אלה הסיבות הנפוצות ביותר לבגידות! איך תמנעו מהן?

השמועה אומרת...

שתפו

2. חוסר סיפוק רגשי

המצב הזה יכול להיות מסוכן מאוד לזוגיות, משום שאם לא חשים רגשות במצבים אינטימיים עם בן או בת הזוג, דיכאון עלול לזחול אט אט לנפש ולגרום לחיפוש אחר מקורות אחרים של אושר.

איך להימנע מכך:נסו ליהנות שוב מהדברים שעשיתם פעם ושאתם כבר לא עושים היום, כמו יציאה לבילוי משותף מסוים או כל דבר אחר שגרם לכם להתאהב האחד בשנייה מלכתחילה.
אם אתם לא מצליחים להקדיש לבן או בת הזוג שלכם את תשומת הלב הדרושה להם מכיוון שאתם בעצמכם תשושים כל הזמן, עליכם ליצור מחדש איזון בין העבודה לחיים שלכם.

[quads id="1"]

הכירו את 8 הסיבות הנפוצות ביותר לבגידה ואיך למנוע אותה

3. האהבה נעלמה או שבן / בת הזוג התאהבו באדם אחר

זה מצב כואב ולא נעים, אך אהבה היא רגש מאוד מסובך ורגיש, מה שאומר שאי אפשר לשלול אפשרות שאנשים פשוט מפסיקים לאהוב אחד את השנייה בשלב מסוים מסיבה כזו או אחרת. יתכן שיום אחד פגשתם מישהו או מישהי במקום העבודה שפשוט התאהבתם באישיות שלו, וכשאתם רואים אותו בכל יום הלב שלכם פשוט מחסיר פעימה. זה קורה, אך צריך לדעת כיצד להתמודד עם זה ולשמור על האהבה במערכת היחסים שהתחייבתם אליה.

[quads id="5"]

איך להימנע מכך:קודם כל צריך להבין שכל מערכת יחסים היא אתגר לא קטן, וכמעט כולם מתמודדים עם האפשרות של בגידה, אך השאלה היא מה עושים עם זה. הכניסו לעצמכם לראש שאף אחד לא מושלם – לא אתם ולא בני הזוג שלכם – וקבלו את העובדה הזו.
אל תוותרו על הרומנטיקה ביחסים – ערכו לעצמכם ארוחת ערב לאור נרות סתם כך או היכנסו יחדיו לאמבטיה משותפת.
הוכיחו את אהבתכם – קל מאוד להגיד "אני אוהב אותך", אך אהבה מתבטאת במעשים ולא רק במילים.

המשך הכתבה בעמוד הבא

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות