רון שחר חושף את הרגע הקשה ששבר אותו:"הלב שלי התפוצץ, הסתגרתי בבית"

רון שחר חושף את הרגע הקשה ששבר אותו:”הלב שלי התפוצץ, הסתגרתי בבית”

השמועה אומרת...

מנחה תוכנית הריאלטי “המירוץ למיליון” שהפך כבר לסמל המזוהה עם הפורמט לא ימשיך להזניק ולקבל את פניהם של המשתתפים בקו הסיום בזכיינית קשת 12 אליה עובר הפורמט והחליט לחשוף באומץ איך קיבל את ההחלטה הגורלית.

שתפו

המנחה האהוב שהפך לפניה המוכרות של “המירוץ למיליון” במשך עשור, כבר לא ימשיך בהנחייתה לאחר מעבר הפורמט מרשת 13 לקשת 12 והוא החליט לפתוח בגילוי לב את תגובתו להחלטה לכתב לענייני תרבות ובידור של ynet, רן בוקר.

 

רון חשף את שיחת הפרידה ממנו שאומנם לא הגיע ללא הכנה מוקדמת אבל לחלוטין חתכה בבשר החי, מפיק התוכנית עידו ברון התקשר אליו ואמר לו:“היי אהוב, לא יודע כל כך איך להגיד את זה. תשמע ניסינו וחשבנו, אבל בסופו של דבר נפלה החלטה שעושים הכול חדש”.

רון שחר חושף את הרגע הקשה ששבר אותו:"הלב שלי התפוצץ, הסתגרתי בבית"

וסיפר איך הכיל את הבשורה:“הלב שלי התפוצץ, נמעך. שבר נוראי, כאב נוראי. ‘המירוץ’ זה הבייבי שלי. כאילו לקחו לי תינוק מהידיים ואמרו לי תביא את התינוק, הוא לא שלך יותר. זה שבר נורא, כאב נוראי, אבל גם מקום לצמיחה. אין ברירה. הפורמט הוא לא שלי, הכסף שהולכים להרים עכשיו בהפקה הוא לא שלי, אני לא יכול להחליט בשביל אף אחד”

 

אך בהמשך טען שאינו היה מופתע לחלוטין מההחלטה ולא היה מצפה להתנהלות אחרת:“הפורמט הוא לא שלי, הכסף שהולכים להרים עכשיו הפקה הוא לא שלי, אני לא יכול להחליט בשביל אף אחד”. ואף סיפר מה עשה לאחר מכן:“כאב לי, התאכזבתי, בכיתי, התעצבתי לקחתי סוף שבוע להסתגר בבית עם הכלבות שלי, לחבק אותן ולבכות.”.

רון שחר חושף את הרגע הקשה ששבר אותו:"הלב שלי התפוצץ, הסתגרתי בבית"
רון שחר בגמר “המירוץ למיליון”

עוד סיפר שחר על ההתנהלות בהווה ברשתות החברתיות והתייחס לבריונות ברשת:“אני הרבה פעמים נכנס לתגובות שכותבים על מישהו ואני רואה שרשור של תגובות איומות, אז אני מתייחס לאיום שבתגובה ולא לבן אדם. וזה כבר לא רלוונטי, הרלוונטי זה מה אתם עושים עכשיו. הרצח הזה שאתם לוקחים בן אדם ואתם בעצם סוקלים אותו מילולית ברשת החברתית. זה כמו שפעם היו סוקלים באבנים, היום סוקלים במילים.

רון שחר חושף את הרגע הקשה ששבר אותו:"הלב שלי התפוצץ, הסתגרתי בבית"

רבים מהתגובות ברשת להעזבתו של שחר היו מאוד כעוסות. אחת הגולשות כתבה:“חבל מאוד. הוא עשה את זה מעולה וזה באמת מזוהה עימו.” גולשת נוספת הוסיפה:“לא שווה בלעדיך ואף אחד לא יכול לעשות את זה אפילו קרוב ! יבינו מהר מאוד שטעו”.

 

גולשת נוספת זעמה:“אבל למה הודיעו את זה בטלפון? אחרי כל כך הרבה שנים של עשיה בתוכנית. מינימום כבוד זה להודיע פרונטלית…”. מגיבה נוספת סיכמה:“בזיון, מגיע לו , הוא הכי טוב בזה. זאת תעשייה אכזרית”.

Subscribe
Notify of
guest
7 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
נעמי
נעמי
8 חודשים

נתגעגע בענק! היית מעולה פלוס פלוס. אתה טוב ותמשיך בעשייה בתחום! בהצלחה.

יעל
יעל
8 חודשים

יהודה לוי המחליף שלו מליןנר.היה צריך לסרב להצעה.

דפנה
דפנה
8 חודשים

רון שחר הוא כמו כפפה ליד לתוכנית, החלטה עצובה לצופים רבים,רון היקר קבל חיבוק אוהב אוהד,הצער שלך ברור,הם הפסידו.