בל שטיינברג – "נא להתנהג בהתאם" טור מספר 2

אז משדר ראשון אחרי כניסת הדיירים..
יצאנו לדרך!
נתחיל בזה שאני עדיין חושבת ששלושה מנחים זה מיותר לחלוטין ולירון יכלה לעשות זאת לבד לגמרי!
אז המנגינת רקע נשארה אותה אחת (כבר טוב), העריכה על פניו סבבה… כרגע… ועדיין אני מתגעגעת לאח המוכר והותיק שלנו:)
לקול המיוחד שלו, לשנינות שלו בשיחות מול הדיירים בחדר האח… ובכללי למה שהוא שידר.
המשימה הסודית הייתה מוצלחת ביותר ואילן עמד בה בגבורה! אפילו אני לעיתים האמנתי שאילן בעל חוש שישי למרות שכבר ידעתי שהוא במשימה סודית חח
שמחתי מאוד לגלות שלירון הוא זה שקיבל את החסינות מהדיירים, מגיע לו.
אני עדיין חושבת שהזכייה בעונה הזאת  תהיה בין טאי לישראל אם לא תהיינה שום הפתעות בדרך.

ועכשיו כמה "קטנות" בכללי ממני:
צנזורה – אין לי מושג אם אני צופה בערוץ 26 או שמה באיזה ערוץ פנימי של הפנטגון! הצנזורה הבלתי נסבלת של "רשת" מעיקה ולא באמת מועילה. מצנזרים מה שאפשר להראות.. ומראים מה שחובה לצנזר בעצם! מאוד מקווה שהנושא יטופל בחומרה… כל התיזוז הזה של המצלמות משיחה לשיחה כאשר בפועל לא מראים שיחה אחת רצופה מתיש. אותי כצופה בראש ובראשונה.

ליהוק מוזר ללא שום ניגודים – אחרי כמעט שבוע של צפייה בדיירים לא מפחדת לומר.. יש פה בעיית ליהוק רצינית בעיניי. במה? אז ככה..
העונה אין שום ליהוק שהוא מובהק אשר בנוי על טייפ קאסטים. מכל טייפ הכניסו כמה וכמה אנשים אשר באורך פלא דומים אחד לשני במקום להיות שונים ובכך לייצר עניין. אין שום ניגודיות באג'נדה. אפילו שאמס הערבייה שהכניסו לא באמת מצילה את המצב כי אין לה במי להתנגח. כרגע בבית הכל זורם על מי מנוחות.. מאוד מקווה שזה ישתנה בקרוב… כי פייר? השיעמום משעמם!

לא בונים על רומן העונה או שבונים על סיפור ליהיא גרינר – לא ברור לי מה חשבה לעצמה ההפקה כאשר הכניסה בחורות תפוסות וחבר'ה רווקים. לא בונים השנה על רומן? חבל זה תופס רצח בתוכניות ריאליטי! או שמה בונים על אקשן בעלילה מסוג תקרית ליהיא גרינר והארוס מאמריקה?! לא בונה על זה יותר מידי אלא אם כן ההורמונים ישתלטו פה על הסיטואציה!
מן הסתם הזוג שאמור להיווצר פה לפי הספר הם ישראל & תמי… בפועל לא בטוח שזה מה שעתיד לקרות לפי שיחותיו של ישראל עם יתר בנות המין השני.

הטריו אינה סמואל רועי – קבלו אותם במחיאות כפיים סוערות! הטריו המדומיין של העונה! יש לנו פה את אינה שלא הייתה מביישת את מורתה אביבית בר זוהר ההורסת(חברים להירגע, אביבית יש רק אחת). יש את רועי שמבחוץ הכי ילד רע אבל מבפנים מרגרינה.. ויש את סמואל השרמנטי שזרועות הנחמה שלו נפרשות בקלות בשעת הצורך. מסתבר שאינה ורועי ניהלו רומן קצרצר ולא מחייב לפני הכניסה לבית…הכל התפוצץ בתוך הבית ברגע שאינה הבינה שרועי העמיד אותה להדחה בטענה שקצת קשה לו להיות איתה באותו מרחב.. מה שדי לגיטימי. אחרי סאגה של ריב לא ברור… ודמעות תנין מצידה העניין כביכול נפתר ביניהם בחדר האחות הגדולה והם נשארו חברים טובים כאשר אינה מהר מאוד מצאה את עצמה איכשהו במיטתו של סמואל… תירגעו.. לעת עתה הם רק נחו… נדבר עוד שבוע.
לדעתי … זאת רק ההתחלה…מאמינה שגם מיטתו של רועי עוד תזכה לביקורה של הברנשית.

בלי שום קשר אפשר להגיד על אינה הכל… אבל הבחורה מייצרת עניין! נקודה! לא מתיימרת לשחק משחק כי זאת היא עם כל ההקצנה והדרמתיות! אני מתחילה לחבב אותה פלוס… לא לסקול אותי באבנים חח ?בינתיים הכל סובב סביבה כי מסתבר שהיא מכירה לא מעט מדיירי הבית מבעוד מועד ועם אחד מהם היא אפילו בכאסח אחרי שבטעות שאלה אותו משהו שלא הייתה צריכה לשאול…אני מדברת על ישראל. הימור שלי, במידה והיא תשרוד את ההדחה הראשונה.. היא תישאר בבית עוד לא מעט!

רושם ראשוני – אחרי כמעט שבוע של צפייה בערוץ 26 אני די מתחילה לגבש לעצמי פייבוריטים. לצערי ישנם כאלה שסומנו אצלי לטובה עוד מהתעודת זהות שלהם ומהר מאוד הבנתי שהתבדיתי. לירז היא אחת מהם. לגביה אני מאוד אמביוולנטית. מצד אחד היא מייצגת את הנשים המלאות / שמנות בהמון בטחון עצמי וכבוד… כן זה אחד הדברים שכל כך שימחו אותי ברגע שראיתי שהיא נכנסה לבית האח… סוף סוף נכנסת אישה שמנה ויפה שמאוהבת בגוף שלה לבית האח הגדול… שמהווה דוגמא לכל כך הרבה נערות…אך מצד שני  לעולם לא הגדרתי עצמי כפמיניסטית ואני לגמרי שלמה עם זה. יחד עם זאת מכבדת כל דעה כל עוד אינה פנאטית. לאט לאט אני שמה לב כי לירז פנאטית בדעותיה ובמיידי זה גורם לי לאיזשהו סוג של אנטגוניזם. הקשבתי לכמה שיחות שלה בנושאים שונים ומגוונים והבנתי שאינני מסכימה איתה בעליל. היא בחורה טובה עם לב עצום ורחב אבל פחות עושה לי את זה בדעותיה הקיצוניות. מקווה שזה ישתנה כי לגמרי בניתי עליה לחמישיית הגמר שלי. אליה אצרף את תמי… נכנסה עם סיפור חיים מעניין ובזה זה נגמר. מצליחה אפילו לעצבן אותי בזה שהיא אובר משתדלת… אובר מנסה..
לטובה חייבת לציין מאידך את תומר שבהתחלה לא התחברתי אליו כי חשבתי שהוא ילד שמנת מפונק ותו לא… ומהר מאוד גיליתי בחור עם המון ערכים..
אליו אצרף גם את אליאב ולירון המקסימים בפשטות ובאותנטיות שלהם.
ישראל עדיין ממשיך להיות הפייבוריט שלי יחד עם זאת חייב למתן בסוציומטיות שלו וכמובן להיפתח קצת יותר. הוא נתפס על קטנות שבסופו של דבר זה יכול לבוא לידי ביטוי נגדו!
טאי שממשיך להיפתח ולספר את סיפור חייו מרתק אותי יותר ויותר…
רועי בחור מדהים אבל הוא לא עמחה מידי בכדי להגיע לסוף בעיניי אלא אם כן תיווצר סביבו איזה דרמה.
אורלי ומירב שלא מפסיקות לשעשע אותי ולהוסיף קצת אווירה פרפריאלית לבית!

אני הייתי בל שטיינברג,
ניפגש אחרי המשדר הבא!
עד אז…"נא להתנהג בהתאם"!

בל שטיינברג - "נא להתנהג בהתאם" הטור השבועי
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – בל שטיינברג – "נא להתנהג בהתאם" טור מספר 2 – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. בל שטיינברג – "נא להתנהג בהתאם" טור מספר 2

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  בל שטיינברג – "נא להתנהג בהתאם" טור מספר 2

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – בל שטיינברג – "נא להתנהג בהתאם" טור מספר 2, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  בל שטיינברג – "נא להתנהג בהתאם" טור מספר 2

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!

בל שטיינברג – "נא להתנהג בהתאם" טור מספר 2 – צבא האח הגדול