אלה הסיבות הנפוצות ביותר לבגידות! איך תמנעו מהן?

השמועה אומרת...

שתפו

בגידה היא מעשה שממנו אין דרך חזרה – גם אם עברו שנים רבות מאז שקרתה הבגידה, הנושא תמיד עלול לצוץ בשלב כזה או אחר של הקשר, והמחשבה על כך שזה כבר קרה פעם אחת יכולה לגרום בקלות לכך שזה יקרה שוב. אצל אחרים הבגידה עלולה לגרום גם ללא מעט רגשות אשמה שיעיבו על מערכת היחסים, אך כמובן שהצד השני הוא זה שסובל יותר מכל – בין שהוא יודע שנעשתה בגידה ובין שלא.
[quads id=”1″]
אף אחד לא נכנס למערכת יחסים במחשבה שתתקיים בה בגידה מצדו או מהצד השני, אך זה יכול לקרות לכולם, ויש מה לעשות כדי למנוע זאת. הכירו את 8 הסיבות הנפוצות לבגידה בזוגיות ואת הטיפים שיעזרו לכם למנוע את התרחשותה.

הכירו את 8 הסיבות הנפוצות ביותר לבגידה ואיך למנוע אותה

1. מחסור בתשוקה במערכת היחסים

הסיבה הזו הייתה הנפוצה ביותר שנמצאה בחקר שנערך בשנת 2012 במכללת לורס שבאיווה, ארה”ב וקשה להיות מופתעים ממנה. אחרי הכל, אפילו אם קיימת הרמוניה רגשית בין בני הזוג, כל עוד אין תשוקה במערכת היחסים, המצב עלול להוביל לבגידה של אחד מהם.

[quads id=”5″]

איך להימנע מכך:דברו עם בן או בת הזוג שלכם בפתיחות והדגישו בפניהם את הצרכים שלכם. בה בעת, נסו שלא להתכחש לצרכים שלהם והקשיבו גם להם.
אל תחששו לשנות את ההרגלים שלכם בחדר המיטות ולהתנסות בדברים חדשים – שאלו אחד את השנייה אילו דברים הם היו רוצים לנסות שעוד לא עשיתם.
אם אינכם יודעים כיצד לדבר על הנושא הזה ועל הבעיות שלכם בעצמכם, מומלץ מאוד שתיגשו לפסיכולוג זוגי שיעזור לכם לעשות זאת בדרך הנכונה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות