14 דוגמניות עם מראה יוצא דופן שישנו את כל מה שחשבתם על אידיאל היופי עד היום!

למרות שהסטנדרטים הנוקשים של עולם היופי עדיין שולטים על המוח האנושי, בעולם הדוגמנות כבר מזמן הבינו שיופי זה לא רק פנים יפות וגוף רזה – צריך משהו אחר ושונה.לשינויים של טרנדים יש השפעה גדולה על נשים רגילות, ובמקרה הזה, הן לומדות להדגיש את התכונות הייחודיות שלהן ולא לשנוא או להאשים את עצמן ב-‘חוסר מושלמות’.בואו להכיר כמה דוגמניות מעוררות השראה שפעם אולי הן היו נחשבות ל’לא מושלמות’ בעיני עצמן, אבל אחרי שתראו את התמונות שלהן – תבינו שהן הדבר הכי מושלם בעולם. וגם אתן.

14. ת’נדו הופה

בנוסף לעבודתה כדוגמנית, הבחורה האפריקאית הזו גם עובדת כעורכת דין. ת’נדו היא לבקנית, מה שבאפריקה נחשב לקללה. הבעיה היא שהשמש האפריקאית החזקה יכולה לגרום ללבקנים סרטן ועיוורון.

 

View this post on Instagram

 

"You are full, nothing in you is missing, what we find outside of ourselves is a process of growth by adding on, not a process of completion. All i can say is, don't even try looking, because you're not missing,  no matter who says what, you're not missing, you're all there. " I said this statement as a response to an interview question as advice to others, but it was more an ode to myself. I needed to sound it out, make space for the words of encouragement to fit into my own mouth and eventually hear them coming out of my own voice… All I was really saying was "I am enough", "I am enough" and that was a mantra, a law and a state of being. @glamour_sa. Editor-in-Chief @asandasizani . Photography @higorbastos . Stylist @thecreativedavid. Hair #kevinepstein . Makeup @tash_pops #thandohopa#photograpy#activist#activism#fashion#writer#diversity#inclusion#representaion#feminist#feminism#art#albinism#black#blackgirlmagic#beauty#iamenough#model#actress#southafrica#internationalmodel#afro#kinkyhair#naturalhair#authenticity

A post shared by Thando Hopa (@thandohopa) on

13. אנה מריניץ’

להמשך הכתבה עברו לעמוד הבא
הקודםעמוד 1