בל שטיינברג – משדר שלישי: מחממים מנועים

בל שטיינברג - משדר שלישי: מחממים מנועים

חג נטע שמיייח חברים שלי!

ולענייננו… ?
מה יהיה עם הגעגועים להרכב המנחים הבתולי… זה עובר מתישהו?
הקול של האחות הגדולה עדיין לא עובר לי.. משהו מורתי מידי ולא טבעי. סוג של סירי או מהקולות האלו של הוייז.
נשאלת השאלה, האם יש שני לרושם ראשוני..?
את זה נבדוק בתום התוכנית כאשר נגלה מי הם המועמדים הסופיים להדחה הראשונה של העונה.
כנראה הם שם בבית כן רואים את מה שאנחנו רואים מכאן וזאת על סמך מי שהם העמידו להדחה.
העמדה שדי משקפת את מה שקרה בבית השבוע.. האם היא תשתנה?

אליאב & אינה & רועי & אורלי בסיישן של מנת הומור הפרק! צחקתי בקול רם.. נשבעת חח
אינה הזאת רכבת הרים שרק האמיצים באמת יבינו על מה מדובר! ?
העריכה בעיניי לוקה בחסר. היא מתחילה להיות מגמתית וכבר יש לנו פייבוריטית מובהקת של ההפקה – תמי. אני רוצה לקוות שאני טועה. חסר לי הטאץ' הסופי של יורם זק. הוא כבר היה עושה מטעמים מהמילה "רבינה" שאורלי שם פלטה בחדר האחות הגדולה.
ההליכה של טאי סביב האי במטבח לא הזכירה לכם כלום? (לדייר קותי סבג שלום)
לירז & שמס בויכוח צפוי ולא באמת מחדשות פה משהו.

המועמדים להדחה השבוע הם:

אינה, מירב, תמי, תומר, לירז, מריה
ממבט ראשון הדחה מאוד פשוטה.. ממבט שני מסוכנת. הדחה שתשנה את כל הדינמיקה של הבית.
הימור שלי זה בין מירב ללירז.

ולפינת הכמה "קטנות" ממני שלא בדיוק נכנסו לעריכה…
או כל האמת בפרצוף. מה שתבחרו(למה יש על שי חי ?) !

ישראל ותמי – ההתקרבות: במשדר הקודם ראינו איך ההפקה מכינה לנו הצופים את הקרקע כנראה לרומן העונה שבינתיים לא באמת מניב פירות מצידו של ישראל. ישראל לא באמת מעוניין בתמי… הוא שם בגלל כורח הנסיבות והסיר לחץ הזה שנקרא בית האח הגדול. אמנם הוא מאוד מחמיא לה.. אך יחד עם זאת גבר שרוצה נמצא שם ולא מחפש סיבות ללמה לא. אבל באח הגדול כמו באח הגדול נכחתי לדעת שאף אחד לא באמת יכול על ההפקה ברגע שהיא רוצה לייצר רומן! אמנם התחיל מקרטע אבל לא נראה לי שייגמר כ"כ מהר…בפרק היום ראינו שההפקה ממשיכה בשלה ומנסה לייצר פה דרמה שמלווה במנגינת רקע שבדרך כלל מלבישים לסצינות רומנטיות.. שווין. צפוי ופחות מעניין.

הריב של ישראל ותומר: כאסח זכרי האלפא הראשון של העונה! תנו בתופים! תומר אמנם אחלה בחור אבל פה הוא לכלך אותה ובצורה הכי נמוכה שיש. אין גרוע יותר מלנסות להשפיל אדם באמצעות ידע על חייו האישיים. מזלו של ישראל שלא נפל למניפולציה הזאת כי זה יכל להיגמר אחרת לגמרי. תומר לא בא לישראל בטוב. זה ברור לכל צופה שצופה בערוץ 26. אבל חדי העין שבינינו יבחינו שהסיבה העיקרית לכך היא בגלל הקרבה של תומר למגי. ולא באמת בגלל כל המסביב.

ישראל: אני חייבת להיות כנה.. אמנם ישראל הוא הפייבוריט שלי כי הוא קורץ מאבק כוכבים, אבל יש בו מורכבות לא פשוטה. זה דייר שאפשר מהר מאוד להתאהב בו אבל גם מהר מאוד לשנוא אותו. יש בו המון סוציומטיות שמלווה ברגישות מוסתרת… חשוב לו מאוד להיות אהוב על כולם מה שכרגע מצליח לו לא רע בכלל.. כל הבית סוגד לו.. בין אם זה הבנות שלא מפסיקות לקרקר סביבו ובין אם זה הגברים שהפכו להיות החברים הכי טובים שלו מהר מאוד. לפעמים הוא מתפזר מה שיכול לפגוע בו…
אני חושבת שהקסם שלו זה דווקא העבר הלא פשוט שלו וההישרדות הפנומנלית… בקו הזה הוא חייב להמשיך ללא הסחות דעת מיותרות דמויי רומנים מדומיינים למיניהם או "אחיות קטנות". ישראל הגיע כדי לנצח.  זאת הדרך היחידה שלו לבניית עתידו אחרי כל השנים בהם סבל וחי על הקצה.

אליאב ואורלי: החיבור הזה שלהם ממיס אותי כל פעם מחדש. אנשים פשוטים עם לב ענק… הסבלנות הזאת של אליאב והכבוד לאורלי ראויים להערכה. שיחות נפש מצויינות שמכניסות קצת לפרופורציות וגורמות לך להבין שלא הכל בחיים משחק… וכן נותר עדיין קומץ של אנשים אמיתיים בעולמינו.

טאי: אותנטי מאוד. מרתק עד מידי. הדייר הראשון שיש לו פינה בבית שמזוהה רק איתו ושבה הוא מרגיש כמו הרצל בבאזל.. כן כן… המרפסת המיוחדת הזאת שמשקיפה על חצר הבית. באותה מרפסת מתנהלות שיחות עומק מדהימות שבזכותן אנו מכירים את הדיירים טוב יותר… לולא טאי לא הייתי חושבת שמריה בכלל יודעת לדבר… מזל שיש את טאי. הימור שלי? העונה נזכה לעוד שיחה או שתיים סטייל אלירז, אלין והפנינה שבתוך הצדף.?

אליאב – דנית ונופר אאוט, ישראל – תמי ומגי אין: אז מסתמנת לנו פה עוד שלישיה בבית האח הגדול. תמי – ישראל – מגי. משולש רומנטי שעל פניו כל תוכנית ריאליטי חולמת על אחד כזה אבל אף אחד לא חושב על ההשלכות שלו (למגי יש בנזוג שמחכה לה בבית למי שלא יודע) . על פניו הכל כרגע במסווה של אחים… זה מה שמגי וישראל טוענים. מהצד ניתן לראות באופן ניכר שמגי לא בדיוק מסתכלת על ישראל כאח אבל בכל רגע נתון לא מפסיקה לשנן זאת כמנטרה. ישראל שכביכול רואה בה רק אחות קטנה אבל בפועל לא היה מתנגד אם היה קורה שם קצת מעבר.. ותמי שנמצאת כרגע בסוג של חיזור גורלי ואיבדה את זה לגמרי אחרי כמה ימים ספורים של היכרות. כל שיחות היחסינו לאן לא באמת תורמות להבנה שלה אלא ההיפך הוא הנכון. הימור שלי? הרבה גיז'דורים אנחנו הולכים לאכול העונה מהמין הנשי במשולש הנ"ל.

לירז, מגי ואילן: רשמית הבוחשים והסכסכנים של העונה. מאוכזבת ממגי ולירז שהיו כמאין הבטחה בעת צפייה בת. זהות שלהן.. ומהר מאוד הבנתי את פרצופן האמיתי. הבעיה העיקרית היא שייקח זמן עד שיעלו על כך הדיירים בבית בעיקר בנוגע למגי. לירז כבר מתחילה להיות על הפלנצ'ה ואילן לא רחוק ממנה. לירז שלא מפסיקה לסכסך לרגע במסווה של הפסיכולוגית הצדיקה. הכל טוב ויפה עד הרגע שלא מסכימים איתה.. כי אין יותר דעות חוץ מהדעה שלה. מה גם שהיא מנסה בכל דרך לסכסך בין אינה וסמואל שהיא מעוניינת בו בעצמה.

סמואל: וואו איזה גברררר שבגברים. כמה רוך …רגישות ועדינות בשילוב של ברוטליות קלאסית. מדהים. מקווה שייפתח יותר לשיחות עומק ולדיירים אחרים כי יש פה פוטנציאל עצום שחלילה יכול להתפספס עקב עריכה מגמתית או רומן שיוציא ממנו צדדים פחות חיוביים. מיום ליום לגמרי הופך להיות פייבוריט שלי.

אינה או בשמה השני עולם ומלואו חח  : כבר הבנתם שכנות היא שמי השני ולכן לא יכולה שלא להודות שטעיתי. בהתחלה אינה עצבנה אותי נורא כי כמו רובכם שפטתי אותה בגלל המראה החיצוני שלה. מהר מאוד גיליתי בחורה מצחיקה להפליא…בחורה שהקלולסיות שלה חיננית בטירוף. אינה היא מסוג הבחורות שניתן להתאהב בהן בשנייה ברגע שאתה מכיר אותן באמת ומשאיר בצד את כל עניין המראה המוקצן שלהן. אני חושבת שהיא תהיה דמות מפתח העונה וחייבת לשרוד כמה שיותר. כמובן שהרומן שלה ושל סמואל מוציא משניהם אחלה צדדים ומצידי שיגיעו גם לגמר יחד…

החברות של רועי וסמואל: אחד הדברים המשעשעים וההזויים בו זמנית העונה. האקס והנוכחי חברים הכי טובים… מסתבר שזה קורה ולא רק בסרטים.

תיאום הדחה ראשון: אז הנה גם העונה זה קרה. אילן, מגי ומריה בתיאום הדחה על תמי שלא באה להן בטוב בגלל שהן לא מרגישות חופשי לחבק את ישראל מתי שבא להן בגללה. וואו. אין גבול למתירנות הלא הגיונית הזאת. תמי מבחינתן מסומנת ואין דרך חזרה. מקווה שההפקה תתייחס לזה בחומרה כי זה נוגד את חוקי הפורמט. לתיאום הדחה הזה ניתן להוסיף את השיחת הבהרה שעשו ה"אחיות" הקטנות לישראל ובה אמרו לו באופן גלוי שכל עניין תמי לא בא להן בטוב.. חיממו את הבחור כמו שרק בחורות בתוכנית פעולה יודעות לחמם וכתוצאה מכך ישראל כביכול חתך מתמי בצורה אלגנטית מהסיבה שהוא לא הגיע לבית האח בכדי למצוא זוגיות.

אני הייתי בל,
"נא להתנהג בהתאם" עד המשדר הבא! ?
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – בל שטיינברג – משדר שלישי: מחממים מנועים – טור מספר 3 – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. בל שטיינברג – משדר שלישי: מחממים מנועים – טור מספר 3

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  בל שטיינברג – משדר שלישי: מחממים מנועים – טור מספר 3

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – בל שטיינברג – משדר שלישי: מחממים מנועים – טור מספר 3, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  בל שטיינברג – משדר שלישי: מחממים מנועים – טור מספר 3

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!

בל שטיינברג – משדר שלישי: מחממים מנועים – טור מספר 3 – צבא האח הגדול