כוכב האח הגדול אופק לוי תובע מאות אלפי שקלים ולא תאמינו ממי

כוכב האח הגדול אופק לוי תובע מאות אלפי שקלים ולא תאמינו ממי

השמועה אומרת...

יוצא העונה האחרונה של “האח הגדול”, אופק לוי החליט להגיש תביעה לא קטנה בסך 300,000 ש”ח כנגד אחת הלקוחות בסוכנות הדיגיטל שלו ושל אחיו, ונראה שהעבר המשותף של השניים מעט יותר מורכב.

שתפו

אופק לוי החליט לצאת בתביעה נזיקית בסכום כולל של 300 אלף ש”ח כנגד המקעקעת שרה קורי בגין לשון הרע, כך פורסם בשעות הצהריים ב”ישראל היום”. לחדי הזיכרון השם שלה בהקשר של לוי כנראה מצלצל וזאת בעקבות פוסט פרגון שהוא העלה לכבודה בשנה החולפת.

 

בחודש ספטמבר אשתקד החליט אופק לקעקע לגופו קעקוע סימבולי של פלסטר עם ציורי דינוזאורים, אחד כזה שבאופן מטפורי מחבק את הטראומות שחווה בעברו. מסתבר שאותו קעקוע בוצע ע”י שרה קורי בעצמה שזכתה אז לפרגון מצד אופק:“מעבר לזה שאחת הלקוחות שאני הכי אוהב במשרד שלנו, היא גם מקעקעת מדהים”.

כוכב האח הגדול אופק לוי תובע מאות אלפי שקלים ולא תאמינו את מי
שרה קורי. צילום מסך: אינסטגרם

אך מספר חודשים לאחר אותו פוסט עם אווירה נעימה בין השניים וקורי החליטה לצאת במתקפה ברשתות כנגד חברת האינטרנט של אופק “אונליין שמונליין” ובין היתר טענה:“נפלתי קורבן להונאה וחשוב לי מאוד לשתף אתכם ולהזהיר. תיזהרו מהחבר’ה האלה. אני כבר הבנתי שכסף לא יחזור אליי. וגם עכשיו צריכה להוציא עוד כדי לחזור אחורה ולעבוד מאוד קשה להקים אתר מחדש”

 

על פי הפרסומים, התביעה כנגד קורי מגיעה משלושה תובעים: “טיפסי אינוושיין בע’מ, אופק לוי ואחיו סהר לוי. כל אחד מהם דורש תשלום של 100 אלף ש”ח ללא הוכחת נזק, טענת התביעה:“פרסום דברי לשון הרע חמורים, אשר נכתבו, נאמרו והופצו ברבים על ידי הנתבעת ברשתות החברתיות ופורסמו באתרי חדשות ידועים. מדובר בכוונה ומטרה שלה לפגוע בשמם הטוב של הנתבעים, להשפילם ולהוציא את דיבתם הרעה ברבים”.

כוכב האח הגדול אופק לוי תובע מאות אלפי שקלים ולא תאמינו את מי
אופק לוי בתקופה שפרגן לקורי, היום הוא תובע

שרה קורי החליטה לפנות לעוקביה לאחרונה בסטורי וכתבה:“היי, מחפשת את כל מי שנפגע מסיפור הקמת האתר שלו מול אופק לוי, פנו אליי באיזור ה30 איש בזמנו, אני צריכה אתכם. עכשיו דחוף תיצרו איתי קשר פה בבקשה. אם אתם מכירים מישהו שזה קרה לו, תתייגו אותו ותשלחו לו.”

כוכב האח הגדול אופק לוי תובע מאות אלפי שקלים ולא תאמינו את מי
הסטורי של שרה קורי אמש

6 תגובות
הטוב ביותר
החדש ביותר הישן ביותר
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
קארין
1 חודשים

שרה קורי לא היחידה שהתלוננה . מה עם כל השאר? למה לא מדברים גם עליהם?!

קרן
1 חודשים

אם רק היא הייתה מתלוננת אז ניחא. אבל יש עוד !!

גילי
1 חודשים

בהצלחה אופק בתביעה! האמת בסופה תצא לאור