בל שטיינברג – משדר 20:"תנו בלייק"

בל שטיינברג - משדר 20:"תנו בלייק"בל שטיינברג – משדר 20:"תנו בלייק"

היוש!
תגידו גם לכם נמאס מהתיזוז האינסופי הזה בין ימי השידור רק בכדי "להפיל" את הרייטינג של הערוץ המתחרה?
בכל מקרה.. יום חמישי לא בדיוק טריוויאלי.. התחלנו… ▶

סימה בכללי ובחדר האח בפרט –
ציינתי זאת בבלוג הקודם ואציין זאת גם הפעם. משהו לא טוב עובר על סימה. יש שם איזשהו מטען לא פתור שעימו היא נכנסה לתוכנית וזה משפיע עליה בצורה נוראית. פעם בוכה.. פעם צוחקת.. היסטריה מוגזמת.. דרמה דרמתית אחת גדולה שאין באמת סיבה לכך. הקטע בחדר האח אכן היה מרגש.. אמא זאת אמא רבותיי. אז הנחתי בצד רגע את כל התגובות של סימה ובאמת התרגשתי מהמעמד.. לא כל יום ילדה מקדישה לאמא שלה תפילה כל כך מרגשת. פייר ריגשו אותי הבת של סימה וכמובן אמא שלה.

רועי ומריה –
מה עוד לא נאמר על ה"זוג" המדומיין הזה?! עד מתי המיחזור של השיחות או יותר נכון המונולוג של רועי אל מול מיצמוצי העיניים של מריה? רק אותי הדמעות של רועי לא מרגשות אלא מתישות ובגדול? נכון, עם לב אי אפשר להתווכח ובטח שלא עם רגשות.. מסכימה. אבל כן אפשר להתווכח עם הגישה והדרך! די שחרר מהבחורה הזאת אחת ולתמיד.. היא תכף נשואה.. מה נסגר איתך בנאדם?! גם למריה לא חסר.. היא רוקדת על 2 החתונות ואין נורא מזה בעיניי. מרוב רחמים רועי לא מועמד להדחה.. השבוע שוב נסבול מגיז'דורים אינסופיים בחסות קורנבלום. ככה זה שמשאירים דייר בבית לא מאהבת מרדכי אלא משנאת המן. תתמודדו!

אלי –
טוב אז אני מאוד אמביוולנטית כלפי ג'ובני. מצד אחד הוא מצחיק בצורה לא הגיונית וזה בא לו בקלות ובלי להתאמץ בכלל.. שולף אותן מהמותן כמו שאומרים..ומצד שני הוא בוטה וגס באופן מוגזם. יש פער נורא גדול בין זה לזה. כן הייתי רוצה שהוא יגיע כמה שיותר רחוק כי ללא ספק הוא דמות מרעננת לעונה שוממת אך לא על חשבון כבודם של דיירים אחרים. לא אהבתי בלשון המעטה את הפליטות פה לדניאל.. לא במקום בכלל. אם הוא אכן רוצה להגיע רחוק הוא חייב להתמתן.. לפחות במילים שיוצאות לו מהפה. כן הייתי רוצה שיתפתח משהו בינו לבין אביבית ואולי ככה אביבית הייתה מבינה שהפוסל "במומו פסול".

אביבית וסימה –
רק אני חושבת שגם אביבית וגם סימה חושבות את אותו הדבר רק בשפה שונה?! אותה גברת בשינוי אדרת. אחלה ישראל שקלט את זה כמוני ? הן אמנם רבות ורבות ורבות כאשר זה מיותר לחלוטין. אביבית פשוט קוראת לילד בשמו בזמן שסימה מנסה לייפות את המציאות. נו שוויין.

משימת הלייקים –
תגידו, פעם אחת ולתמיד יש סיכוי שתהיה משימה ברורה בבית הזה?! מה נסגר שכל משימה זה צופן דה וינצ'י?! מתיש! משימה סבבה.. לא עפתי יותר מידי אבל גם לא התאכזבתי.
חייבת לציין לטובה את ישראל תומר ואליאב שמאוד בלטו בתרומת חלק נכבד במשימה הזאת! ישראל שלא זז מהחבל שעות על גבי שעות ואפילו קיבל חיזוק למורל דמוי הסינגל שלו ל"מלכת השושנים" של עדן בן זקן…כמובן הלוקס היומי של אלי שחיקה במלוא תפארתו את אביבית והיה קורע מצחוק.. וזה רק חלק קטן כי את יתר מאורעות המשימה נראה במשדר הבא.

אליאב – לא הבנתי את הקטע של העריכה. למה להעלים את הילד מהפרק לגמרי?! ומה זה הקטע הזה פעם להקדיש לדייר פרקים שלמים ופעם לא להראות אותו בכלל.. מזה הדיסוננס הזה?! מקווה שבפרק הבא נראה הרבה מאליאב ומהמסר המרגש שקיבל ממשפחתו המדהימה.

סימה ואלי –
סימה שבאה על אלי כחסידת אומות העולם.. ואלי שלא בדיוק רואה מישהו ממטר. ריב מיותר.. ויכוח מטופש. סימה שלא באמת חייבת להעיר על כל דבר שלא נוגע לה.. ואלי שהפתיל הקצר שלו משתווה תכף לנתן זהבי. מה קורה וזה???

אדל & דניאל & אביבית –
זוכרים שכתבתי על זה שיש לנו צ'ילבות חדשות בבית חוץ מסימה ואביבית? אכן לא טעיתי. דניאל שלא באה לאדל טוב מלכתחילה ודניאל שפשוט התאכזבה מאדל כי ממש העריצה אותה מבחוץ וציפתה כנראה לראות אדל אחרת. אני לא יודעת מה איתכם אני כן אוהבת את דניאל. אני אוהבת את החינוך והערכים שלה. רואים שהיא גדלה בפריפרייה.. זה ניכר. משהו בפשטות שלה מאחרי כל החיצוניות ההורסת אותי אישית כובשת. כן היא קולנית מאוד.. כן יש לה שפה משלה.. כן בהתחלה היא מאוד הזכירה את נטע ברזני.. ועדיין אני אישית מאוד אוהבת אותה. מאוד התחברתי למונולוג שלה בחדר האח.. האמנתי לה! אני חושבת שיש לה אחלה פוטנציאל. אמנם אני לא נוטה להסכים עם כל מה שאביבית אומרת אבל במה שהיא אמרה לדניאל בשיחה שלהן היא צדקה. לא תמיד יש צורך לבלוט.. לפעמים אתה בולט גם שאתה שותק! הכל טוב חוץ מדבר אחד רבותיי..דירבלאק שלא תיפגע לי באליאב! הילד בעניין שלה מאוד… היא פחות.. מקווה שלא תהיה פה חוסר נעימות!

המועמדים להדחה: בר, מושיקו, מריה, אלי, אדל, אביבית, ישראל.
זה בין מושיקו לבר בעיניי. אם יודח מישהו אחר זאת תהיה הפתעת העונה בעיניי!

עד כאן להיום..
"נא להתנהג בהתאם".
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – בל שטיינברג – משדר 20:"תנו בלייק" – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. בל שטיינברג – משדר 20:"תנו בלייק"

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!

בל שטיינברג – משדר 20:"תנו בלייק" – צבא האח הגדול