בל שטיינברג – משדר תשיעי: "אחים" מי?!?

בל שטיינברג - משדר תשיעי: "אחים" מי?!?בל שטיינברג – משדר תשיעי: "אחים" מי?!?

תנו לי בתופים! תנו לי בגיטרות! יום ראשון הגיע וזה אומר ש…
התחלנו…▶?

מגי בשיחה עם מריה על החיבור של מריה לתמי –
אז הדיירת מגי התחילה כנראה לחשב מסלול מחדש השבוע. אחת מהמטרות שלה היא להחזיר את מריה תחת פיקוחה. למגי נורא מפריע החיבור של מריה עם תמי כי היא חייבת לשלוט על כל מי שחבר שלה למעשה. בנוסף תמי לא באה למגי בטוב בגלל כל הקשור לישראל. שמחתי לראות שמריה לא הושפעה מהשיחה הזאת לרעה וממשיכה להיות קרובה לתמי כרגיל. לא פעם מגי אומרת למריה שהשנייה באה לבית האח הגדול על מנת לעבור "תהליך" . המנטרה עם המילה הזאת לא פוסקת לרגע. מאוד מעניין איזה תהליך מרגלית עצמה באה לעבור?! ?

תומר מעיר למגי על יחסי "האחים" שלה עם ישראל –
הנה זה קרה… מישהו הרים את הכפפה ועשה מעשה. תהיתי מתי זה יקרה ומי יהיה הצדיק הזה שסוף סוף יפתח למגי את העיניים לאיך יחסי "האחים" שלה עם ישראל מצטיירים בבית ונראים לנו הצופים כלפי חוץ. הבלוג מבקש מכל קוראיו לספור כמה פעמים המילה "אחים" תופיע במהלך קריאתכם את הכתוב. כמובן שמגי כמו פולטיקאית מדופלמת לא מודה בדבר בפני תומר (תכף זה יגיע אבל עם דיירת אחרת) וממשיכה לשדר עסקים כרגיל בעניין "האחים". גם בבית מסתבר לטענתה כך היא מתנהגת עם אחיה. יש לנו עובדים סוציאליים / רווחה בקהל?!

רועי ומריה –
מכירים את הבחור החנון הזה מהתיכון שמתאהב במלכת הכיתה? אז כזה! רועי מאוהב במריה וזה ניכר… אם עד עכשיו זה היה בגדר אולי אז בשיחה הלילית האחרונה שלהם (היו כאלה לא מעט…יש להם קטע לתפוס את המצלמה כל לילה לפחות לשעתיים. לצלם שנרדם בקונטרול, שלום!) רועי פשוט הודה בפני מריה על רגשותיו כלפיה לאחר שהיא ממש סחטה זאת ממנו. אממה רבותיי.. טוויסט קטן בעלילה. מסתבר שגם מריה פיתחה כלפי רועי משהו… רק שיש באמצע בנזוג של 6 שנים בכל הסיפור הזה ולכן זה הופך את זה ללא פשוט בכלל. מריה גרמה לרועי להבין שאמנם היא אוהבת את החבר שלה אך נמצאת איתו גם בגלל הפחד של להישאר לבד בעולם הזה. לפי דבריה הוא העוגן שלה. פייר? לא הייתי ממליצה למריה למהר ולעשות איזשהו צעד פזיז עם רועי. יש לה מה להפסיד בחוץ. בכל זאת זוגיות של כמעט עשור לא הולכת ברגל. מזל שלרועי יש את השיחות נפש שלו עם מריה בשעות הקטנות של הלילה אחרת לא באמת היינו יודעים שקיים דייר כזה בבית. קספר כבר אמרנו? ?

שאמס על חיילי צהל –
אוקיי.. אמנם אני באמת לא מתעניינת בפוליטיקה בחיי וברוב המקרים אני גם משתדלת לא לתפוס צד… אבל ישנן אמירות בחיים שלא יכולות להשאיר אותי אדישה. שאמס במשפט מסית וקשה נגד חיילי צהל. משפט שעורר בי חלחלה וסביר להניח שלא ייכנס לעריכה בכלל. הרי בכוח מנסים לצייר את דמותה של שאמס כערבייה חיובית שאוהבת את ישראל וכל היוצא בזאת. אז לא כך הדבר. ממש לא כך. ערבייה שטוענת שחיילי צהל רוצחים היא לא ערביה שטובה למדינה שלנו. קאפיש?! אני מאוד מקווה שמי שתודח בסוף המשדר היום תהיה שאמס או לכל היותר לירז. אבל זאת חייבת להיות אחת מהן. כמובן שהבלוג לא היה מתנגד בכלל להדחה כפולה בהפתעה. ממש מבצע 1+1! מאוד מקווה שלא תהיה לנו הדחה מפתיעה.. כי על פניו זאת הדחה מאוד ברורה אבל בעונה הזאת כלום לא ברור.

מגי במתיחה של חלק מהדיירים על טיסה לחו"ל בשיתוף עם האח הגדול –
רק אותי המתיחה הזאת לא הצחיקה בשום צורה, (כנראה בעריכה עם מוזיקת רקע מתאימה זה יהיה קטע קורע מצחוק) ואף הצליחה לעצבן קלות? הכל טוב ויפה עד שנוגעים לי בילד. לאליאב הכוונה. מגי החליטה שהיא מותחת אותו, את אורלי, מירב ותומר… אה גם את סימה. אליאב לא דובר אנגלית ובמשך יממה שלמה מירב ניסתה ללמד אותו אנגלית. אפילו נאום הם הספיקו לכתוב. עד שמגי סיפרה להם שזאת מתיחה ומסתבר שבסופו של דבר הם בעצם מתחו אותה בכך שנתנו לה לזרום עם המתיחה עליהם. מבולבלים? קראו את הפסקה שוב.

השיחה של מגי ולירז על ישראל –
הנה זה בא. האמת? חשבתי שייקח למגי קצת יותר זמן בלהודות שהיא התאהבה בישראל. "יחסי אחים" מי?
מגי מודה בפני לירז על הבלבול העצום שלה בין מי שהשאירה בחוץ לבין מה שקורה לה כרגע בבית. מודה שאין לה טיפת געגוע לבן זוג שאמור לחכות לה.. (בקצב הזה הוא נפרד ממנה שבוע אחרי תחילת התוכנית ללא ידיעתה עקב התנהגותה.. מצד שני בנזוג יקר, הניצנים היו שם מההתחלה ויכולת לזרוק לה זריקת עידוד שיש מי שמחכה לה בחוץ… אבל כנראה לא הכל היה ורוד בגן עדן) שהוא מאוד קנאי.. ושיא השיאים בשיחה הזאת שהיא דווקא כן מצפה שהוא יחכה לה ואז הם יחליטו יחד על המשך הקשר אם בכלל. סירייסלי אחותי? הרי כבר החלטת! לירז דוחפת אותה לעשות מעשה ולהודות בפני ישראל על רגשותיה מהם מגי נורא חוששת.. פייר? יש לה ממה לחשוש. הבחור בשנים האחרונות בעד מערכות יחסים פתוחות. פשוט זה לא. כנסו לבלוג 3 במספר ותראו שהבלוג ניבא את כל זה עוד אז.

הצעקות לישראל על מגי –
זוכרים שבעונה של קותי ההפקה החליטה להוסיף קצת פלפל ושלחה מישהו מטעמה לצעוק לדייר סבג שיאנה שלו מוסלמית? תחושת כותבת הבלוג שפה המקרה זהה. אמנם מגי לא מוסלמית אך מישהו כבר היה צריך להעיר את הבית מתרדמת הדובים שאליה הוא נקלע. וואלה? שאפו! מגי בהיסטריה שמי שצעק זה חבר שלה… ישראל אוכל סרטים שהוא לא מכבד. אה באמת? לפי שפת הרחוב של ישראל כי שם גדל כמה שנים טובות זה חוסר כבוד כלפי החבר שבבית. מזל שלא עברה שנה עד שהוא קלט זאת. לולא הצעקות אולי כל הסיפור לא היה מתפוצץ כלל. אבל למי איכפת! זה התפוצץ וטוב שכך. מפה הבלוג מתחיל לדבר בקודים כי זה מה שקרה בכמה ימים האחרונים. המון קודים מוזרים, לחישות, דיבור בפה סגור (לאליאב אוזן שלום! ) ומה לא. אפילו ההפקה אובדת עצות שלא מצליחה לפענח את צופן ישרמג!

פרשת ה"פרחים בעליית הגג" – זוכרים את הקודים שהבלוג דיבר עליהם בפסקה הקודמת? מזל שכותבת הבלוג חדת עין ויכולה להעיר את תשומת לבכם לפרטים הקטנים שאולי לא הייתם שמים אליהם לב לבד (אם אין אני לי מי לי בקיצור ?) . מגי וישראל פיתחו שפת קודים משלהם ובטוחים שאף אחד לא יעלה עליהם. מגי מ'קוחה לא קטנה שמבינה את שפת הרחוב של ישראל אפילו ממבט. הרבה פעמים הם זורקים מילים כמו "פרחים", "גג", "עליה", "צמרת", "שתי מספרים = שתי פרחים = שתי אחים"… עד שפעם אחת אמרו את השם המלא של הספר המופלא הזה שדיבר על זוג אחים שניהלו רומן אסור! במילים אחרות ומאוד בומבסטיות גילוי עריות! כן כן. לאחר הצעקות שהגיעו מעבר לחומה מגי וישראל ניהלו שיחה במקום האהוב שלהם… במיטה. שיחה שהייתה מלאה בלחישות.. גמגומים.. קודים ומה לא. אך כמה דברים נורא ברורים צצו מהשיחה הזאת. גם ישראל מסתבר מרגיש כלפי מגי… אמנם כל זה התחיל לקרות לאחרונה אבל עדיין..
הם מחליטים פה אחד שבבית הם ממשיכים לשחק במשחק "האחים" (כי הדיירים בבית אהבלים והצופים מבחוץ בכלל עיוורים.. אבל שיהיה) ואילו בלילות ובחדרי חדרים יהיו יחד. מחליטים על לילות פחות ארוכים מה שלא קורה בפועל כי כל לילה לפני השינה יש למגי וישראל סיישן של שיחות מתחת לשמיכה עבה בכדי שאף אחד לא יבין כלום… הם "אחים" נו..
אמנם הם עוד לא ישנים יחד כי עדיין הם צריכים לשחק אותה אבל מידי בוקר מגי כמו "אחות" קטנה נכנסת למיטה של "אחיה" ומעירה אותו בשלל נגיעות (גם הוא מגניב לה כאלה מידי פעם) ומשחקת איתו במשחקים של הילדים הקטנים בגן. לאחר שכל הסיפור התפוצץ למגי נורא חשוב לשמור על פאסון ולכן היא פוצחת בשיחות נפש עם הדיירים על כך שהיא וישראל רק "אחים". לוקחת את תמי לשיחה ומבהירה לה שהם רק" אחים" על מה תמי עונה לה שזה לא נראה כך בכלל ושההתמרחות על ישראל לא נראית טוב בלשון המעטה.
אשת הסוד של טביבי ואוגלבו היא לירז שהבלוג מאוד מקווה שהלילה היא תודח סוף סוף מבית האח.
לפני הכניסה לבית ה"אח הגדול" מגי עשתה חרא שיעורי בית. אחרת אין הסבר אחר להתנהגותה הזהה של הדייר אליאב אוזן. מגי בטוחה שהקהל בבית  לא רואה כלום.. שאין 65 מצלמות שמצלמות אותה ואת מהלליה נון סטופ.. ובכללי היא חיה באיזה עולם מקביל שבו רק ישראל קיים. מגי לא מבינה דבר אחד פשוט, לולא הייתה מודה כבל עם ועדה על רגשותיה כלפי ישראל ליבו של הקהל בבית היה יוצא אליה ואפילו היה מבין אותה. אף אחד לא פרופסור לענייני לב. אך בכך שהיא לא מודה ונורא מזה לא מפסיקה לשקר לעצמה ולכל מי שמסביבה היא מפתחת כלפיה אנטגוניזם רציני ובצדק. הבוקר הצעקות לא פסקו לרגע ומגי אף קיבלה מסר מהבנזוג שהיא חופשיה. הבית אש ותמרות עשן. השיחה המדוברת של הבית היא על מגי וישראל. לא יודעת מה איתכם אבל לי נראה שסוף סוף העונה החלה. האם ישראל ינטוש את הסירה באמצע הסערה? לפי הפרק של היום זה נראה כי זה אפילו לא קרוב.. זה חתום בנשיקה רבותיי! פייר? הנשיקה הכי יפה וחושנית בכל עונות ה"אח הגדול" תגידו מה שתגידו.
שמישהו יכניס את האקסית המדוברת(השם שמור במערכת עמכם הסליחה) של ישראל לבית ואז תראו קרקסים מהם…?

נ. ב: הכתוב בבלוג ברובו לפי צפייה בערוץ 26..והסדר בו לא תמיד כרונולוגי. לתשומת ליבכם.

אה וכמובן.. לא לשכוח.."נא להתנהג בהתאם"! ✌??עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – בל שטיינברג – משדר תשיעי: "אחים" מי?!? – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. בל שטיינברג – משדר תשיעי: "אחים" מי?!?

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!

בל שטיינברג – משדר תשיעי: "אחים" מי?!? – צבא האח הגדול