף מהר.טיפול נכון ברגשות שלך הוא המפתח המרכזי לבריאות הפיזית שלך. יוגה, שחיה או טאי צ'י יוכלו לתרום לתחושת האיזון הרגשי ולחזק את הגוף.נראה שנופש במקום שקט ונינוח יכול להתאים מאד למצב הרוח שלך וכדאי לנצל את סוף השבוע כדי לחזור לעצמך.

עקרב

בימים הקרובים יורגש רצון עז לסדר מחדש את הבית, את הראש ואת החיים. סדר בבית יכול להיות התחלה טובה לכניסה של אנרגיות מחודשות.הקשר  הזוגי שלך מראה סימני עייפות מדי פעם, אבל הוא טוב לך והשגרה מתאימה לך בשלב זה של החיים.בקרוב תשתפר ההרגשה הגופנית הרעה שליוותה אותך לאחרונה. מיחושים בגוף ייעלמו ותחושת הרעננות תחזור.תיירות הפנים מושכת אותך ובחודש הקרוב נגלה בפניך עולם שלם שלא היכרת. השבתות הופכות להיות זמן שמוקדש לחרוש את הארץ.

קשת

בתקופה הקרובה עלולה להתאפיין במצבי רוח משתנים. מתח ואי שקט גם הם יהיו מנת חלקך אבל מדובר בתקופה קצרה שתחלוף מהר.חברים קרובים יספרו לך על הצלחות בתחום הרומנטי. שיתוף פעולה מצדך ופרגון יעזור להם לקבל החלטות נכונות.כאבי ראש שפקדו אותך לאחרונה מתחילים להתמתן. שתייה מרובה של מים תעזור. אפשר לחזור לאט ובהדרגה לעסוק ספורט.התרבות האוריינטלית קוסמת לך אך לפני שתחליטי לקנות כרטיס טיסה כדאי לערוך ביקור באחת מחנויות המטיילים ולשמוע קצת יותר על היעד, כדי לדעת אם הוא מתאים לך.

הורוסקופ יומי - קריאה אסטרולוגית - שמועה מזלות - איזה מזל

המשך הכתבה בעמוד הבא